Jump to content

Torrent TV


Znatoks
 Share

Recommended Posts

Uzliku uz sava smart TV. Paldies kas palīdzēja.

 

Man sarakstā ir tikai 5 programmas:

-360 grādi

-M1

-PBK

-Rosija K

-Sport 1 HD

 

Vēl piedāvā reģistrēties. 

Kā var redzēt vairāk kanālus?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Firza

    13

  • Donkeyhot

    16

  • Volters

    13

  • kellerman

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Vēl piedāvā reģistrēties.  Kā var redzēt vairāk kanālus?

 

Lai redzētu visus kanālus uz datora bez maksas  ir jāpiereģistrējas    www.torrent-tv.ru   jāuzinstalē  ACE STREAM HD   pleijeris kurš ir pieejams turpat majaslapā   uz datora  un tad aidā skaties  :)

Lai skatītos uz smart tv  tad 

 

No sava kabineta- papildināt kontu- parakstīties (abonēt).... mēneši, TV skaits.

Es pirku VIP statusu, maksāju ar bankas karti Visa , caur liqpay. Visa procedūra aizņēma 5 minūtes. Tgad viņi mazliet pacēluši cenu 250 krievija rubļu kas musu naudā ir apm.3.20 euro menesī bet abonējot uz ilgāku laiku  viņi dod atlaides

Slēdz iekšā Smārtam Torent tv  un tur jau viss darbojas 

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Izskatās tikko kā sainstalēsi visus to putlera krievu torrrent tv trojāņus, tā kremļa botnetos iekšā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izskatās tikko kā sainstalēsi visus to putlera krievu torrrent tv trojāņus, tā kremļa botnetos iekšā.
Kāpēc kaut ko tādu vajadzētu darīt „Torrent Stream” izstrādātājiem, vai jebkuram citam programmētājam, kurš raksta aplikācijas izmantojot „Torrent Stream”? Pat īslaicīgu ieguvumu neredzu kā no tā iegūt (vēl vienu crypto locker uzrakstīt? Priekš kam?), bet sabojāt reputāciju var uz mūžīgiem laikiem. Cilvēki ir ieguldījuši lielu darbu „Torrent Stream” izstrādē (tas ir vairāku gadu darbs) un ir jābūt pilnīgi jukušam, lai to visu vienā dienā nolaistu podā.
Link to comment
Share on other sites

Uz vecā lapša priekš hokeja skatīšanās biju uzlicis ACE pleijeru. Fonā bija salīdušas visādas adwāres.

Kāda jēga klientu rakstītājiem, nezinu, bet fakts paliek fakts.


 

 

bet sabojāt reputāciju var uz mūžīgiem laikiem.

Taisnība. Ja instalēšu vēl kādu reizi, tad tikai virtuālajā mašīnā.

Link to comment
Share on other sites

Fonā bija salīdušas visādas adwāres.

Kas ir „adwāres”? Pats ACE Stream Engine (Player) rāda reklāmas, vai arī tas bez atļaujas ir savilcis un sainstalējis jaunas programmas, kuras rāda reklāmu un veic citas destruktīvas darbības? Ja pēdējais, tad protams tādu programmu lietot nevajag, tik kā var zināt, ka to izdarīja tieši „ACE Stream Engine”?

Man datorā ACE Stream Engine ir no tiem laikiem, kad šī tēma pirmo reizi parādījās boot, un kaut arī samērā bieži skatos dažus kanālus, kuru nav kabeļtelevīzijā, nez reiz ne esmu redzējis, ka ACE Stream radīti reklāmas vai datorā būtu ievazājis kādu zarazu. Vienībā pretenzija pret ACE Stream izstrādātājiem ir tā, ka programma tiek instalēta %userprofile% mapē un līdz ar to, kas čakarē SRP saliktos ierobežojumus, un vispār tā vienkārši ir slikta prakse instalēt programmas ārpus %ProgramFiles% mapes.

