Jump to content

tele divi internets


Vaarna
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    5

  • tumsasgars

    10

  • Kaspars627

    7

  • LagerLV

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

LagerLV

1bs5cMN.png

 

Tātad man neizskaidrojams jautājums, Datu plāns 20, pārgāju pāri apjomam, bet pieskaitīja man 0.00 pie rēķina par pārsniegto apjomu. Es jau protams nēesmu pret  :) , bet vienalga nesaprotu kāpēc nepieskaitīja klāt summiņu. Vai neiztērētais apjoms pāriet uz nākamo mēnesi?

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši samazināja ātrumu līdz 64 Kb/s, kas ir bez papildus maksas?

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Vienkārši samazināja ātrumu līdz 64 Kb/s

 

Speedtestu pat gāju mēneša beigās, tāds pats ātrums, es taču sajustu ja 64kb/s būtu... Varēja mierīgi Youtube skatīties. 

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas "viņu" galā nenostrādāja, un paši "sevi" apčakarēja. :sarkasms: Man dažreiz arī LMT internets telefonā ātrums nav samazinājies, kaut arī apjoms izterēts. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Tātad man neizskaidrojams jautājums, Datu plāns 20, pārgāju pāri apjomam, bet pieskaitīja man 0.00 pie rēķina par pārsniegto apjomu. Es jau protams nēesmu pret :) , bet vienalga nesaprotu kāpēc nepieskaitīja klāt summiņu. Vai neiztērētais apjoms pāriet uz nākamo mēnesi?

Jo ja pārsniedz noteikto apjomu ievērojami samazinās ātrums, bet papildus samaksa netiek piemērota. Apjoms nepāriet uz nākošo mēnesi.

 

Un diez vai 3Gb vienam lietotājam ir baigā "sevis apčakarēšana".

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Jo ja pārsniedz noteikto apjomu ievērojami samazinās ātrums

 

Cik tad tas ir "ievērojami" Ja es varu youtube skatīties :)? Rakstīts ka vajadzētu būt 64 kb/s Tāpat kā LMT, bet ar LMT man pa īsto ir 64 kb/s 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Cik tad tas ir "ievērojami" Ja es varu youtube skatīties :)? Rakstīts ka vajadzētu būt 64 kb/s

Nebrīnies, ka ar 4G ieviešanu ne vienmēr visi ierobežojumi nostrādā. Un ja uz tevi nestrādā, tad priecājies.

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Nebrīnies, ka ar 4G ieviešanu ne vienmēr visi ierobežojumi nostrādā

 

Visi GB bija ar 3G vilkti, man vajadzētu aiziet uz tele2 4G karti paņemt... Man jau veca karte ir. Bet nu es neko nesaku par to :)

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Visi GB bija ar 3G vilkti, man vajadzētu aiziet uz tele2 4G karti paņemt

Kas par rūteri/modemu tev ir??

Link to comment
Share on other sites

LagerLV
Kas par rūteri/modemu tev ir??

 

Nu tak man ir 4G iekārta... Man vienkārši 3G karte ir, slinkums aiziet uz Tele2. Nēesmu vidējais Latvietis. 

 

Vel kas interesanti, kad aizsūtīju īsziņu uz 9911 ar burtu i, lai pārbaudītu GB iztērētus, man atsutīja atpakaļ 30.07.2015 ka man ir iztērēti 28 GB  :grin: . Rēķinā 23 GB.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Nu tak man ir 4G iekārta... Man vienkārši 3G karte ir, slinkums aiziet uz Tele2. Nēesmu vidējais Latvietis.

Mazums :D Ir jau kas paņem 4G karti, iebāž Nokia 108 un priecājas cik labi sakari viņiem ir... :D

 

Bet jā, nepaslinko, tas tev aizņems dažas minūtes, bet ieguvums būs.

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Bet jā, nepaslinko, tas tev aizņems dažas minūtes, bet ieguvums būs.

 

Ar 4G ZZ izprovēju, ātrums pa dienu 5 mbit uz DL. LMT man tepat 30 mbit diena, nakts, rīts. Un tie 30 Mbit ir ar Puļķi iesprausto, ja būtu āras antena, tornis tepat kādi 500m. Ar Tele2 man turas uz vienas strīpas tikai dēļ tā ka 800 mhz.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Es arī regulāri pārtērēju datu limitu, kad bija TELE2 internets datoram, to gan parasti darīju pēdējās dienas vakarā.

Bet, gandrīz nekad, ātrumu nenogrieza. Normāla parādība.

Link to comment
Share on other sites

Eernijs

Man atkal, ja LMT bez āra antenes ir 2kubi, tad tele2 bez āra antenes ir 5pilni kubi, abiem tornis viens.

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Man atkal, ja LMT bez āra antenes ir 2kubi, tad tele2 bez āra antenes ir 5pilni kubi, abiem tornis viens.

 

Antenas novietotas citādos grādos. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad man neizskaidrojams jautājums, Datu plāns 20, pārgāju pāri apjomam, bet pieskaitīja man 0.00 pie rēķina par pārsniegto apjomu. Es jau protams nēesmu pret :) , bet vienalga nesaprotu kāpēc nepieskaitīja klāt summiņu. Vai neiztērētais apjoms pāriet uz nākamo mēnesi?

Tāpēc ka tev ir iespēja izvēlēties : vai samazināts ātrums vai maksāt par katru pārtērēto megabaitu. Ja izvēlies samazinātu ātrumu, tad tas ir normāls rēķins. Tik interesanti, ka nespeciālās maksas īsziņas aizgāja bezmaksas...

Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Tāpēc ka tev ir iespēja izvēlēties : vai samazināts ātrums vai maksāt par katru pārtērēto megabaitu. Ja izvēlies samazinātu ātrumu, tad tas ir normāls rēķins. Tik interesanti, ka nespeciālās maksas īsziņas aizgāja bezmaksas...

 

Izlasi ko uzrakstīju augstāk, ātrums man tāds arī palika kā mēneša sākumā. Tās visas īsziņas bīja 9911 i  :) . Tāpēc ka man nesaprotami bija ka 9911 i rādīja ka 28 GB iztērēti.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
ivans39

labdien

vai ir kāda informācija par tele2  4g+ jeb lte advanced pārklajumu ,var būt ir speedtest rezultāti  un kādās frekvencēs strādā tele2 4g .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...