Jump to content

jau atkal SMS credit. Kas būtu ja būtu...


aiko99
 Share

Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    11

  • ggg97

    23

  • kirils

    10

  • alusbundza

    12

Top Posters In This Topic

SyncMaster

Nu, ja viņi iesniegs tiesā prasību, tad noteikti, ka kredītvēsture būs sabojāta. Šaubos, ka viss ir tik ļoti vienots un Vācijā uzzinātu, par Taviem parādiem Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Te tie scenāriji ir līdz galam neizdibināmi. Var pat gadīties, ka 9 gadus Tev netiek klāt, bet 10-tajā uzstiepj aš līdz pašiem pomidoriem.. Likumdošana tak visās valstīs un ES nerimstoši mainās un attīstās. Es Tev neieteiktu ar šito spēlēt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

šeit gribu paņemt mašīnu līzingā
Ko tur murgo!!! Nevar 400ls atdot ta vel pa mašīnu sapņo..Ta dar,ka vari :spruce_up:
Link to comment
Share on other sites

nu psc...tak protams, ka jāatdod tā nauda pie pirmās iespējas. Ne tak tu bagātāks par tiem 400 ls paliksi nekā..bet savu reputāciju sačakarēsi pamatīgi...bet tas tas jau nu klasika, labāk nopirkt piem.  jaunu iphoni nekā atdot parādu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kas notiek ja neatdodu viņiem to naudu To gan es tev neeietektu darīt, kad Vācīja nopelnīsi, uzreiz pārskaiti viņiem aizdevumu?!!

Sākumā būs tāda lieta, ka summai pieaugs procenti, otrkārt summa būs izaugusi krietni lielāka, un tad lieta nonāks pie tiesas, parādpiedzinējiem, beigās sabojāta kredītvēsture, parāds lielāks, un jātmaksā būs tāpat. Tādēļ ieteiktu padomāt

Link to comment
Share on other sites

Nu bļin, vot šitos cilvēkus nesaprotu, nav pie dvēseles piečuka, bet štuko kā miljonus grozīt. Agrāk vai vēlāk Tevi izdrāzīs un pareizi darīs. Vai ir vērts dēļ tik sīkas naudas sačakarēt dzīvi. Ja nu tiešām bizness aizie, bet bankas nedos naudu, jo kredītvēsture sačakarēta. Vai sadomāsi par deputātu balotētoes, a kads žurnālists atradīs, ka esi bijis ļaunprātīgs nemaksātājs. Tev to vajag?

Link to comment
Share on other sites

Didzi, baidos, ka šitādi nedomā un strādāt ar negrib. un tā rodas metēji uz piķi -...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Kas notiek ja neatdodu viņiem to naudu.

aizņemies vēl, max cik var no visiem, un prom uz dienvidameriku (šis nebija domāts nopietni) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu bet tā tagad daudzi dara :D drīz to sms kredītu būšanu piegriezīs un tad atkal huļigāni  ies sīkos uz ielas kantorēs (telefoni, kabatas nauda etc) :D

Link to comment
Share on other sites

parādu lēmumu izpildīšana pāri EU tagad kādu gadu ir sākartota un tiek veikta operatīvi un vienkārši. tiesu spriedīs Latvijā un sūtīs uz Tavu valsti izpildītājam. tur gan vēl ir caurumi, kādos gadījumos to nevar pielietot, bet tie tiek lāpīti. man šis pašam aktuāli, viens pārādnieks bēguļo kaut kur nezin kur.

Link to comment
Share on other sites

Es katrā ziņā neieteiktu tā rīkoties, jo tas ir debīlisma kalngals. Čakarēs tiesu izpildītāji tavus radiniekus un draugiem.lv sūtīs vēstules. Tu gribi sev to apkaunojumu? Varēsi vecākiem acīs skatīties pēc tam? Ja nav noslēpums, tad kāda tev ir izglītība? Cik klases?

Link to comment
Share on other sites

viš sev grib apkaunojumu, viņam tā kaunuma nav nemaz!!! bez maz kā trijiem AAA

Link to comment
Share on other sites

tiesu izpildītāji "radiniekus" nečakarē un sociālajos tīklos vēstules nesūta. tā dara kreisās "ārpustiesas parādu piedzinēju kompānijas". viņas gan dara vēl daudz citu sviestu.

