Jump to content

Beztēma par Crysis3


shagrat
 Share

Recommended Posts

PSC.... pa lielam jau spēļu mānija sen pārgājusi..Viss izspēlēts, nekas mani interesējošs neiznāk.

Tikai Crysis palicis sirdī, un tik vien tā iemesla pēc tagad jāpērk jauna videokarte...ar direct xD 11....psc...

Link to comment
Share on other sites

ķirzaka, tu kādreiz nomierināsies? Tev kāds kaut ko prasīja?? vairāk never vaļā savu muti. šajā forumā tā grūti izteikties, te notiek diskriminācija (par laimi gan, ka tā nav ķirzaku diskriminēšana no moderatoru puses!! ), tāpēc varam parunāties kaut kur citur, huh? puis, neklusē tik tagad, ja?

Link to comment
Share on other sites

kellerman
(labots)

Varu mierināt, ka crysis 2 un crysis 3 ir sviests salīdzinot ar Crysis un ari Crysis Warhead. Man arī spēļu mānija pārgājusi. Tāpat kā Assassins Creed pirmais ir labāks par visiem jaunajiem. Tā nu viņš ir, reti kura jaunā "daļa" ir laba šitām lielajām spēlēm. Tas pats ar Counter Strike: Global Offensive. Vienīgi par Max Payne 3 varu teikt, ka bija labs.

Protams arī gaumes lieta.

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

nezinu kā tā, bet pirmās cryses bija vienkārši metamas. otrais bija jēdzīgs, trešais gan vēl nav provēts. arī par ac nepiekritīšu, uzskatu, ka ir tieši pretēji :D
kas attiecas par cs, tad nu tas vienmēr ir bijis sūc, tā lūk.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju, man par daudz to fīču (visas tā nanosuite herņas), par sarežģītu. Patika Sniper Elite, patika BF3.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Šitām diskusijām nebūtu piemērotāks kautkāds gamzes.lv, vai kas nu tagad kotējas spēlmaņiem?

 

Nopietni, veči - nu pārāk liela beztēma, un nav pat piekdiena klāt...

Link to comment
Share on other sites

shagrat

Šitām diskusijām nebūtu piemērotāks kautkāds gamzes.lv, vai kas nu tagad kotējas spēlmaņiem?

 Mēģināju atrast sadaļu beztēma, bet tākā neatradu rakstiju spēļu beztēmā, bez tam mani ar cirvi un lāpstu nevarētu pierunāt reģistrēties spēļmaņu forumā, jo faktiski spēles gandrīz neinteresē.

 

Varu mierināt, ka crysis 2 un crysis 3 ir sviests salīdzinot ar Crysis un ari Crysis Warhead.

Protams arī gaumes lieta.

 

No mana skata punkta 100% gaumes lieta.

Man atkal Crysis un Warhead Crysis pa  vidum, a kad ķēros pie Crysis 2, tad trakoti patika, tieši tādēļ, ka pa pilsētu, man pa ghungļiem personiski ne pārāk klaiņot. Tieši tādēļ tagad jāpērk jauna videokarte :D

 

bet ja vajadzētu salīdzināt vai izteikt viedokli kopumā, pat nezinu, kuru nosaukt par labāku, kuru par sviestu, manisprāt visas labas.

 

Assasiini Arī patika, galvenais neatmest to geimu kmr nēesi iebraucis..taču apnika -spēļēju pirmo daļu un pat neizgāju, jo apnika vsl nogalināt. :D pie citām jau pat klāt neķēros, lai arī pieņemu, ka moh tur nevajag tikai nogalināt...

 

turpat pretī 1 draugs tikko kā kompi nopircis dažōs mēnešos izgāja visus Creedus...pff, 24 / 7 sēdēja ar tādu aizraušanos. - gaumes lieta tātad.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...