Jump to content

Samsung ue50es6710 VS LG 47LM760S


flayer181
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Rakstu ar ceribu varbut kads ir iegadajies kadu no siem televizoriem. Mans budzets ir lidz 750 ls. esmu nopetijs sos divus televizorus. LG maksa sakot no 650 ls bet samsungs no 728ls. Vai ar samsungu televizoru zinja nav lidzigi ka ar apple? cik skatijos parametrus un lasiju lg prezentaciju  majas lapa, man radas iespaids ka lg ir vairakkart paraks par samsungu, dzidrs 3d attels bez mirgonas dual play funkcija zestu vadisana un ritinasana ar magic remote ,utt. vai tiesam lg ir  tik loti parraks par samsungu, vai tik tas ir marketinga triks? Brilles lg maksa sakot no 5 ls bet samsungam sakot no 25 ls. Samsung par savu 3d vispar neraksta tik ka eksiste un viss.

Vai magic remote ir tads pats BS ka zestu vadiba samsungam?Cik erti ir vinu lietot?

Cik loti liela nozime ir: Motion Clarity Index??? Piem 400 vai 800?

Vai kads izmanto smart aplikacijas androida no abiem razotajiem? Kura razotaja aplikacija ir ertaka?

Vai dual play var tikkai spelem izmantot, nevar skatities  atseviskus kanalus  uz viena ekrana?

post-95591-0-65326900-1360265597_thumb.jpg

post-95591-0-13631800-1360265599_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

magic remote ir tv pults ar "dzoistiku",kautkas lidzigs datorpelei un ir loti erti izmantot internetu u.t.t. tv ekrana...vairak es pats ari neko nezinu :) bet Tev vajadzeja pieminet tv modelu nosaukumus un gan jau noteikti foruma ir cilveki,kas maces profesionali izskaidrot kas un ka...

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

kad meklēju teļuku, arī šie abi modeļi bija kandidātu sarakstā.

Magic remote ir viss ērtākā pults, smart tv vadīšanai, ko līdz šim esmu lietojis.

Motion Clarity Index es jūtu starpību starp 100 -200- 400 , bet tālāk bilde jau ir tik plūdena, ka nez vai ar aci var to saskatīt.

Žestu vadība samsungam sākas no septītās sērijas un domāju ka nav diez ko ērta (neesmu provējis)

LG ir pasīvais 3D, kam ir savi plusi. turklāt komplektā nāk 4 + 2 spēļu brilles

dual play domāts spēlēm un vienlaicīgi vairākus kanālus neredzēsi.

Esmu dzirdējis daudz labas atsauksmes par šo LG, bet kā mīnuss pieminēts atspoguļojošais ekrāns.

Link to comment
Share on other sites

Pats iegādājos LM660S un esmu nejēgā apmierināts. Reiz spaidīju Samsungu un man riebās izvēlnes, tādēļ tos pat neapsvēru.

Link to comment
Share on other sites

Autor, uzmet ka nu acis arī Philips 47PFL6007K. Ambilight funkcija Philips tālrāžus padara izvērtēšanas vērtus un attēls + iespējas ar nav švakāks par LG, vai Samsung.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
GulbisRG

Nu autor paņēmi LG vai Sam?

Ar ir doma par 47LM670 vai 47LM760

Diez ir liela stapība tam Motion Clarity Index 800 vai 400 jo pa lielam pārējias ir vienāds (neskaitot dualas brilles spēlēm ko nespēlēju)

Jo cena stapība starp modeļiem 50-70Ls

Ja tas Clarity Index 400 ir OK mož jaapsver doma par 55" :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...