Jump to content

Vai Firebug ir tikai un vienigi maksas?


Jānis1984
 Share

Recommended Posts

Tads spraudnis vai kas viņš skaitās fire-bug, priekš labas html, css, javascript pārskatīšanas un redigēšanas priekš firefox Ir tikai un vienīgi maksas? vai ir kaut kas tik pat līdzīgs ko var ieteikt bezmaksas citiem browseriem?

Link to comment
Share on other sites

Kur tu vispār dabūji maksas firebug? Esmu redzējis tikai un vienīgi bezmaksas firebugu - bezdē (jeb BSD) licence.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Aha. Firebug ir bezmaksas. Priekš citiem browseriem - IE8 un uz augšu ir iebūvēts tūlis, ko var dabūt nospiežot F12. Tas pats ar Chrome. Par Safari nezinu. Operai ir iebūvēts Dragonfly, ko var dabūt vai nu menjūžos paņemot "Developer Tools", vai arī kaut kur nospiežot ar labo peles pogu un paņemot "Inspect Element". Vispēdīgi, priekš HTTP debugošanas ir grūti atrast labāku rīku kā Fiddler (arī bezmaksas). Visi šitie firebugi utml arī iekļauj savus analogus, tomēr Fiddleris ir daudz ērtāks, spēcīgāks un universālāks. Bet, nu, tas varbūt arī ir gaumes jautājums. :)

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

$10 ir suggested donation,tikai ieteikums, ja zhmogs un negribi pabalstiit developeri - liec par briivu.

Es nekad nekam neziedoju jo uzskatu ka free software ir komunisms un vinjas autorus pabalstiit nedriikst.

Par neziedoshanu kauns nav jaaizjuut.

Link to comment
Share on other sites

zed, ja free software uzskati par komunismu, tātad arī pats aktīvi piedalies free softwares izstrādē?

Link to comment
Share on other sites

forša loģika zed. komunisma laikā bija X. Y ir X, tātad Y = komunisms. tā tas nedarbojas. tad ūdens dzeršana arī ir komunisms pēc šādas pašas loģikas. un mājdzīvnieki ir komunisms. un Latvija ir komunisms. tikai sekss nav komunisms. : D

paņem un izej kādu loģikas kursu. ja nevari atrast, es Tev varētu bez maksas sarunāt.

Link to comment
Share on other sites

Kiril, Tu pats Ričardam Stalmanam pajautāji kāpēc tieši programmatūras patenti ir slikti un kāpēc tu kā idejas autors varētu negribēt dalīties ar izveidoto. Atceries ko viņš tev atbildēja? :D

Link to comment
Share on other sites

serioussam909
kāpēc tieši programmatūras patenti ir slikti
 
 
Jo man ir jāmaksā kaut kādam gudrim par to ka lietoju paša izdomātus algoritmus ko kāds ir paspējis pirms tam patentēt.
 
Softa patenti ir matemātikas formulu patenti - tas ir augstākā līmeņa kretīnisms.
Link to comment
Share on other sites

Un ar ko tad softa patenti atšķiras no jebkura cita veida patentiem? :D Būtībā - ar to pašu neko.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...