Jump to content

Technicolor tg789vn v3 problema


kosjax
 Share

Recommended Posts

Nē, tu nedefinēji nomāli. Tieši tā tu ierakstiji - "kaut kas nestrādā, kaut kā palīdziet".

Un tu vispirms izdari ko tev prasa, nevis fantazē bezjēgā!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ggg97

    8

  • zulus

    17

  • viesturs0711

    7

  • McB

    17

Ko tieši es nesaprotamu pajautāju - palasi kārtīgāk un visu tekstu - es pajautāju, vai IR iespējams topika nosaukumā minētajai ierīcei nokonfigurēt 4.portu kā LAN portu, ja Lattelecom šādu iespēju tuvākajā laikā netaisās piedāvāt un ar parastajām Lattelecom klienta tiesībām to iestatījumos nomainīt nevar; Tu uzreiz sāc te izteikt kaut kādus apvainojumus utt. Diez, Tu arī savā ikdienas darbā/dzīvē tā attiecies pret cilvēkiem?

Link to comment
Share on other sites

es pajautāju, vai IR iespējams topika nosaukumā minētajai ierīcei nokonfigurēt 4.portu kā LAN portu

Nu tātad atbilde ir - JĀ!

Viss. Tēma slēgta!

Link to comment
Share on other sites

Ghhh, šādu atbildi var sniegt arī mans dēls un ja papūlas, arī suns; Tu vēlreiz apliecināji manis iepriekš teikto - neko neizlasot līdz galam - KĀ to izdarīt!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Nu tātad atbilde ir - JĀ!

Varbūt Zulus varētu tev savu Tehnicolor izsūtīt pa Pasta Staciju - iznāktu lētāk un tev būtu vairāk laika mierīgi viņu sakonfigurēt , ņemot vērā , ka uz doto brīdi , tev vienīgajam ir zināšanas , kā to izdarīt ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

uz doto brīdi , betonam vienīgajam ir zināšanas , kā to izdarīt

Man gan ir aizdomas, ka dotajā brīdī arī betonam pietrūkst vajadzīgo zināšanu, tāpēc arī šīs "atmazkas" par dārgajiem ceļa izdevumiem, jo, par saprātīgu atlīdzību to config.ini failu līdz konkrētajam rūterim tač var arī attālināti nogādāt.

Link to comment
Share on other sites

labi, vakarā ielikšu to config.ini failu kaut vai te, tad gudrie prāti varēs paburties, ja būs vēlme:D

Link to comment
Share on other sites

Nu, turpiniet dzīvot savā fantastiskajā iedomu pasaulītē! Fakts - Es varu, jūs nevarat. Un tad jūs sākat noliegt, izdomāt jaunu šizu, novēršaties no tēmas u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Neesat pelnijuši, bet skriptu jau dabuju no cita kadra, palēnām uztaisīšu sev konfigu, noderēs.

Konfiga lādēšana no servera ir sviests, to var atslēgt 1kārši. Bez aparāta ar ko testēt protams pagrūti, bet gan jau.

Link to comment
Share on other sites

http://support.zen.co.uk/kb/Knowledgebase/Broadband-How-to-backup-the-configuration-of-a-Technicolor-router?Keywords=backup

Pēc šī - nav iespējams dabūt config.ini failu - nav pat tādas iespējas; Nav pat izvēlnes Technicolor getaway, ir tikai MediaAcess getaway, kur pastāv 2 iespējas:

Pick a task... task__md.gifRestart my MediaAccess Gateway task__md.gifReset my MediaAccess Gateway

Tā kā - Creatonist - bez reālas informācijas - plika pļtūtīšana visi tavi teksti te :)

Viss!

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

palēnām uztaisīšu sev konfigu, noderēs

Nebūtu slikti , ja padalītos un nedaudz apstāstīstu . 

Link to comment
Share on other sites

Nav uz kā testēt. Pagaidām nav īsti skaidrs kurš fiziskais interface ir LAN 1. ports.

Konfigs vel anālāks nekā TG585, bet nu tā pa lielam tas pats vien ir.

Vajag aparātu ar ko spēlēties, tad var uztaisīt kādus konfigus vien vajag. Tieši tā arī 585 un 546 taisiju, uzreiz testējot.

