Jump to content

jau atkal SMS credit. Kas būtu ja būtu...


aiko99
 Share

Recommended Posts

The_Saint

"Saeima šodien trešajā, galīgajā, lasījumā pieņēma grozījumus Civillikumā, kas nosaka līgumsodu ierobežojumus civiltiesiskos darījumos - par laicīgu parāda neatdošanu papildus varēs iekasēt ne vairāk kā 10%."

Grozījumi Civillikumā stāsies spēkā 2014.gada 1.janvārī.

 

Nu izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība. Kā būs ar tiem, kuri šobrīd staigā apkārt ar XKls soda procentu summām? Amnestija vai vecie līgumi jāizpilda?

 

Ja viss tik labi, kā izklausās tad 2014.gada 1.janvārī ātrie kredīti vairs nebūs pieejami, jo risks naudu nedabūt atpakaļ ir pārāk liels dēļ tādiem kadriem, kā topika autors.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    11

  • ggg97

    23

  • kirils

    10

  • alusbundza

    12

Top Posters In This Topic

Riskantākie kadri sen jau vairums atrodas datu bāzēs. Līgumsods jau nav procenti, kas tāpat paliek.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Hehe - nekad neesmu ņēmis naudu no neviena augļotāju kantora. Gribi teikt, ka viņiem ir GAN līgumsods (fiksēta līgumā atrunāta summa, ja tu sāc neizpildīt līguma nosacījumus), GAN soda procenti?

 

Parasti, piemēram, laužot pirms termiņa pakalpojuma līgumu (nets, TV, vai kas cits) ir vai nu jāmaksā XX% vērtība ikmēneša abonēšanai līdz līguma beigām vai XX summa, bet ne abi.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

The Saint,

es runāju par pievienoto % likmi, kas šķiet ir 360% pāri gadā, par to ko viņi sauc par komisiju un pagarināšanu. Peļņa ir acīmredzama pat bez kādiem līgumsodiem. Ja maksā caur piedziņas katori, tad jā, ir arī soda nauda, piedziņas izdevumi, un vēl kas, kāda nu kuram kantorim iztēle, bet ne līgumsodu, jo nav jau ar viņiem līguma kā tāda.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Sākot ar Banku Baltija un turpinot ar citām banku sāgām iezīmējas 2 tendences - patērētāju kompetences līmeni joprojām pārsvarā veido reklāmas un veiksmes stāsti, nevis kaut kādi tur garlaicīgi procentu rēķini un līgumu mazo burtiņu atšifrējumi un normāla kartējā ekonomikas augšanas/krišanas cikla apzināšana tiek traucēta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
alusbundza

pagājušo svētdien satiku vienu lauku džeku (''zīlīti'', pagājušo vasaru pie manis strādāja), prasīju, kā iet?

a šis pa ziemu strādājis vienā gaterī, paņēmis rudenī SMS kredītu 400 Ls, tagad jau parāds pāri štukam,

es šim prasu, kā atdosi? viņš - neatdošu, man nekā nav, un man pofig, tā viņam līdzīgie daudzi darot  ......

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

viņš - neatdošu, man nekā nav, un man pofig, tā viņam līdzīgie daudzi darot  ......

Arī vienu tādu zinu - paņēma 300 LVL un veiksmīgi nodzēra , a pie dvēseles ir tik cik parāds UGF . 

Link to comment
Share on other sites

 

 

neatdošu, man nekā nav, un man pofig, tā viņam līdzīgie daudzi darot  ......

 

Nu, tehniski jau šim neko izdarīt nevar, tāpēc arī tāda visatļautība. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

A ko viņam vajag izdarīt? Viņa parādu nosegs cita maksātie (nenormālie) procenti - visiem labi. :TBS:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...