Jump to content

100 Mbit Wi-Fi tīkls


kex007
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Varbūt kādam ir praktiska pieredze un var padalīties kādus dzelžus ir izmantojis!?

Uzdevums panākt maksimāli augstu Wi-Fi tīkla ātrumu no esošā optiskā pieslēguma (100 Mbit/s):

Lai pārklātu objektu būs jāizmanto apmēram 15 Wi-Fi AP.

Patestējos ar Microtik:

http://www.router.lv/product/113/lv/ - no šī vairāk par 40 Mbit/s neizdevās izspiest!

 

 

man pat bail jautāt, bet tomēr - cik stabili lētais gals piem. šis TP link strādātu padsmit rūteru tīklā http://www.go4it.lv/lv/datortehnika/tikla-iekartas/marsrutetaji/tp-link-wireless-11n-gigabit-router/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti kādā attālumā un cik sienām cauri tos 100Mbit gribi dabūt.

 

Ceru, ka fizikas stundas skolā neesi bastojis un labai uztveršanai/raidīšanai vajag normālas antenas un minimāls attālums starp ierīcēm. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirmkāŗt kāda wifi kartiņa tev ir ? ar lētajām vienkanālu nekas nebūs vajg 2x2 labākajā gadījumā 3x3 piemēram Intel 5300 vai 6300, der arī lētāks Intel® Centrino® Advanced-N 6230 uzstādījumos paskaties vai ir 300mbit datarates un tad var testēt. Tā kā 2ghz būs pilns interferneces 100mbiit tur būs grūti/neiespējami sasniegt. 

5ghz jau daudz labāk tur mierīgi var 150Mbit dabūt

 

Spečuk arī  darbā kur jau ir n-tie raidītāji un noise floor ir visai augsts :D 

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad testeju man viss gāja baigi labi. Tā ir ka testē veselu čupu wirless bez antenas ekvivalentiem. Driz bez matiem naksiet uz darbu :))

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Mikrotikam ir uzstādījumi jākruķī, lai piedabūtu n standartu normāli strādāt. Tas, ka ar defaultajiem uzstādījumiem wifi nedod normālu ātrumu - tas normāli. Tplinks jebkurš dos ~100Mbps, ja būsi vienā nelielā telpā ar viņu. Kā būs kāda siena starp tevi un rūteri tā ātrums būs jūtami mazāks

Link to comment
Share on other sites

Ja vēl laptopam es saprotu WI-FI, tad stacionāram datoram jau nu tas ir pilnīgi garām. Cik tur darba kabelīti pievilkt, nevis ēteru piedi*** ar bezjēdzīgu radiosignālu. Ar kabeli pavisam cits ātrums, stabilitāte un nekad nekādu problēmu. 15 AP blakus, man tas nešķiet nopietni. Viņi tak viens otram traucēs un fig lielu ātrumu dabūsi. Radioviļņu izplatīšanās likimus neviens vēl nav atcēlis.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bez sajēgas par tīkliem un iekārtām tas pasākums noteikti beigsies ar nejēdzīgi izķērnātu milzīgu naudassummu, bez rezultāta. Smieklīgi ir pieminēt kaukāds TP-links un 751. boardus, kuri ir domāti pilnīgi citām vajadzībām

 

Tēmas pirmo rakstu sākumā jāizlasa, tad var arī bāzties iekšā ar nejēdzīgiem topikiem.

Link to comment
Share on other sites

optron

Neko tur nevar izrēķināt. Neenu, var, bet tā rēķināšana ir tāda naivu plānā galdiņa urbēju padarīšana, kas aizņems 10reiz vairāk laika nekā reāla notestēšana.

Jāpaņem ir pāris Nanostation un 1 WiFiStation, un jānotestē starp telpām. BET:

Bezvads starp sienām ir nepareizais variants! Jaizvelk kabeļi uz katru telpu, un tad var tajā likt aparātu pēc vajadzības, vai tas būtu AirRouter bridge modē, vai UniFi/Nanostation, vai kautvai Edimax AP-switch.

Esmu tādus cirkaču "bezvadu risinājumus" redzējis, nekas nestrādā, visu laiku čakaris, un beigās to sapirkto mantu nav kur likt un papildus izdevumi vadiem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Wifi starp sienām nav risinājums drausmīgajiem kačātājiem. 5-10Mbit jau jebkurā gadijumā sanāk. Piekļuve internetam. Ja gribās ko vairāk, tad Didzis ja minēja - Kabelis.

Link to comment
Share on other sites

tad jautājums kā normāli nostrimot mkv uz planšeti/smartphone? ar biterate normalu.

Link to comment
Share on other sites

optron
(labots)

Samaksājot kādam kas prot ierīkot tīklus, bez tukšas žvankstēšanas un filozofijas.

Labots - optron
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Betons?

Link to comment
Share on other sites

 

Betons?

 

Es jau pēc kāda trešā posta to nojautu, vispirms šamējs izvanda tēmas par tīkliem un rūteriem :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādu laiku no viņa būs miers. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...