Jump to content

Jauns monitors līdz 130Ls


snicker
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem!

 

Tātad, esmu nolēmis iegādāties monitoru, kuru esmu gatavs slēgt pie sava portatīvā datora. Monitors pārsvarā tiks izmantots programmēšanai, virtuālo mašīnu darbināšanai, lai skatītos filmas, sērfotu internetā un varbūt, pa retam, uzspēlētu kādu no vecajām, labajām spēlēm kā CS 1.6, WC3 FT, kādu NFS, utt.

 

Neesmu lietpratējs šajā jautājumā, bet cik esmu salasījies, tad tagad visi ņem ar IPS matricu - labāks skatu leņķis, krāsas, utt. Tāpēc sāku skatīties uz šādiem modeļiem...

 

22'' lielie:

1. LG IPS224V      http://www.1a.lv/datortehnika/led_monitori/lg_ips224v

2. DELL S2240L   http://www.1a.lv/datortehnika/led_monitori/dell_s2240l

 

23" lielie:

1. DELL S2340L      http://www.1a.lv/datortehnika/led_monitori/dell_s2340l

2. LG IPS237L-BN   http://www.1a.lv/datortehnika/led_monitori/lg_ips237lbn

 

Gribētu zināt, kurš ir vislabākais, gan savā lietojumā, gan cenā. Respektīvi man vajadzētu tādu product/price variantu. Pagaidām pats sliecos uz DELL S2240L, cik esmu lasījis, tad labāks par LG IPS224V.

 

Bet kā ir ar LG IPS237L-BN? Labāks par DELL S2340L? Ja ir, tad, kas tieši tam ir labāks? Varbūt ir kāds, kurš jau lieto kādu no šīm 4 precēm... Labprātāk uzklausītu Jūsu pamatotās domas par kādu vai visiem piedāvātajiem monitoriem.

Ja ir kāds cits variants, ko ieteikt, cenā līdz 130Ls, arī labprāt apskatīšu.

 

P.S. Runājot par monitora izmēriem (22" vai 23"), īsti vēl neesmu izlēmis, cik lielu ņemt. Ja jau pārsvarā esmu lietojis 15,6'' portatīvo datoru un reizēm kādu veco 19'' monitoru, tad jau abi liksies milži un iespējams ar 22" vajadzētu pietikt... ^^ 

Link to comment
Share on other sites

Pašam ir LG IPS234, ekonomisks, krasas labas, daudz labakas ka TN matricai, bet sakuma var likties divainas krasas, ja ieprieks ir sedets uz TN matricas, pirms si man bija Samsung B2230HD. Ari labs, liels + iebūvētie skaļruņi, kas prieks youtube bija pietiekosi. Minuss bija sensorpogas, ne vienmer gribeja stradat. Abi tika likti pie sienas, tapec gruti ko teikt par stativa funkcionalitati, kas ir svarigi, ja neliek pie sienas. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ka padalījies... Ir arī kas slikts sakāms par LG IPS234V?

 

Man, no vienas puses, tas LG IPS234V liekas tīri pieņemams un labs variants, bet vai būtu vērts pielikt 11Ls (pēc tagadējā cenrāža), lai nopirktu DELL S2240L, kuram ir 3 gadu garantija, nevis 2, un, kurš, manuprāt, ir mazliet modernāks pēc izskata? Cik lasīju, tad punktu nodzīšanas ātrumam starp 5 un 7 mili sekundēm atšķirību manīt īsti nevar. Bet kā ir ar kontrasta attiecību? Ir vēl kas būtisks, kas tiem atšķiras gan no specifikāciju viedokļa, gan lietojot to?

Link to comment
Share on other sites

Cena abiem ir vienāda, ja skatās 1a.lv veikalu. Es jau laikam ņemtu Dell, ja likšana pie sienas nav svarīga, jo tas man bija viens no kritērijiem, tāpēc paliku pie šī LG, kuram no retajiem PC monitoriem bija tāda iespēja.

Link to comment
Share on other sites

TIkko biju līdzīgas izvēles priekšā, izpētiju veikalā Dell variantu (to pašu, ko norādiji 23'') un LG IPS234. Paņēmu LG cenas dēļ, jo bildes ziņā atšķirības praktiski nekādas (cenu kategorija, kur skaldīt matus ir smieklīgi). Katrā ziņā neiesaku savu izvēli, jo nepievērsu uzmanību mehāniskajām īpašībām - LG ir ļoti nestabila kāja un plastmasa ļoti pievelk putekļus. Dell tādā ziņā iekabina, tā kā iesaku drīzāk pievērst uzmanību mehāniskajām īpašībām un savienošanas iespējām...

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm.

 

poxa - jap, esmu lasījis, ka DELL U2312HM ir labs variants + vēl ar savām pivot un USB 2.0 ekstrām. Vienīgi, šīs ekstras man šobrīd galīgi nav aktuālas, bet kā variantu izskatīt var.

 

snoopie - tieši par to biju aizdomājies kādu laiku atpakaļ, kad skatījos vienu review tam LG. Kad monitors tika stādīts virsū, kustināts skata leņķis, video likās, ka kāja tūlīt nolūzīs. Parādījās tāda nedrošības sajūta. Tā kā, laikam, nelauzīšu galvu un palikšu pie sava product/price varianta - DELL S2240L.

