Jump to content

Torrent TV


Znatoks
 Share

Recommended Posts

Nu viņu mājaslapā kaut kur bija rakstīts, ka šis plagins ari pēc aizvēršanas turpina strīmot. Atslēdzas tā lieta atrubījot procesu, vai arī atslēdzot plaginu manuāli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Firza

    13

  • Donkeyhot

    16

  • Volters

    13

  • kellerman

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nez kādēļ saka ka nav vajadzīgā spraudņa, kaut gan VLC uz datora ir. Kā palaist? Jāreģistrējas obligāti?

Link to comment
Share on other sites

zhagis

Man problēma uz PC.

Uz portatīvā viss notiek,bet uz stacionārā to sūda pleijeri palaist nevaru.

Rūterim ports vaļā.Spraudnis uzinselējas,bet momentāli pārtrauc darboties.Pārlikšana nepalīdz.

Paveca kaste(~5 g.)W7.

Forumos atbildi neatradu.

Link to comment
Share on other sites

 

Lejuplādē Torrent Stream.

Sen jau ir uzinstalēts, krievu torentu linkā viss darbojas, bet jaunais links ar latviešu kanāliem neiet. 

Link to comment
Share on other sites

makals

Tas torrent-tv ir ok, ja vien nebuutu kaadu minuute aizture, bet ko par briivu (pagaidaam) var gribeet ;)

Leishi jau saveejos kanaalus tur salikushi vai 10, cerams ka muuseejie ar nesnaudiis un buus redzami arii lv kanaali.

Link to comment
Share on other sites

krisux

Lietuviesi jau pacentusies savus kanalus pievienot, viss notiek tagad jagaida kad kads pievienos lv kanalus.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kur ir via sport baltic? Redzu tik parasto viasat sport...

 

 

edit: pamanīju, ka ir zem moderacii :)

Labots - Biete
Link to comment
Share on other sites

makals

Man ar raada, vieniigais kas no NTV+ sporta neiet ir fubol 2.

Es gan pats savu plauy list uzmonteeju un caur turieni redzu.

Link to comment
Share on other sites

BoondS

šito pasākumu caur Samsung smart tv jau nevar palaist? 

Link to comment
Share on other sites

BoondS

Izskatās, ka nevar. Tur pa iptv runā.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Skaidrs, ka nevar! Viss apstājas pie specifiskā softa nepieciešamības klienta galā.

Starp citu, varētu nebūt neiespējams ko tādu uzmeistarot kā standalone pleijeri, vai aplikāciju. Uz datora diska esošās mapes "TorrentStream" faila saturu "gandrīz" var atskaņot ar VLC. Tikai problēma, ka sabiris gabalos un visu laiku mainās :(

Link to comment
Share on other sites

romajo

Ir takš simple Tv pleijeris, kurā ir torrent tv un raketa tv pleiliste ar visu programmu, tik tā programma pārsvarā lielākai daļai kanālu pa kā dām 4h atpaliek.ja gri kko ieplānot jāskatās +4h.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
dzincha

 

Ir takš simple Tv pleijeris

Vai šis pleijers ņem papildus kanālus no url

No url neazgāja, bet tie kas ir preinstalēti - iet. 



No tvid.us tv6TS ir strādājošs vai nē. 

Man visu laiku prebuferrring un tālāk par 0% netiek. Pārējie TS kanāli strādā. 

Vajag TS, jo parastos nevelk dēļ 2 mbit. 

Un tam simpletv pleilistus netā var atrast kā m3u vai atrast pleilisti texta veidā un tad šo mājas lapā pārveidot uz m3u. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
TasEsmuEss

O, te arī ir kaut kas par šo tēmu.

 

Pirms laika no spama domubiedros par šo uzzināju, ielādēju aplikāciju TorrentStream, viss gāja, priecājos ka rāda Viasat Sport Baltic latviski, BET pēc datora restarta vairs nekas negāja, nospiežu Play un tā arī viņš stāv uz vietas, nelādējas.

Link to comment
Share on other sites

krievijas populārajiem kanāliem tā ir? latvijas kanaaliem tā mēdz būt ka neatrod nevienu source.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu pleijeris tak rāda, ir source, jeb nav uz doto kanālu(tad tur nav ko gaidīt). Pa dienu var gadīties, ka developeris nedod to kanālu. Ir populari kanāli, kur strīmotāju ir ļoti daudz, tur problēmu nav vispār. Latvijas kanalus maz kam vajag, it sevišķi pa dienas laiku.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Man vispār nerāda vai ir strīmi vai nav. kaut kas PAMATĪGI nobruka tam pleijerim, ka pēc trešā pleijera reinstall aizgāja tikai.

