Jump to content

Kādu bankas karti lieto Tu?


Fruzz
 Share

Kartes  

69 members have voted

  1. 1. Kādu bankas emitētu maksājuma karti lieto Tu?

    • VISA
      33
    • VISA Electron
      21
    • Mastercard
      40
    • Maestro
      10
    • American Express
      5
  2. 2. Kredītkarti vai Debetkarti?

    • Kredītkarte
      26
    • Debetkarte
      59


Recommended Posts

Maza aptauja par bankas kartēm.

 

Vai boot.lv lietotāji cenšas izmantot vairāk banku kartes vai tomēr skaidro naudu?

Varbūt ir kāds, kurš tikai izņem naudu no bankomāta?

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

Saraksts nepilnīgs - kur tad Amex?

Un normāli ja lieto kartes, tad vairākas, es piemēram lietoju 3 gab. no 2 bankām.

Link to comment
Share on other sites

jā! es ar lietoju vairākas. 4 no 3 bankām. un katra savādāka, un tāpat atrodas kāds ūķis , kur pat tas nepalīdz. dabū skriet uz bankomatu.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
savāda aptauja, un arī mērķis nesaprotams.
 +1

 

Autor - Tu esi spējīgs pirms aptaujas taisīšanas normāli sagatavoties? Gan šī gan otra tava 'aptauja' ir ar tik nožēlojamu statistisko vērtību, ka zirgam jāsmejas. Taču novērtē savu un citu laiku...

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju tikai un vienīgi karti, ja gadās aizķerties dažiem santīmiem, ar steigu cenšos veikalā no tiem atbrīvoties, ja veikalā nav iespēja norēķināties ar karti, izeju no veikla ārā un izņemu vajadzīgo summu. Tagad bankomāti ir uz katra stūra.

Link to comment
Share on other sites

Korektāk būtu pārfrāzēt jautājumu - kāda banka lieto Tevi ? :) . Par tik par cik varianta , ka neviena , nav - aptaujā nemaz nepiedalījos .

Ir man karte , bet nauda tur tiek ieskaitīta tikai situācijā , ja nepieciešams norēķināties un tūlīt pat arī pārskaitīta .Par lietošanu to laikam būtu paskaļi saukt  

Link to comment
Share on other sites

Gan Mastercard, gan Maestro, abas debetkartes no SEB bankas. Ir arī VISA Electron debetkarte no Swedbank, bet to neizmantoju.

Link to comment
Share on other sites

Ir kaut kāda DžīManī bankas karte, bet praktiski neizmantoju. Patīk fiziskas lietas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu mani lieto Swedbank +Nordea, gribetu lai Nordea atšujas jo ir mazak populāra lietotāja, taču ir apstākļi kuru deļ es nevaru noturēties pret :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Varbūt ir kāds, kurš tikai izņem naudu no bankomāta?

ja vajag naudu, tad parasti ņemu visu bankomātu

šodien agri sāku :yahoo:  

Link to comment
Share on other sites

Ir četras kartes no divām bankām.  Iepērkoties lietoju vai nu karti vai $$$ - skatoties kur.  Lietot karti krogos,  kioskos,  DUS u.c. "apčakarētavās" jau nu par pircēja saprāta klātbūtni neliecina. Sevišķi, ja tas notiek ārzemēs.  Skaidras naudas klātbūtne makā ir nepieciešama vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

raiviic laikam ārzemēs nav bijis. tur dusos un krogos tieši ar kartēm, ja tās nav vietējo banku, problemātiski norēķinaties.  skandināvijā jau nu īpaši.

Link to comment
Share on other sites

Tu gribēji teikt nepieņem Visa Electron, vai ne? Nekāda sakara ar izcelsmes valstīm vai bankām tur nav.

Link to comment
Share on other sites

es gribēju pateikt to , ko pateicu. kur tu redzi pieminētu visu electron?

 

 pilna norvēģija ar benzīntankiem kur uzlīmītes - tikai vietējo banku. nesen mani atšuva divos krogos bergenā. prasīja skaidru - pie pakaļas manas trīs, no kurām neviena nav elektrons un maestro. toties ar norvēģu bankas, laipni lūdzam . un var būt electrons. tā kā liels sakars ar izcelsmes valsti.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tie nebija krogi, bet gan restorāni, un Tavs "prikidons" neliecināja par Tavu kredītspēju :mrgreen:  Vai jums neliejas, ka parakst čaks noriss sāk kļūt par diagnozi?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...