Jump to content

Signāla jaudas pastiprināšana


Horis
 Share

Recommended Posts

Labs rīts! Ceru, ka būšu pareizajā sadaļā ierakstījis.

Ir tāda lieta, dzīvoju ciematā, centrā ir bezmaksas WiFi punkts. Es dzīvoju privātā mājā ~80m no punkta. Signālu uztveru ejot gar raidītāju ar mobīlo HTC Touch2 un precīzi līdz savas mājas stūrim :/

Pa savas istabas logu redzu pašu raidītāju, signāla nav. Izeju ārā pagalmā, paeju metrus piecus uz raidītāja pusi, signāls stabils!

Tātad, kādi būtu ieteikumi,lai es varētu ķert signālu istabā? Alus bundža nepalīdzēja :)

Var būt ir kāds links uzlodēt boostera antenu? Vai pirkt kādu rūteri?

Ceru uz jūsu palīdzību, ieteikumiem!

Link to comment
Share on other sites

Virziendarbības antenai vajadzētu atrisināt tavas problēmas un piepildīt sapņus. Par to te jau rakstīts, man slinkums meklēt, ceru, ka Tev nē...

 

Uztverošā alus bundža tātad jāliek parabolā. 

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Es uzliktu pie mājas stūra 24dB tā saukto grila antenu, tālāk kabelis iekšā un rūteris. Lietotu antenu tagad var dabūt pa lēto.

Link to comment
Share on other sites

Esmu jau vairākas reizes rakstījis ka pakešu logiem mēdz būt metāla oksīda uzklājums kurš stipri slāpē radioviļņus.Tāpēc ieteikums būtu pamēģināt pie atvērta loga.  Par antenām varētu pamēģināt šādas:

http://www.lan23.ru/wifi/fa20.html

http://www.trevormarshall.com/biquad.htm

Tikai jāņem vērā ka jābūvē viņas ir ar milimetra precizitāti.

Link to comment
Share on other sites

Es esmu pret amatieru antenām diezgan skeptiski noskaņots. Lai uzbūvētu labu antenu un to noskaņotu, kā minimums vajag svipģenerātoru līdz 2,5GHz. Nedomaju,ka daudziem tāds stāv māja uz plauktiņa. Bez mēraparātiem būvēt antenu uz tik augstām frekvencēm, tas īsti nopietni nav. Spriežot pēc jautājuma, autoram nav pilnīgi nekadas sajēgas antenu lietās un diez vai ar pirmo izdosies 2,4GHz antenu uzbūvēt. Galu gala, tagad tak 2,4GHz antenas dārgi nemaksā un tirgū daudz lietotas var nopirkt. Gan jau te kādam foruma biedram pagaldē kāda mētajās.

Link to comment
Share on other sites

Sorry par piegdienu pirmdienā.

 

A par svilpģeneratoru neder jebkurš rūteris atbilstošajā diapazonā? Tā pat vajadzīgs arī svilpjuztvērējs, kurš to visu nomēra. Bet tagad jau jebkurā WiFi čipsetā iebūvēts signāla līmeņa un kvalitātes rādītājs, kurš ar atbilstošu softu var parādīt signāla līmeni vairāk kā papagaiļi.

Link to comment
Share on other sites

Uztvērējs nekad nebūs mērinstruments! Jā, var bakstīt ar dakšām ūdenī un skatīties uz decibelim, bet antenas izejas pretestību un salāgošanu ar rūteri nemomērīsi. Nu jā, man amatierus, kuri visu taisa bez mēraparātiem, nekad nesaprast.

Link to comment
Share on other sites

varu piedāvāt 16dBi 2400MHz āra virzienantenu ar montēšanas skrūvēm. (antenas garums 60 centimetri). 20 lati. vari arī ārzemēs tādu pasūtīt par kādiem 10ls, ja gribi.

Link to comment
Share on other sites

, kuri visu taisa bez mēraparātiem, nekad nesaprast.

 

 

Kādus mēraparātus Tu tur gribi piesaistīt, Rhode & Schwarz? Pa zvirbuļiem ar lielgabalu nav jāšauj. Lauka apstākļos ir jāiztiek ar to, kas ir pie rokas, to man sranā krievu armija iemācīja.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Lauku apstākļos sazāģē vienu steru malkas, pārdod un pa to naudu kāreiz varēs antenu nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Tas pats tikai 24dBi un 25Ls

 

 

varu piedāvāt 16dBi 2400MHz āra virzienantenu ar montēšanas skrūvēm. (antenas garums 60 centimetri). 20 lati. vari arī ārzemēs tādu pasūtīt par kādiem 10ls, ja gribi.
 
Link to comment
Share on other sites

Antenas, protams, ir kruta, bet varbūt pietiek ar bezvadu repīteru? Es līdzīgu problēmu atrisināju repīteru nometot uz palodzes i viss strādā. :)

Link to comment
Share on other sites

Par to ātruma noēšanu ar repīteru. piekrītu. Tiesa, ne vienmēr ātrums ir tas būtiskākais. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...