Par ACE Stream klientu programmām runājot, esmu mēģinājis kaut kādu klientu uz Android, bet tā kā darbināt ACE Stream Engine pa tiešo uz Android ierīces man ir bail, dēļ, tā atmiņas kartē visu laiku tiek kaut kas rakstīts, un ir aizdomas, ka atmiņas karte no tā var fiziski nobeigties, tad Torrent TV skatīšanai ACE Stream Engine vajag darbināt uz atsevišķa datora un tas nav pārāk ērti. Bet, tas, ka bezmaksas Android programma rāda reklāmu mūsdienās nevienu nepārsteidz im to nevar saukt par adware.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

 

 

tik kā var zināt, ka to izdarīja tieši „ACE Stream Engine”?

Tas bija vienīgais instalētais softs pēdējo 2 gadu laikā.


 

 

Bet, tas, ka bezmaksas Android programma rāda reklāmu mūsdienās nevienu nepārsteidz im to nevar saukt par adware.

jebkurš softs, kas bez prasīšanas rāda reklāmas, ir adware.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Liek, liek šitā padarīšana mēslus iekšā. Vienīgais, ko instalēju, bija no linkiem iekš torent tv - tipa, ACE padarīšanas un tas lokālais proksis. Un skat - iekš reģistra usera run sadaļas jau "cmd blā-blā-blā" iemests, kas mēģina palaist browseri ar kauču kāda sūda saitu startējoties windowsam :) Tā kā - kamēr reklāmas devēji maksās, tikmēr reputācija izstrādātājiem pie kājas :) Es ar stipri pelēkā sarakstā pēc šitā joka torrent-tv.ru esmu ielicis...

Link to comment
Share on other sites

Dotajā brīdī 1torrent.tv rāda. Dažreiz, daži kanāli tiešām nerāda, bet tā, ka vispār nerādītu, tāds gadījums gan man nekad nav bijis. Protams, ACEStream Engine ir jābūt uzinstalētam un tam ir jābūt palaistam (1torrent.tv to palaiž automātiski).

Neliela ķēpa ir ar to, ka ACEStream Engine tiek instalēts %userprofile% mapē, kā rezultātā „Software Policy” programma, noklusēti bloķē tā palaišanu. Man slinkums rediģēt „Software Policy” iestatījumus, tāpēc, ja ACEStream Engine nav palaists, tad uz laiku atslēdzu „Software Policy” kamēr palaižas ACEStream un tālāk viss darbojas kā vajag.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Torrent TV es būtībā skatos tikai vienu kanālu, kura nav kabeļtelevīzijā, un cita alternatīva ir neinstalēt un neskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Mna uz samsung smart ir pasham sava aplikacija un nemaz nevaja yo torrent tv. Bet  paraleeli protams skatos to torrent tv uz samsunga smarta ir tiiti neko ap 400 kanaalu :tender:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Meichukka8

Gribu pievienoties diskusijai.

Vai var kaut kā ar acestream palaist TV3 un lai neraustītos un negļuko, bilde pat neinteresē vajag tikai skaņu. Nu vienalga var jau būt bilde, ja atsevišķi nevar. 

Itkā tvid.us iet tas TV3, bet man liekas ka tur audio bitreits ir aprauts nav 192 Kbp/s kā pa virzemes iet.

Varbūt ka var palaist tikai skaņu caur netu kaut kā

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

MK809IV (Rockchip 3128 QuadCore, RAM DDR3 1 GB)

Android versija - 4.4.4, jaunāku nepiedāvā...

 

Appi...

Kodi

AceStream Engine

Торрент ТВ

VLC

MXPlayer

 

Problēma...

Nesaprotu kādēļ kanāli raustās!? Piemetināšu, ka ar VLC un MXPlayer nevienu nerāda, tikai ar Kodi, bet ir minētā problēma. 

Devaiss blakus WiFi routerim (TVplay, YouTube bez problēmām). 