Link to comment
Share on other sites

nu tur normālās valstīt loyers viņus tā saliektu, ka i kredītu nebūtu jāatmaksā

Link to comment
Share on other sites

Nu gan īsti letiņi bļin, grib mani m.ukas bez sāls apēst :D :D :D  Es jau tik pajautāju, a jūs uzreiz tādi stresaini un augumā braucat... Kādēļ gan tā nedarīt ja zinu ka man par to nekas nebūs, viņi tāpat uz cilvēkiem uzvārās un čakarē pēc pilnas programmas! A es ko, sliktāks?! Kā saka, huļi? :D

p.s. un par strādāšanu, davaj nevajag, esmu vienmēr strādājis un darba tikums man nav svešs! Un uz bezdarbnieku pabalstiem nesēžu! Man arī nekad nav bijis biezu vecāku kas dotu piķi, visu nākas pašam nopelnīt un labi vien ir :) Diez vai kāds no jums, lielākās daļas pie kompja dročītājiem izturētu kaut vienu dienu darbu fabrikā...

Labots - aiko99
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tev neviens neuzbrauca, bet normāli atbildēja. tad ņem visos 10 kantorus un  visus uzmet un PN uz savu Vāciju  traukus mazgāt.

Link to comment
Share on other sites

viela pārdomām:

 

ir tāds kredītu reģistrs kurā tiek reģistrēti visi kredīti virs XXX Ls - uztur Latvijas Banka.

tajā kredītu devējiem ir pienākums reģistrēt visus kavējumus virs 100Ls un 60 dienām, ieraksts tiek dzēsts tikai pēc viarākiem gadiem.

 

Latvijas banka domā ka šo reģistru vajadzētu paplašināt arī ar ātrajiem kritērijiem. Tātad arī paņemtiem 500ls iekš sms kredīts skaitīsies parāds. 

tā kā LV pievinosies EURO nebŗinīšos ja 3-5 gadu laikā šo reģistru padarīs publisku arī citu ES kredītiestāžu pieejai.

 

Rezultāts pēc kādiem 5 gadiem pēkšņi vairs visā ES nevarēsi dabūt normāli aizdevumu, bet ja būs kāds paņemts, tad banka pēkšņi to varēs lauzt, jo būsi par sevi sniedzis nepatiesas ziņas (ka tev nav citās valstīs parādu).

 

Tā nu tīri teorētiski sastāstiīsi savu dzīvi dēļ 400Ls.

Ja čakarē tad vismaz paņem kādus 50'000 Ls lai ir vērts :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

a paņemot visos kantoros un visus uzmetot, tas ar laiku, gan jau gadiem, nevar gadīties tā, ka atlidosi uz LV apciemot radus, draugus un Tevi jau lidostā sagaidīs? vai atpakaļ neizlaidīs dēļ kaut kāda melnā saraksta?

Esmu dzirdējis, protams baumu līmenī, ka šitā kaut kādus nodokļu nemaksātājus, kas savos SIA sataisa baigos mēslus, aizlaižas, neliekas ne zinis, un vienā brīdī atbrauc uz LV un vairs netiec uz savu darbiņu, kamēr nenokārto štelles

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ gan tā nedarīt ja zinu ka man par to nekas nebūs

 

Varbūt tādēļ, ka tev tavs gods ir svarīgāks par 400 latiem.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Kāds gods, te jau iet runa par to, ka ir doma nahalā notīties un neko neatdot, jo atdod tikai mīkstie. :D

Link to comment
Share on other sites

Darba tikums viņam neesot svešs, mļe. Tādam pat tēvs un māte būs sveši, ja vien kāds latiņš no tā atleks.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda suga, kura sīkumos māk izlīst (dzīve iemācījusi), bet neizceļas ar tālredzību, tāpēc no kaut kā izlīst viņiem nākas regulāri. Autor, neesi viens no viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Paliec dzīvot fātherlandē kopā ar vāciešiem, turkiem un krieviem - mums te bez tevis būs tikai labāk !  ;)

Link to comment
Share on other sites

Izdarīt viņi neko tev nevar, kur nu vēl Vācijā, taču  - ja nevēlies ciest veselu gūzmu sīku vai mazāk sīku neērtību, tad tomēr iesaku tās naudas atmaksāt, sevišķi, ja atmaksājot gabals nenokritīs.

Labots - Animall
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Čakarēt šie frukti var tikai tevi, to kas tev līkumīgi pieder (māja, mašīna etc), kā arī aizsūtīt vēstuli tavam darba devējam (ko par tevi VIDā būs sazvejojuši). Viss pārējais ir krimināli sodāms un ar to uz tiesu. Skat, ka beigās T.I. nesamaksā tev kādu kapeiku par goda un cieņas aizskaršanu.

 

Čakarēs tiesu izpildītāji tavus radiniekus un draugiem.lv sūtīs vēstules.