Link to comment
Share on other sites

LG IPS237L-BN - perkot šo Tev ir viss lielākās iespējas dabūt labi nokalibrētu monitoru.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Monitors pārsvarā tiks izmantots programmēšanai, virtuālo mašīnu darbināšanai, lai skatītos filmas, sērfotu internetā un varbūt, pa retam, uzspēlētu kādu no vecajām, labajām spēlēm kā CS 1.6, WC3 FT, kādu NFS, utt.

mazulis, jā, viņam tas ir "ĻOTI" būtiski!

 

Vērsīšu uzmanību uz to, ar ko vēl atšķiras Dell U2312HM no S2240L

* Statīvam var regulēt arī augstumu un monitoru var pagreizt vertikāli.

* Ir DVI un DisplayPort ieejas, bet nav HDMI, kas gan tāpat ir savietojams ar DVI.

* Integrēts barošanas bloks, nevis atsevišķa kaste.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas nu kuram svarīgāks, vienam visādi pribambasi, citam monitora grozīšana un cilāšana, bet man savas acis.))) Es pieminēju. kā man liekas, vienu no svarīgākajām monitora īpašībām. Ja bildes kvalitāte, lasi acu veselība, nav svarīga, tad jau var par 70Ls nopirkt.

PS

Kopš kura laika iebūvēts barošanas bloks tiek likts pie plusiem???

Link to comment
Share on other sites

tā kā tu programmēsi tad Tu ļoti novērtēsi iespēju pagriezt monitoru vertikāli lai kods viss salien tādā veidā, tāpēc tikai un vienīgi dell 

 

iesaku varbūt par par u2412 ar 1920x1200 izšķirtspēju jo tie 120pix ir ļoti no svara. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kādam vēl incē, tad tas dell u2312 fotoblogā mazlietots pa 80 naudiņām dabonams.

Link to comment
Share on other sites

Un ko tad tas tik labs tiek tik lēti tirgots? )))

Link to comment
Share on other sites

Tavā gadījumā tiešām svarīgi ir tikai 2 kritēriji - var pagriezt un ips.

Ja abi kritēriji vienādi, tad var skatīties, kurš lielāks vai lētāks.

Link to comment
Share on other sites

Un ko tad tas tik labs tiek tik lēti tirgots? )))

Kā lai es to zinu, vaicā pārdevējam.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
bildes kvalitāte, lasi acu veselība

Bildes kvalitāte un acu veselība ir divas dažādas lietas.

 

Bildes kvalitāti pamatā ietekmē:

* Krāsu skaits - īstais paneļa, nevis mārketologu visur esošie 16M.

* Kontrasts - īstais paneļa, nevis mārketologu norādītais dinamiskais.

* Skata leņķi - pamatā atkarīgs no paneļa tehnoloģijas.

 

Acu veselību pamatā ietekmē:

* Sēdēšanas attālums

* Nepārtrauktas sēdēšanas ilgums

* Izmantotais spilgtums

* Paneļa virsmas pārklājums

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Pats nesen nopirku DELL S2240L. Viss strādā ideāli, krāsas arī atbilstošās (apstrādāju bildes un drukāju tās), krāsas ekrānā un izdrukātajā ir ok.

 

Mīnuss gan ir tas, ka nevar pie sienas bez speciāla statīva pielikt, bet manā gadījumā, tas ir mazsvarīgi, jo lielāka nozīme bija HDMI un IPS matricai.

Link to comment
Share on other sites

Pats nesen nopirku DELL S2240L. Viss strādā ideāli, krāsas arī atbilstošās (apstrādāju bildes un drukāju tās), krāsas ekrānā un izdrukātajā ir ok.
 

 

Для тестирования цветопередачи Dell S2240L мы провели измерения 23 цветовых оттенков. Как можно видеть по результатам, не все они передаются точно. У некоторых оттенков максимальное отклонение составляет от одного до двух Delta E (dE), но по зелёным и пурпурным оттенкам отклонение оказалось заметно больше - до 7,924 dE. С такими отклонениями вы можете столкнуться с отличием оттенков при печати фотографии или просмотре на другом мониторе.

Link to comment
Share on other sites

Bildes kvalitāti pamatā ietekmē: * Krāsu skaits - īstais paneļa, nevis mārketologu visur esošie 16M. * Kontrasts - īstais paneļa, nevis mārketologu norādītais dinamiskais. * Skata leņķi - pamatā atkarīgs no paneļa tehnoloģijas. Acu veselību pamatā ietekmē: * Sēdēšanas attālums * Nepārtrauktas sēdēšanas ilgums * Izmantotais spilgtums * Paneļa virsmas pārklājums

 

 

Tev nav īsti sapratnes par monitora kvalitātes kritērijiem.

Acīmeredzot apmēram šādā līmenī -

 

Pats nesen nopirku DELL S2240L. Viss strādā ideāli, krāsas arī atbilstošās (apstrādāju bildes un drukāju tās), krāsas ekrānā un izdrukātajā ir ok. ...nevar pie sienas bez speciāla statīva pielikt...
Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

Tev nav īsti sapratnes par monitora kvalitātes kritērijiem. Acīmeredzot apmēram šādā līmenī -


Tādēļ lasam apskatus nevis skatamies uz marketologu dotajiem, bieži vien bezjēdzīgajiem skaitļiem.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...