 

Nets...

4911590718.png

 

Neesmu līdz šim ar MiniPC saskāries, varbūt kaut kas nav līdz galam sakonfigurēts vai ko nepareizi daru.

Paldies.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Kad vēl lietoju līdzīgu puļķi pie tv, ace stream+torrent stream engine+mxplayer viss gāja.

tik bilde nebija pa visu ekrānu, tāda 4:3 vairāk.

Uz planšetes šāda kombinācija ar iet gerai.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, iespējams gļukaina FW vai kaut kas tāds konkrētajam MiniPC, kad ''ieskrienas'' iet diezgan o. k.


Un BTW, kur skatījies? Varbūt kāds zina, kur var skatīties LV kanālus?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kāds zina, kur var skatīties LV kanālus?
 

 

torrent tv nav pieejami Lv kanāli, var skatīties tvid.us, bet zema kvalitāte

Link to comment
Share on other sites

Kā ērtāk lietot šadu TV doongle lietot, lai nebūtu jāstaigā pa tām daudzajām izvēlnēm? Piemēram,  tvid.us var skatīties tikai no browsera, kur jāiet jāizvēlas, daudzus vēl nevar atskaņot, jo kaut kāds errors? Vienkārši gribas cilvēkam, kurš īpaši nedraudzējas ar tehnoloģijām atvieglot šīs lietas.

Link to comment
Share on other sites

Problēma... Nesaprotu kādēļ kanāli raustās!? Piemetināšu, ka ar VLC un MXPlayer nevienu nerāda, tikai ar Kodi, bet ir minētā problēma. Devaiss blakus WiFi routerim (TVplay, YouTube bez problēmām).

 

MXPlayerim settingos -decoder ieslēdz HW+ tīklam

Pēdējā sakarīgā MXPlayer versija https://cloud.mail.ru/public/Lzsd/CJ12TcBKF

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

es izmantoju IPTV programmu, tajā atver playlisti un tad visu laiku atverot programmu uzreiz būs kanāli. Shura maksā 6 centi stundā, labāk izmantoju to nekā bezmaksas sūdus, kas šad tad iet un šad tad neiet.

Link to comment
Share on other sites

Kas nav pareizi...? Kodi pieinstalēju SuperRepo addonu paku, tad TorrentTV.RU XBMC un AceStreams, bet progu izvēlnē izvēloties jebkuru kanālu tādās tikai "zapusk kanala''...

 

Cik lasīju tur ir arī VIP akounti. Varbūt šis addons iet tikai VIP akountam? Vai arī kaut kas nav?

Link to comment
Share on other sites

Nevajag ne VIP, ne jāties ar KODI.

TorrentTV 4.0.20  (jareģistrējas viņu lapā un to pašu loginu jāieiet programmā)

AceStream 3.0.6  (ir arī 3.1.1 rc versija, bet tā gļuko)

MX Player 1.7.40

Link to comment
Share on other sites

3.14siens konkrēts, bet nekas nav sanācis... īsti nesaprotu vai vispār salikums Android + Kodi + Torrent-TV.RU darbojas? Pamācības atrodu tikai priekš PC...

 

No Android vides TorrentRu aplikācija darbojas, saliku wilz ieteiktās versijas. 

 

Labi, ja ne jāties ar Kodi, tad varbūt ir ieteikums media platformai, jeb kā to visu uztaisīt maksimāli ērtu!? Jo došu lietot vecākiem, kuri ar tehnoloģijām ir uz jūs, lai mazāk būtu: ''es kaut ko ne tā nopiedu.


Padalīšos ar eksperimentiem...

 

Tātad pēc buršanās par forumiem kirilicā un čakarēšanās secinājums konkrēts... Varbūt kādam noder, lai atkristu jebatorija.