 

Radiniekiem un uz draugiem.lv rakstās tikai mazie šaraškina kantora darboņi. Tos savukārt var mierīgi sūtīt 3 mājās tālāk vai arī sūdzēt tiesā. Par pēdējo gan māc šauabas, jo cilvēks, kas aizņemas un neatdot simtu, diez vai spēs noalgot labu advokātu.



Pāri visam... parādi bija, ir un būs jāatdod. Iespēju robežās protams.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ieteikums autoram - ja jau spēlē tad uz visu banku, par 400Ls parādu tevi drāzīs tāpat kā par 4000 un 40000Ls tad kādēļ domāt sīkumaini??? Vienmēr var doties uz UK un pieteikt fiziskas personas maksātnespēju, jā, kredīti tev būs liegti, bet vai tu reāli vari iedomāties pie savas pašreizējās situācijas, ka pat esot "baltam un pūkainam" tev tādu kāds dos?

Link to comment
Share on other sites

viņi tāpat uz cilvēkiem uzvārās un čakarē pēc pilnas programmas

Tas ir viņu bizness. Neviens ar mietu pie viņiem nedzen. Tas ir tas pats, kas aiziet uz kaut kādu kruot models salonu, un nozagts jaciņu, jo redz viņi taču baigo uzcenojumu tam Ķīnā šūtam brīnumam uzlikuši.

Link to comment
Share on other sites

viņi tāpat uz cilvēkiem uzvārās

 

Kāmēr daļai cilvēku financu atbildība un vispār kaut kāda loģiskā domāšana būs debīla tarakāna līmenī, šitie kantori vairosies kā sēnes...

Link to comment
Share on other sites

Parāds nav brālis.. un 400ls dēļ šitā ņemties? Kaut kāds sviests.. cilvēk.. vai Tev godaprāts arī ir?! Ja mācēji paņemt, iemācies arī atdot..

Link to comment
Share on other sites

cilvēk.. vai Tev godaprāts arī ir?!

 

Savā "brīvajā" valstī visātrāk esam apguvuši 3 brīvības:
1) brīvs no pienākuma apziņas;
2) brīvs no goda un sirdsapziņas;
3) galu galā arī brīvs no prāta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bišķi offtopā, bet..

 

Sak - ka ar mietu nedzen! Zini, sāk jau dzīt, jo tas jau ir kaut kāds apsurds, ja piem. lai tiktu uz Valentīndienas koncertu - pie Pauļiem un Busuļiem, ir jāņem 150Ls SMSCredīts! Tas ir normāli??? Sviests..

Link to comment
Share on other sites

Raimis jau samaksāja iepriekš! To nabagu arī pēdējā laikā visi rausta kā lupatu apkārt, tikai šis tik vien zin kā pateikt - "čo rebjata, ja nje fkurse.." :shok:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ar varu kāds liek ņemt to kredītu? Vai ar varu liek iet uz to tūdi rūdi koncertu? Vai tad nav citu koncertu? Citas vietas, kur izklaidēties, neņemot kredītu? : ) Nu toč kā tupi auni.. : )

Link to comment
Share on other sites

Ar varu neliek, bet tas man atgādina apmēram to pašu ja piem. katru dienu zvana pie durvīm tele2 un bites aģenti! Vot jā, domāju drīz arī šitie kredītisti sāks staigat, 100 punkti!

Link to comment
Share on other sites

 Problēma jau tur, ka tauta aizmirsusi elementāru lietu - tērēt tikai to, ko esi nopelnījis. Nevari par kaut ko samaksāt - nu tad pagaidi, pakrāj, vai iztiec bez. Bet nē - ņem tik un pēc tam kož pirkstos. Ņemt kredītus vaētu (pie tam labi padomājot) tikai galējas nepieciešamības gadījumā (un autiņš, jauns dzīvoklis, izklaide nu nekādi tur neietilpst) un arī tikai, ja zini, ka spēsi laikā atdot.

 Starp citu, vēl ""trekno gadu" laikā, iznāca parunāt ar vienu "importa" biznesmeni.  Tad viņš arī pateica zelta vārdus. Doma tāda - pēc neatkarības atgūšanas jums vismaz pārdesmit gadus vajadzēja ēst lētu zupu no čuguna katla un staigāt pastalās, visu ieguldot valsts attīstībā, nevis sākt ar biezajiem vāģiem, mājām, dzīvokļiem u.t.t.  Par šo vārdu pravietiskumu, šķiet, neviens nav jāpārliecina.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

- pie Pauļiem un Busuļiem, ir jāņem 150Ls SMSCredīts! Tas ir normāli??? Sviests.

 

Pirmais kredīts jau esot bez maksas. Ja dikti gribās uz to koncertu, paņem tur tos 150, dabū biļeti un  atdod cik paņēmi. Nekā jau briesmīga tur nav

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...