Jump to content

TasEsmuEss
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Par cik nobruka Creative skaļruņi (vairs negribu redzēt kā sugu), ir doma uz dzimeni ņemt kaut ko jaunu no lētā gala.

 

Vajadzības tā - priekš filmām un mūzikas (tuc tuc mūzikas pārsvarā). Māju pierībināt nevajag, bet mazliet basus gribās.

 

Budžets - 35 ls.

 

Pašlaik skatos uz Microlab M-500U 2.1. Kādas atsauksmes?

Kādas vispār atsauksmes par firmu Microlab?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Ir jāņem austiņas, citus variantus neredzu tādā budžetā. Vismaz ieguvums būs ar daudz labāku kvalitāti un SPL.

 

Kāds modelis iepriekšējām creative, kas patika, kas nepatika ?

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

 

Ir jāņem austiņas

 

Jā un es sēdēšu pie lielā monitora ar austiņām neērtā krēslā un skatīšos filmas vai TV (jā, man TV ir uz pc ar TV karti).

 

Austiņas man ir, bet man skaļruņus vajag.

Bija Creative Inspire A220 - nepatika tas, ka brauca nost no galda un tas, ka sākumā sagāja sviestā potenciometrs dēļ putekļiem un vēl kaut kā, jo kad atjaucu, tur bija ķepiņa uz otru pusi atmaukusies, kā arī tas, ka beigās vispār nodega. Nezinu no kā - varbūt tāpēc, ka subī bija kaut kāda lapsene vēl no vasaras un dzīvs zirneklis. Kaut gan šaubos, ka zirnekļa dēļ viņš nosvila. 

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

Microlab M-500U 2.1. Kādas atsauksmes?

Nav nevainas,tiesa drusku no augstāka plaukta lietoju,bet firma ar cenas atiecību pret kvalitāti tiešam laba.
Link to comment
Share on other sites

unsers

Iesaku tava cenu kategorija  

 

MICROLAB FC-330 2.1 - 34 ls; LABS SKANEJUMS PAR ATTIECIGU NAUDAS SUMMU  
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja budžets līdz tiem 50Ls tad paņem labāk kādas vigoole/microlab solo nevis tos plastmasa grabuļus. Tie vienā maisā metami ar tām Creative.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Microlabs ir koka un ar plastmasas priekšu.

 

Paņēmu M910.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...