Jump to content

Mainu īpašos 1 Ls pret parastiem 1 Ls + Skudriņa


markei
 Share

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • markei

    7

  • Tornis

    8

  • raiviss

    7

  • Fēniks

    8

Man pašlaik ir visas monētas. Arī stārķis un skudra. Kolekcija gatava, Tikai jāizdomā kā ierāmēt vai smuki salikt.  :)

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Meklēju divus divlatniekus - veco labo govi un jubilejas monētu. Ideāli, ja varētu kaut kur atrast arī vienīgo 10ls monētu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pacelšu veco tēmu - ja kādam vēl aktuāli, ir pieejamas praktiski visas 1 Ls jubilejas monētas, izņemot stārķi un skudru. Cena 1,5 Ls.

Savukārt, ja kādam būtu lieka skudra, izskatīšu piedāvājumus maiņai.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kāds nav bagāts ar Jāņu vainagu, pakavu uz augšu, sēni un gaili? Varu samainīt pret ūdensrozi, skursteņslauķi, čiekuru, egli, kliņģeri, krupi, kokli, sprīdīti, saktu vai piparkūku sirdi.

Vienkārši senči tagad pamodās, ka vajag kolekcijai. Ja kaut kas ir runājams rakstiet kādu meilu. 

Link to comment
Share on other sites

Varbut kaads zin kad buus peedeejaa moneeta. Man visi ir iznjemot gaidu peedeejo vienlata monetu. Laikam skaitaas jubilejas vai kaa. Varbuut jau ir izlaista.

Labots - ProBook
Link to comment
Share on other sites

Laikam būs uz ziemas pusi visa tā draza pret eiro jāiemaina, tāpat pārāk liels daudzums izlaists, lai dajebkad būtu kāda vērā ņemama vērtība.

Link to comment
Share on other sites

25 laši nav pārāk liela summa ko ielikt smukā relikvijā mazbērniem par piemiņu.

Vakarā iemetīšu sarakstu ar manām trūkstošajām.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Ehhh, izdomāju, ka man arī vajag tādu dzelžu kaudzīti.

Skudru laikam te mēģināt kādam izkukt ir bezjēdzīgi ne?

Viss pārējais jau sadabūts.

Link to comment
Share on other sites

tāks, vajag:

sprid_02.gifklingeris_rev.gif1_ls_Sakta_rev.gif1_ls_skurstenslaukis_rev.gif1_ls_namejs_rev.gif1Ls_pakavs_rev_aug.gif

Ir daži pa diviem , bet baigi mainīties nealkstu; vienīgi, ja kāds piedāvā visus trūkstošos uzreiz, tad vienu varu iemainīt pret skudru un pārējos parastajos.

 

Vēl būtu variants nopirkt vienu pilnu komplektu papildus šim. Izskatīšu piedāvājumus.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

ja kāds piedāvā visus trūkstošos uzreiz, tad vienu varu iemainīt pret skudru un pārējos parastajos.
 

der...

Link to comment
Share on other sites

aizgāju beigās uz to eurogoldu kas vecajā saktā un paņēmu visas trūkstošās monētas uzreiz - cenas viņiem gan ogo(1,50-1,80-2,00)..bet vismaz tagad un uzreiz!

 

ps. man sanāk 24 monētas kopumā(lasis + 22 jau iznākušās + 1 pēdējā kas uz zs būs)..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
riebeklis2012

vajag klinģeri 

mainu pret visu pārējo atskaitot to pašu klinģeri, skudru, stārķi 

Link to comment
Share on other sites

Tagad veikalos bieži atlikumā izdod īpašos latus, laikam cilvēki sāk no tiem atbrīvoties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu jā, pēc tam nāks jubilejas eiro...

Domā? ECB jau emitēs, diezi vai kāds Latvijai ceps 2x gadā jubiļa eiro.

Link to comment
Share on other sites

Citāts:

Ar 2014. gada 1. janvāri Latvija kļūs par pilntiesīgu Ekonomikas un monetārās savienības dalībvalsti un ieviesīs eiro, bet īpašo viena lata apgrozības monētu tradīcija tiks turpināta, izlaižot īpašās divu eiro monētas.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Bija jubilejas lats, būs jubilejas eiro, vēl pēc kāda laika - jubilejas kas cits.



Vispār runājot par skudras un stārķa monētām... man tās savā laika bija daudz. Veikalos bieži atlikumos deva. Tad man likās, ka tās laikam ir vispopulārākās un nevienam īsti nevajag. Būtu zinājis, ka šamējām tāds pieprasijums, būtu licis plauktiņā žāvēties.

Link to comment
Share on other sites

Kāds zin kā ir ar pēdēja lata iegūšanu komercbankās? Kā un par cik? Slimiķi LB nes ārā pa 50 ls...

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Būtu zinājis, ka šamējām tāds pieprasijums, būtu licis plauktiņā žāvēties.
 

Nemāžojies, Tev tur būtu bijis jāžāvē kādi 30k, lai varētu runāt par vērā ņemamu pieaugumu :) 

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Moins, nav brīnums, ka to blekja gabalu tik maz apgrozībā, visi zīdaiņi piesūkuši kā dēles pie sevis tos.  Neesmu redzējis pusi no viņiem dzīvē un arī vērtība tiem, manās acīs, ir tāda pati kā parastam latam. Krāt? - nesaskatu pilnīgi nekādu jēgu.

PS. Kam te vajadzēja pūces, pakavus, stārķus? Kaut kas saskrēja vakar makā pēc lielveikala.

Link to comment
Share on other sites

Es īpaši nekrājot esmu sakolekcionējis jau kādus 30 (vai pat vairāk gab) latus, ieskaitot 2 gab. pēdējās, 1,42 EUR.Dažas, protams atkārtojas. Ir paziņa, kas man tās monētas bieži piedāvāja mainīt uz parastiem latiem. Skudra gan nav.

Iespējams, ka atbilde jau bija dota, bet tomēr: Cik kopā dažādu latu monētu var būt?

Link to comment
Share on other sites

šobrīd meklēju - Paritates_lats_rev.png

 

 

 

 

šīs ir liekas - 1_ls_namejs_rev.gif 1Ls_Krupis_2010_rev.gif 1_ls_skurstenslaukis_rev.gif Alus_kauss_rev.png 1_ls_Sakta_rev.gif

 

atrodos rīgā/ķengarags/prūšu ielas gals

 

ps. versatile, tev smuka tā monētu lapa ;)

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

Nupat iznākušie jau pa 2 Ls ejot, laikam jau tauta baigi pavilkusies...

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds no krājējiem savā kolekcijā ir dabūjis arī monētu ar laša attēlu?

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
Anyone into a trade?

 

tiko kā atgriezos no bank.lv 

tur vēl atsevišķi exemplāri tirgojas 1=1, piem. kliņģeri 

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Kādu paritāti par 3 latiem tirgo tas kantoris? :yahoo: .

Tautai laikam maz naudas, daudz to monētu. Šodien no 50 nieka izdeva papīrus un 8 tās jubilejas monētas vai kā tur sauc, aizstiepu uz aptieku. Viena no tautas maksāja par pīpju paciņu divus pakavus rimčikā centrā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...