Jump to content

Internets plansetdatoram samsung gt


skudraskuu
 Share

Recommended Posts

nu man vajag lai nets buutu visur kur esu es kau jau zinams vinam der tikai wi fi....varbūt ir kadi padomika to nodrossinaat caur telefonu vai kautkaa...neesu nekaads pro tapeec ceru uz saprotamu instrukciju priekss tadam lietaam sesaprotossiem cilveekiem paldies :D

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Nezinu par samsungu, respektivi vari paruzot gugle, bet Blackberry tabletei ir iespeja izveidot bridge ar Blackberry un daziem citiem telefoniem, respektivi lietot telefona netu uz tabletes,

Es piemeram daru nedaudz savadak. Lietoju WP7 telefonu ar inet sharing iespeju, respektivi strada, ka ruteris. Tadejadi varu izmantot netbuku jebkura vieta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

man vajag lai nets buutu visur kur esu es

 

staigā tikai tur, kur ir wifi

Link to comment
Share on other sites

Vaarna

e=d  - interesants risinájums :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skudraskuu

nu un kaa ir ar bateriju telefonam nenoed atri...nesi dzirdeejis kaa var caur bluetooth kautko tadu dzirdeejubet iisti nezinu ka tas straadaa

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Nu autor, maķ tvaju, kas tas par jautājumu, kur ne konkrēts modelis rakstīts, ne kāda specifiska info sniegta. Googlēt esi par slinku, jeb kas?

 

Wi-Fi hotspot: Telefons sniedz pieeju internetam caur "Packet data", vai kā nu kurš to sauc. Android telefoni paši par sevi to spēj darīt (No pieredzes, Wildfire S ar 2.3.3 toč spēj), vai kāds S60 telefons ar JoikuSpot (Nokia E51, strādā kā prieks). Nav vajadzīgs nekāds krutais telefons, tikai bišķi jāpapēta.

 

Otrs variants, kas varētu būt atkarīgs no planšetes modeļa (kuru autors nav papūlējies nosaukt), ir OTG kabelis+USB modems.

 

Autor, klāj vaļā, kas pa verķiem tev ir pieejami, lai nevajadzētu zīlēt

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

skudraskuu

 

Samsung Galaxy Tab 2 P3110 7 sory spitaligais nesu sitas lietas darijis....ar to kabeli meginaju nevareja.

 

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Tātad, GT-P3110 (kā arī P3113) neatbalsta ārējos USB donglus virpār. Atrodami tikai pāris topiki internetā, kur atbalsts ir dabūts, pieslēdzot pāris jaunus moduļus kernelim.

Atliek tikai telefons ar Tether/Hotspot funkciju, vai Mi-Fi ierīce, vai arī jāsamierinās, ka internets nebūs visur pieejams.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

skudraskuu

nu ko lai saka pagaidām paldies....kad dabūssu telefonu kam būs hotspot iespeja mēgināsu sataisīt ja nesanāks jautāšū liels paldies pagaidām

Link to comment
Share on other sites

elxnis
(labots)

Gandrīz neviena Android tablete by default neatbalsta ārējos USB modēmus, bet tas nenozīmē, ka tos nevar lietot uz ierīcēmm, kam ir USB Host (saukts par OTG). Tabletei vajag root tiesības, USB OTG kabeli un PPP Widget aplikāciju. Tiesa kā jau teica, iespējams tavam Samsung vajadzēs vēl papildus Android draiverus.

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...