 

Kombinācija Android Mini PC (jebkurš tamlīdzīgs devaiss) + Kodi (XBMC) + Torrent-TV.RU (plugins). Izmēģināju pieinstalēt, nosintalēt, pārbaudīt atkal un atkal, restartēt un visāda citāda herācija.... Secinājums iekš Kodi Torrent-TV.Ru uzspiežot uz kanāla vislaik rāda запуск торрента un nekas nenotiek JO... nespēj automātiski palaist AceStream kontrolieri. Lai darbotos AceStream jāplaiž no Android defaultās vides... lai vienkārši darbojas fonā... Tad viss rāda, bet man izskatījās, ka bremzīgāk kā no Android aplikācijas... 

 

Sovok.Tv plugins no Kodi (XBMC) vispār nedarbojās...

 

Izmēģināju arī Sovok.TV - rāda raitāk kā Torrent.Tv, bet zemkākā kvalitātē... Sovok bezmaksas, iespējams tādēļ... Ja HD kanāli, tad o. k.

 

Secinājums - pieņemu, ka šis viss uz 15.12.2015... domāju, ka gan jau ar laiku tiks izlabotas šīs kļūdas...

 

 

P. S. Šis viss darīts uz Android MK809IV... uz PC platformas iespējams viss darbojas kedā.


Vēl kāda lieta ko pamēģinot secināju par savu devaisu. Pamēģināju no PC (W10) opciju raidīt uz ierīci. Mūzika iet labi, BET... pamēģinot filmu, totāli nevar skatīties raustās, nereāli. Varbūt W10 iebūvētais toolis nav tas labākais... Nezinu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
erikonkulis

Sveiki. Kādu konkrētu devaisu iesakat, lai lūrētu torrent tv? Televizors ar fullhd un hdmi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādu konkrētu devaisu iesakat
 

Iesaku izmantot stacionāro vai portatīvo datoru. Pilnīgi nopietni.

Var mēģināt izmantot visādus Android TV verķu, bet ir lielas aizdomas, ka lokāli kešojot skatāmo kanālu uz atmiņas kartes, tā tādu „zāģēšanu” ilgi neizturēs. Kad eksperimentēju ar Torrent TV uz planšetes, dažu nedēļu laikā nobeidzās 3 atmiņas kartes. Iespējams, ka tā ir tikai sagadīšanās, (Kingston brāķis), bet vairāk eksperimentēt nav vēlēšanas.

Link to comment
Share on other sites

dzincha

Lietojot uz planšetes un kešojot uz iebūvētās atmiņas viss ok. Neskatos 24/7, bet pa kādam raidijumam noskatos. Bija gadijums kads ts engine aizkrāva pilnu storage, planšete iefrīzoja, izslēdzās. Ieslēgt nevarēja. Bet tad turot reset +pwr + smth pie recovery menu tiku un nodzēsu cashe part.

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Pacelšu vecu tēmu. Ir pleilists ar acestream kanāliem, uz PC win 10 uzliku to acestream paku un jamais ar savu pārbūvēto Vlc pleijeri rāda ok. Ir mazliet neērts, bet der. Uz Android un android tv mēğināju Acestream Media, it kā rāda, bet neērta tā visa navigēšanas, vai pats nemāku. Pierasts ar parastām m3u listēm, tur viss ir skaidrs ar pleijeriem. Vēl jau var caur Kodi pluginu, bet neesmu mēğinājis. Ko un kā izmantojat uz Android?

Link to comment
Share on other sites

Мой кабинет -> TS-Proxy -> Плейлист по умолчанию -> Скачать...

Tikai tur nav neviena Latvijas kanāla.

Link to comment
Share on other sites

Pag, es laikam nepareizi noformulēju jautājumu. Man nevajag kontentu, es gribu saprast kā labāk atskaņot strīmus. Piemēram, ja man ir m3u listē vairāki šādi: acestream://45aeb60dca9ffbeb99bd852fdcbaf4324184ecc6. Nav absolūti pieredzes. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...