Jump to content

AA aķīši un lādētājs


Mulkari
 Share

Recommended Posts

Tātad lieta tāda, ka pirms 5 gadiem iegādātais AA aķīšu lādētājs (kaut kāds lētais Ķīnas no name modelis) ir nobeidzies. Nepielādē baterijas līdz galam un šķiet, ka ir paspējis nokaut arī vienu pirms pusgada iegādātu 4x AA aķīšu komplektu.


Tādēļ ir vajadzība iegādāties jaunu lādētāju un 1 vai 2 aķīšu komplektus. Cik esmu dzirdējis tad lētā gala lādētāji, kas katrā maksimā mētājas ir draņķi, jo bieži pārlādē vai nepielādē aķīšus būtiski samazinot to kalpošanas laiku. Līdz ar to vajag kādu advancētāku modeli kurš lādē baterijas saudzīgi. Būtu vēlams arī iekļauties apmēram 20 - 30 latu robežās.

 

Kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Zeda ietaiktais aparāts labi kotējas, taču atļaušos norādīt, ka autors taujā par diviem aķu komplektiem UN lādekli 20-30LS robežās, nevis tikai par lādekli par 30...

Link to comment
Share on other sites

Man ir šāds lādētājs - pirku pirms laika. Esmu apmierināts, jo smuki parāda, par cik uzlādēts.

Šobrīd rāda, ka noliktavā nav, bet varbūt jāuzzvana, jāpajautā.

Un, jā, arī man ir Eneloop... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, zeda ieteiktas lādeklis LVL25, plus 2 Eneloop 5LVL un esam iekļāvušies LVL30. Lādētājs labs, rekomendēju.

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka laikam tas Sanyo BC 700 būs jāņem. Tam arī visādas noderīgas papildu funkcijas, kā vecu aķīšu atdzīvināšana un reālās kapacitātes noteikšana. Varbūt pat varēs atdzīvināt kādus no maniem vecajiem pusmirušajiem aķīšiem vismaz tik daudz, lai Garmin GPS pavelk.

Fotoaparātam būs jānopērk 4x Eneloop ar zemu pašizlādi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms neilga laika iegādājos to pašu BC 700 tehnoshop.lv interneta bodē. Patīk, ka varu pats izvēlēties lādēšanas strāvu - ja jāsteidzas. Bija uz vietas. Eneloop aķus iepirku ntg.lv bodē. Tur svarīgi pasūtīt un tad braukt pakaļ, uz vietas pērkot cena gandrīz x2 lielāka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...