Jump to content

Netipiski augsts pings.


Bender
 Share

Recommended Posts

Vakar vēloties uzspēlēt kādu spēli vācu serveros bija līdz pat 500 pings, lai gan parasti bija ap 100. Liku spēli pie miera un domāju, ka rīt būs kārtībā.

Šodien izmērot speedtest.net secināju, ka ātrums nav mainījies (stabili 2mb dl un 500kbps ul), bet pings joprojām pie 500.

Lietoju LMT internetu, kā modēmu izmantoju Android telefonu, jo Huawei garantijas remontā.

 

 

Kas varētu būt pie vainas?

 

 

edit: neko neesmu mainījis nekādos uzstādījumos. pēdējais, ko vispār datorā esmu izmainījis ir tas, ka aizverot laptopa vāku nenotiek nekas nevis dators aizmieg

Labots - Bender
Link to comment
Share on other sites

tie 100 ms noteikti bija ar Huawei modēmu,vainīgs gan jau tavs telefons vai blīve starp datoru un telefonu.

Link to comment
Share on other sites

telefonu kā modemu lietoju jau kādu laiku (garantijas remonta ilgums :/) un bija tie paši 100 ms, kas bija ar Huawei.

Link to comment
Share on other sites

no telefona instalētos draiverus mēģināji atinstalēt,kko jau nu noteikti instalēja?Ja nē,pamēģini.Ja nelīdz iesaku pamēģināt restore,citu variantu nevaru patlaban iedomāties.

Link to comment
Share on other sites

Gadījuma tas nav tāpēc, jo tu spēlē vācu serveros, jo es zinu, ja es ieeju citas valsts serverī man arī ir ping lielāks!

Link to comment
Share on other sites

uzspēlēt kādu spēli vācu serveros bija līdz pat 500 pings
Nepieļauj domu,ka problema tikai ar doto adresi?
Link to comment
Share on other sites

Gadījuma tas nav tāpēc, jo tu spēlē vācu serveros, jo es zinu, ja es ieeju citas valsts serverī man arī ir ping lielāks!

400 ms starpība ir diezgan nereāla.

Link to comment
Share on other sites

amm.. ja konkrētāk, tad spēli sauc League of Legends un tuvākais serveris ir Vācijā. btw, speedtests arī rāda lielu pingu Latvijas serveros.

Link to comment
Share on other sites

Neko neesmu darījis, bet pings smuks atkal 74 ms. (DL un UL tas pats). Paldies kas centās palīdzēt varbūt kādam citam ar līdzīgām prob. noderēs.

Link to comment
Share on other sites

Jāatceras, ka telefons/modems var pieslēgties jebkuram no apkārt esošiem torņiem un līdz ar to ātrums lēkāt atkarībā no signāla kvalitātes, to noslodzes un maksimālās caurlaidības.  Dabā tas izskatās, ka pēkšņi mainās ātrums pat neko nedarot. Tikai ar virzienantenu var koriģēt šādu problēmu. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

aamars

Ieraksti cmd tracert servera adrese.

Tad redzēs līdz kurienei un cik pings ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...