Jump to content

tele divi internets


Vaarna
 Share

Recommended Posts

Kaspars627

Paskaties torņu info varbūt,tev arī pārslēdzas no jaudīgāka uz mazjaudīgāko. (jaunākiem telefoniem var redzēt kam tu pislēdzies) Torņa attālums aptuveni

Par so pastasti nedaudz sikak???

Man modema rada HSPA ,vel doma,ka dienas laika iespejams BS noslogota un modems panem talakas BS signalu ,kura BS ir 4km attaluma...vai ta varetu but,ja sim karte iestatits specigakajam signalam pieslegties?Ieprieks biju LMT klients diemzel tadu internetu-nu totals s... bet telitei ar zonu prob.ja vini 3g navar nodrosinat 1km ap torni ,tad4g vispar bus 500m radiusa ap BS :taunt:



Pats intresantakais noverojums-antenu pagriezu pa dienu signals turas 3 iedalas vakara pazud-antena jagriez atpakal ,lai vakara butu zona un no ritus atkal tas pats variants-jau ta antenas krukisana apnikusi un nelieku mieru operatoram-jo aizdomas,ka ar antenam nav ,kas kartiba

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    5

  • tumsasgars

    10

  • Kaspars627

    7

  • LagerLV

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

tumsasgars

 

 

Pats intresantakais noverojums-antenu pagriezu pa dienu signals turas 3 iedalas vakara pazud-antena jagriez atpakal ,lai vakara butu zona un no ritus atkal tas pats variants-jau ta antenas krukisana apnikusi un nelieku mieru operatoram-jo aizdomas,ka ar antenam nav ,kas kartiba
 

 

Am... Kāpēc tu antēnu pozicionē uz 2 torņiem? Sagrozi tā,lai tev viņa konstanti rādītu zonu. Man kādreiz bija tāda tipa problēma,tele2 ārums no zonas nemainās,pat otrādāk ja tev zona ir 100%,tad tu esi pieslēdzies vājākai bs,kura apstaro lielāku reģino,jo mazjaudīgā būs zona līdz 75% no 25%,bet ātrums par mb 4-5 lielāks. Un tad es atklāju ka mums te ir 2 BS,mazjaudīgā ar plašo spektru un otra ar vājāku zonu,bet ar lielāku ātrumu palīdzību meklēju dažādās aplikācijās.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Tadel no divam BS,ka pa dienu no vienas ir signals,bet vakara no vinas pazud un antena jagriez uz otru BS  un no ritus atkal otradi...pa dienu vel tas 3g loti nestabils...pedejas divas ned.sakusies sie joki...

pats labakais,ka BS viena ir 1.3km attaluma,bet otra 4km attaluma...par atrumu nesudzos,kad paradas normla zona ,bet tas ir uz 30min...nevaretu but,ka esmu divu BS krustpunkta,kad ne sis ne tas-esmu lasijis ,ka var sanakt tadi melnie caurumi...



Labdien!

Izradijas bojajumi 3g dzelzos BS bet nu operators tapat nekvalativi noversis-ta pat pa bridim signala svarstibas ir!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Ant_LV

Nu gan atšķirība starp S un M cenas par 1 GB ziņā. Tur tak lielākā daļa aktīvu bijušā Ekonomiskā, tagadējā S, lietotāju aizmigrēs uz M.

Link to comment
Share on other sites

kapis26

Bezlimita piedavajums 4g tikla atrums ierobezots 4mbs , tapat ka 3g tikla,bet 4g parklajums ir loti svaksTele2 tikla,lai par to vispar isti nopietni runatu!

Varbut kads ir tele2 4g zona un var padalities  kadi atrumi un par Tele2 piedavato ruteri Huawei b593 ,vai kads izmanto ar ara antenu 3g tikla?

Link to comment
Share on other sites

Ant_LV

2 GB Internets datoram jau seeeeen ir izņemts. Pirms vakardienas bija Mini 500 MB par 2.70€/1.90Ls un nākamais tik Ekonomiskais 5 GB par 8.45€/5:94Ls. Varbūt jauc ar 2 GB ir Internets *telefonam* XL?

