Jump to content

Tele2 atkal nokāries?


romajo
 Share

Recommended Posts

man likās t2 kāršanās un ģļuki tīklā tā ir ikdiena, vismaz cik es pie viņiem sabiju (un veiksmīgi aizlaidos) ;)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

ZZ (tele2) vienmēr ir kaut kādi gļuki.

 

Žēl, ka vienīgais operators, ar kuru 3 mēnešu (nepilnu) laikā var nosūtīt 12 000 SMS samaksājot tikai 0,26 Ls :D

Un žēl, ka visi jaunieši ir ZZ tīklā (telē2). Tā jau sen būtu pārgājis uz Biti.

Link to comment
Share on other sites

Dobelē Tele2 neshancē EDGE, tikai ar 3G var kautko izdarīt, kautkam pazvanīt.. :#@

Link to comment
Share on other sites

Jā MELE2 Dobelē ir sazvanāms labi ja caur reizi!!!

 

 

Kā uz dusmām, kad vajag veselam sarakstam zvanīt sestdienas rītā.

haha man jau kaimiņu tantes zvana un lūdz, lai atnāku, paskatos, kas ar otru telefonu par problēmām. LOL

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

man jau kaimiņu tantes zvana un lūdz, lai atnāku, paskatos, kas ar otru telefonu par problēmām.
'Tīkls neiet,bet Tev piezvana lai atnāc paskaties :) ...Labi vel,ka tikai telefonu,ne ka pēc man vecim šorīt nestāv :spruce_up: ...
Link to comment
Share on other sites

Galvenais jau, ka tīklu, indikators uzrāda ideālu! Sieva iebrauca T2 serviscentrā, kur beibe atbildēja, ka nezinot kas par vainu, kgan pašai viss darbojas. Varbūt šai dual sim un avārijas gadījumā izmanto konkurentu tīklu :D .

 

Nupat atlipa viss darbojas.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

'Tīkls neiet,bet Tev piezvana lai atnāc paskaties :) ...Labi vel,ka tikai telefonu,ne ka pēc man vecim šorīt nestāv :spruce_up: ...

 

Kāds tev ass prāts. Ir cilvēki, kas izmanto arī mājas Telefonu, no kura mani sazvana (jo esmu 3G tīklā )) un palūdz piekāpt, apskatīties, kas ar mobilo zz notiek.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

sēžu ar 100% HSDPA+

Link to comment
Share on other sites

nez vairākām  paziņām gan kuldīgā gan dobelē pašā pilsētā viss ir gājis.

 

tagad viņi bieži k-ko atjauno un uzlabo tāpēc ar ir šādas aizķeršanās 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Nezinu vai nokāries, bet sarunu kvalitāte zem katras kritikas. Čarkstoņa, šņākoņa, aiztures, u.t.t.

 

Tagad pat iemeties tāds gļuks, ka zvanot uz kādu numuru, tiklīdz savienojas  tā uzreiz sāk skanēt Tele2 tā gaidīšanas mūzika un neo vairs nevar izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Es gan neesmu manījis gļukus, varbūt man ir paveicies. :)  Bet toties man nav pieslēgts mobilais internets (pilnīgi pietiek ar Wifi), bet pusgada laikā jau 3 reizes Tele2 ir uzdāvinājis pa 2GB datus absolūti bez maksas. Velns nav tik melns kā šo mālē.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Šodien Liepājā pamatīgi BITES gļuki esot bijuši, puse no draugiem bez sakariem. Man ir Tele 2 un godīgi sakot pa 8 gadiem reāli tā, ka nav strādājis ir bijis 2 reizes. Paralēli bija LMT pieslēgums, bet tas pamanījās pazust apmēram 5 reizes 3 gadu laikā.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sveiki!

 

Vai vēl kādam neiet tele2 internets ogree? Man neiet ne no telefona, nedz mājas internets, supportu nevarēju sagaidit zvanot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...