 

Man, piemēram, vajag TV6 un ļoti vajag. Nevaru pieslēgt šim monitoram dekoderi, bet tv kartē es ielikt viedkarti arī nevaru. Kabeļa interneta arī šeit nav, lai varētu šērot kaut kādas viedkartes un sazin ko vēl. 

Lattelecom virszemes tv un Bites internets (neviens kanāls neraustījās, ātrums labs).

 

Tieši to ko vajag, to nerāda. Sport baltic arī tagad maz strīmu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Mēģināji pleijera jaunāko versiju? Uz doto brīdi  2.0.8.4

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Oho, nupat uzraku šito tēmu. Vēl neesmu da galam iebraucis, bet tas "uber krutais" softs jau ir tikai windowisks ne? Papētīšu kā uz linuxa ir ar šito visu brīnumpadarīšanu.

Kas tas par specifisku protokolu ir, kas tādu steamu nodrošina?

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Cilveeks

Uz ubuntu teorētiski vaidzētu iet, bet kā nu kuram. Man uz minta neaizgāja, bet tīri mierīgi iet caur wine.

Labots - Cilveeks
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Cilveeks: domā to Simple TV Playeri? Pamēģināšu, ko wine saka. Vai arī to Torrent Stream?

Man tas viss brīnums šķiet drausmīgi aizdomīgs un viņu lapas visas ir lejā...

 

EDIT:

Pamēģināju to simpletv playeri kopā ar to brīnumu torrent stream, rāda tīri daudz un arī vairākus HD kanālus pat! Interesanti...

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Kur jūs tos kanālus skatāties?

Ieinstalējis esmu Torrent Stream. TVid,us kanālus lādē ilgi. Vai tā ir paradzēts? Nav nekādu iebildumu, gribu tik izmēģināt, kā ir.

Link to comment
Share on other sites

Volters

KBoy, dažus poustus iepriekš viss rakstīts! ;)

Ko nozīmē "ilgi lādē" ? Pirmkārt, jāskatās, cik iesaistīto (helping), otrkārt, kāds Tev ir interneta pieslēgums?

Ja ir ADSL 2-4 Mbit/sec, tad silti iesaku nolimitēt upload ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

Volter, man ir 10Mbit/sec interneta ātrums. Iesaistītie kaut kādi 2 vai 3.

Bet caur kurieni jūs skatāties tos kanālus?

Link to comment
Share on other sites

Volters

Kā, caur kurieni? :shok:

Uz datora, izmantojot TS pleijeri pa tiešo, vai caur web pārlūku, kam ir attiecīgais plagins ;)

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Labi, pamēģināju šo lietu. Jāsaka ka ideja ir ļoti laba. Uz Windowsa sainstalēt vienkarši, uz linuxa arī bez problēmām, tikai tā lieta tur saucās acestream (tas pats torrentstream). Ubuntam ir deb pakotne, ir rpm pakotnes, ir AUR pakotnes https://aur.archlinux.org/packages/?O=0&K=acestream . Jocīgi, ka pamatā tiek lietots vecs VLC, kas ir pārveidots priekš tās strīmošanas, tiešām nevarēja izdomāt labāku risinājumu? Piemēram, es ar mplayer skatīties nevaru. Bet tas nu tā, tāds sīkums. Man ar XFCE zem VLC ir mūžīgais video tearings (edit: salabots).

Ir kanāli ko rāda, ir ko nerāda, man, piemēram, vakar vakarā daudz ko rādija, arī HD kanālus, tagad pārsvarā tikai SD kanālus.

Tajā tvid.us'ā nekā man nerāda, peeru nav, porti atvērti un šķiet ka viss kā nākas.

Kāda citiem pieredze ar "ko rāda un ko nerāda"?



Man tas tvid.us vispār var teikt neiet, nekas tur vēl nav gājis ne reizi.

Tiem, kas saka, ka ēd procesoru - software renderings un deinterlace filtri (yadif2x) arī ēd daudz procesoru. Ja viņš mācētu izmantot hardware video decodingu, tad būtu labi. VLC vēl ne reizi neesmu dabūjis, lai ietu ar hardware renderingu, ne uz kādas OS.

Linuxam mplayer -vo (vaapi, vdpau), Windowsam mpchc ar dxva

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Volters

 

Kā pa tiešo var skatīties TS pleijerī tos kanālus?

Uztaisi pleilistu, izmantojot kanālu ID. Ja nav slinkums, kad vairākus rakstus iepriekš ir jau gatavs pleilsts ar veselu lērumu.

 

kellerman, tas tiesa! tvid vienmēr ir bijis vairāk neejošs, kā ejošs :D Laikam raustās sīdot kontentu, par kuru var paņemt pie dziesmas arī vietējās varas iestādes :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...