Link to comment
Share on other sites

Pasmaidīju par tele2, Rīgā iegāju pagrabā Miera ielā, T2 pazuda momentāli ;) Bite 2g gāja kā briedis ....  

Link to comment
Share on other sites

Būtu labi, ja Saldus pusē, Nigrandē, būtu kaut vai edge.... 3G jau sapņos tik... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

2 GB Internets datoram jau seeeeen ir izņemts. Pirms vakardienas bija Mini 500 MB par 2.70€/1.90Ls un nākamais tik Ekonomiskais 5 GB par 8.45€/5:94Ls. Varbūt jauc ar 2 GB ir Internets *telefonam* XL?

 

Jopcik, jā, telefonam domāju, a šie ir datoram paredzēti. :) Auzās iebraucu.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

# Fitz nu par 4G tuvākajā laikā nesapņo, bet 3G, vismaz no LMT, tur diezgan daudz noklāts, ja vien neesi galīgā bedrē, ar kārtīgu ārējo antenu vajadzētu ķert.  Ja domā tranu vai teles - tad ārpus pilsētām un galvenajiem ceļiem cerību uz sakariem, jo vairāk uz internetu, maz.

post-602-0-49303800-1393789695_thumb.png

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Paņēma man te drauga mamma nesen Tele 2 internetu! Iepriekš zvanija viņai un vārdoja viņu, Tele 2 speciālisti (mārketinga speciālisti)! Paņēma, noslēdza līgumu (vajadzēja sākumā uz testu paņemt) atbrauca mājās un skuju tev. Ātrums tāds ka worpress lapu vēra vaļā 5 minūtes. Samērijām ātrumus un tur 0,02Mbit/s uz leju un 0,05 uz augšu! It kā dziļi lauki tie nebija, tepat Pūrē! Ejam uz Tele 2 salonu skaidroties, ka vēlamies līgumu lauzt, jo pakalpojums faktiski nav pieejams. Rādam mērijumu rezultātus ar speedtest.net, bet tur darbiniece pretim skaidro, jums taču tomēr internets iet, jums tak ātrums ar ir, mēs nevaram līgumu lauzt, jums pakalpojums jālieto 2 gadi. Stulbuma kalngals. Pēc tam mazliet tika padraudēts ar PTAC un attieksme uzreiz mainijās. kaut kur tika zvanīts un runāts un beigās veiksmīgi līgums tika lauzts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

# Fitz nu par 4G tuvākajā laikā nesapņo, bet 3G, vismaz no LMT, tur diezgan daudz noklāts

Vecākiem sanāk ārpus no Nīgrandes, nav tieši centrs, ne "tumšākā rozā" pārklājumā :)

Būs jāpamēģina lmt. 

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Man jautajums.

Gribeju parbaudīt tele2 interneta ātrumu caur speedtest.net un man uzrāda ka mana IP adrese atrodas Somija.

Vai tam tā jābūt?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pēdējās dienas ir kā ir ar Tele2 internetu - no nulles un pārrāvumiem līdz ļoti labi, no vietas atkarīgs arī

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tele2 izskatās ka ķer klientus ar internetu. Ir jautājums par bezlimita internetu telefonā. Noteikumos, protams, ir rakstīts, ka to var lietot tikai telefonā, bet limita, bez ierobežojumiem, vienīgi P2P programmas var neiet. Cena diezgan salda 4.99€ mēnesī, bet interesētu, vai kāds ir mēģinājis pārkāpt viņu uzstādītos noteikumus, šo internetu mēģinot izmantot datorā?

Sankcijas jau ir zināmas, bet cik reāli ir iespējams piefiksēt šo pārkāpumu?

Link to comment
Share on other sites

Cena diezgan salda 4.99€

 

taa protams pirmajaa mirklii izklausaas, tik uzmaniigi izlasot atradiisi piebildi

"pieejams tikai ar tarifu plānu Zelts" - taatad + € 11.99

 
pa manam Nr.3(€ 4.99) vai Nr.5(€ 7.99) telefonam
+
datuplaani S(5Gb 8,45 €) vai M(15Gb 9,99 €) prieksh portatiivaa WiFi ruutera sanaak elastiigaak
Link to comment
Share on other sites

diez kas tur Bitei izdeviigaax? varbuut nupat ko izmetushi,

bet pirms gada Tele2 bija racionaalakais variants

 

veel pie plusiem:

Tele2 mazcenas 4G modems Huawei E3276 nebija piesiets tiiklam

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Še tev nu bija, atkal ieberziens. Tad labi vien ir, turpināšu sēdēt pie bites.
Jābūt mazliet naivam, lai domātu, ka par 4.99 eur bez papildus izmaksām tiktu pie bezlimita mobilā neta.