 

nav iespējams dabūt config.ini failu - nav pat tādas iespējas

TEV NAV! Citiem ir! Labots - Creationist
Link to comment
Share on other sites

Ja tas kādam palīdzētu, varu iedot testiem 789v3. Ir pieejams, netiek izmantots.

Link to comment
Share on other sites

Caur omniva. Ir palicis viens bezmaksas kods. Vari norādīt PMā tel.nr, un pakomātu, uz kuru piegādāt.

Labots - Mikhail
Link to comment
Share on other sites

Ak dies, nu tas ir pilnīgs dīkdieņukantoris, bet nu lai iet. 9926 aparāts izskatās ka tuvākais.

Link to comment
Share on other sites

Creatonist - no Tevis nav bijis neviena derīga padma, kā un ko izdarīt, tukša muldēšana un viss; Neko tu pats nevari, tikai bārstīt apvainojumus un tukši muldēt!

Link to comment
Share on other sites

Aparāts ir ceļā no jūzera Mikhail, 2dien/3dien ienāksies, tad tiks taisīti configu varianti.

 

no Tevis nav bijis neviena derīga padma

Tu man user.ini atsūtiji? NĒ! Nu tad ko TU vari nīdēt? Apjēdz jel KA TU NEVARI neko nokonfigurēt! Ne ar kādu palīdzību!

 

P.S. Man 1 user.ini variantu atsūtija cilvēks kas vispār nav datorspec, bet kurš pats ir sakonfigurējis kā viņam vajag. Paņēma un izdarija. A šitas te klauns tik tirinās forumā ka viņam ne1 nevarot palīdzēt :D

Labots - Creationist
Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz pierādās, ka tukša muldēšana no Tevis nāk - nevar to user.ini un config.ini dabūt tur laukā un punkts, kā arī nekur nav iespējas ielādēt savu failu - viss tika izskatīts cauri no viena gala līdz otram pa 5 reizēm; Ja Tu nevari pateikt, kā to izdarīt, tad ne tuvu neesi nekāds "speciālists", bet parasts interneta trollis; Ar darbiem vajag pierādīt savu varēšanu nevis apvainojumu bārstīšanu!

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vai kāds var pastāstīt vai ar šim LTK zvēram var pievienot vēl kādu apakštīklu? Vajadzīgs vēl viens swich, bet mājās ir tikai routeris.

Link to comment
Share on other sites

192.168.1.254

LattelecomUser

user

Home Network -> Interfaces -> Configure

 

man tikai aizdomas ka pats nezini ko īsti gribi

Link to comment
Share on other sites

To visu es zinu un sen esmu pieslēdzies. Man vajadzētu palaist routeri mājas 2. stāvā kā routeri ar apakštīklu vai vislabāk kā swich, otrs swich man nav tādēļ tāds gemorojs. Vai tas ir iespējams un ja ir tad kā?

Labots - Kashmars
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Es neesmu nekāds specs, bet cik es saprotu, ka tev tieši vajag otru routeri, jo tieši tas arī taisa savu apakštīklu. Swich jau tikai sadala esošā tīkla ietvaros, turklāt nezinu vai jebkuru, bet principā padodot signālu routerim uz lan portiem nevis WAN tas darbojas tikai kā swich, vismaz mans tp links, kas pieslēgts mikrotik tā dara.

 

Kāpēc tev 2. stāvā vajag atsevišķu tīklu, ko tas dos?

Link to comment
Share on other sites

no pirmā porta saņemam vienu tīklu (vajadzīgs switch ja jāpieslēdz vairāk par 1 iekārtu), no ceturtā porta saņem publisko (ārējo) IP un ar esošā rūtera palīdzību taisam otru tīklu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

4 ir pieslēgts swich, kurš darbojas 1. st. izvilkts vads uz 2 st. no swicha kā lai to routeri palaiž tajā 1. st tīklā. Būtu labi ka varētu palaist viņu kā swich. Skatījos, ka linksisus tā varot nokofigurēt, bet man ir Asus520g


vajag 2. st. vēl 2-3 iekārtas palaist tīklā

Link to comment
Share on other sites

ārējā adrese jau ir no LTK router/modema tagad pie tā vajag Asusu pielikt. Taisām otru tīklu īsti nav saprotams kā. Varbūt tāpēc es te ne tā izsakos.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko tu tur dari pilnīgi caur irsu.

Sāksim ar to, ka tas tavs pie 4.tā porta pievienotais switch nekādu tīklu netaisa.

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...