Jump to content

Neinstelējās Windows 8


agnis2005
 Share

Recommended Posts

Pieredze rāda, ka šāds ziņojums metas arī, ja bojāts (vai nekorekti ierakstījies) disks, vai bojāts lasītājs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Da bļa, eķerpraiz official trial + krievu aktivizācijas sterver = heppī jūzer. Un nekādas torentpisēju drazas.

Ar torrentu var tikai linux'u novilkt.

Link to comment
Share on other sites

1. Instalācijas izcelsme ? Ja reiz tur bija legāla Vista - tad būtu jau bijis prātīgi tikt pie legāla W8 par smieklīgu cenu (bet nu par vēlu, ja nav izdarīs). Ja torrentos "pirkta" - nu tad ko brīnies?

2. Instalē no DVD vai fleškas ? Otrais variants būtu saprātīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Arī bija tāda štelle vienreiz uz W7, bet uz otro mēģinājumu neizmetās un uzinstalēju. hvz.



2. Instalē no DVD vai fleškas
Gan jau ka no DVD jau arī instalē.
Link to comment
Share on other sites

agnis2005

Win tika iegādāts oficiāli no torrentiem :taunt:,

konkrētāk pirātu līcis.

 

Visticamāk jau ka instalācija bija līka un būs jāiegādājas nākošā un jāmēģina atkal ! :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

99% esu tur vilcis, vienmeer viss ok! tagad kaadam ljevaa gadijusies, nu tik var pamaaciit! :D  :pooh_go:  :TBS:  :download:  :on_the_quiet:  :heat:  :telephone:  :party:  :whistle2:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nafig tādu sūdu vilkt bez maksas? es saprotu, ja esi netīšām samaksājis, tad žēl nelietot.. bet ja ir iespēja bez maksas dabūt labāku stafu.... trends tāds?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zin, man šitāds vienreiz bija dēļ tā, ka riktīgi windouzes disks neierakstījās. Sākumā jau tāpat brīnijos :D

Bet tā normālā gadījumā draiveru disku iekšā un browse pa mapēm.

Link to comment
Share on other sites

Pieredze rāda, ka šāds ziņojums metas arī, ja bojāts (vai nekorekti ierakstījies) disks, vai bojāts lasītājs.

Jā, tieši tā, paldies administratoram Kams, kurš man veiksmīgi attālināti uzlika W8 Enterprise trial versiju un man tieši tāpat kā topika autoram prasīja draiverus instalējot W8 no DVD diska, kā uzliku instalāciju no USB zibatmiņas viss aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Maybe kaads var pateikt. kaapeec W8 ir naids pret manu usb Toshiba 2tb aareejo hdd ? Uz W7 griežas ka prieks, bez jebkaadaam probleemaam. Kaa uzliku lapsim W8, taa šis leeni veraas vai karina augšaa kompi. Velns viņu zin ko šis tur indeksee vai vienkārši nevar pagriezt. Pat propertijos nevar ieliist, bremze vienkārši nereala. Tiko noņem nost, W8 iet uz uuraa. Naacaas likt atpakaļ W7, jo nebija nekaadu ideju :shok:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...