Bet ko tavā gadījumā bite var likt pretī? 15GB par 13.52 eur?

Labots - _dunduks_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paga, paga, nomierinieties, žulti paturiet pie sevis. Šeit jau nedrīgst neko lieku piebilst, katrs vārds jāpārdomā, jo tas var tikt izmantots pret tevi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kristazinlabak

Bitei ir jaunais tarifu plāns, saucas Kosmos! Lieki piebilst, ka lētāks kā Tele 2 un LMT!

Bet ja neņem bezlimita plānu, viedtalruņa lietotajam Bite tāpat ir draudzīgāka, jo tā kaudze ar aplikācijām par kurām Mb neripo nav sīkums!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
TrakaisKodiens

Nu nezinu, cik daudz jālieto internets telefonā, lai būtu nepieciešams neierobežots tarifu plāns. Es internetu lietoju daudz (Fb, Twitter, epasts, YouTube, Spotify, Waze utt) bet kka ar 4gb mēnesī pietiek. Ok, planšetei un datoram ir savādāk, bet telefonā pilnīgi lieki tas bezlimita.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ja cilvēks mīl daudz strīmot HD video telefonā viņš var mierīgi mēnesī virs 4GB savākt.

Es pāris stundu laikā, planšetē skatoties youtubi, ne-HD, noēdu 500MB limitu.

Link to comment
Share on other sites

Bez limita nozīmē, ka nav jālauza galva, bruņojot santīmu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nezinu, cik daudz jālieto internets telefonā, lai būtu nepieciešams neierobežots tarifu plāns. Es internetu lietoju daudz (Fb, Twitter, epasts, YouTube, Spotify, Waze utt) bet kka ar 4gb mēnesī pietiek. Ok, planšetei un datoram ir savādāk, bet telefonā pilnīgi lieki tas bezlimita.

 

es bieži izmantoju telefonu kā hotspot priekš planšetes un datora, lai nav jāsēž uz kaut kādiem hujovajiem wifi kas knapi velk dzīvību, mēnesī ap 30GB salasās 

Link to comment
Share on other sites

Eernijs

No šodienas ir 4G man pieejams, ātrums sākumā bija ap 30mbps, tagad nokrita uz 1mbps :D

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pārliku tele2 sim no telefona uz modemu, aizgāja LTE. 10/10 up/down.

 

Tiesa gan arī lmt šovakar iet 20/20! Sen tādi ātrumi vakaros nav manīti!

Izskatās ka 800mhz būs krietni uzlabojuši internetu laukos!

Link to comment
Share on other sites

vo bus pājapņēm testiem patreiz telefona ir ierobežojums 25/25mbps ātrak nesanāk dabūt 

gan kur 1.8mhz ar 10mhz joslu gan 20mhz joslu 

 

šitas ir uz zemitānu stacijas 
 
            status: online
  current-operator: 247,02 (ECI 51275521/ eNBI 200295/ cell id 1)
            earfcn: 6400 (band 20, bandwidth 10Mhz, DL freq 816.0Mhz)
              rssi: -52dBm
              rsrp: -78dBm
              rsrq: -9dB
              sinr: 8dB

 

           status: online
  current-operator: 247,02 (ECI 51212578/ eNBI 200049/ cell id 34)
            earfcn: 1574 (band 3, bandwidth 10Mhz, DL freq 1842.4Mhz)
              rssi: -39dBm
              rsrp: -66dBm
              rsrq: -10dB
              sinr: 11dB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tiešām 4G? Pings liels... jeb tas ir mērījums no telefona?

Link to comment
Share on other sites

Tiešām 4G?

Ir, ir. + par pingu arī ir tāds izbrīns, salīdzinot ar to pašu lmt

Labots - Eernijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...