Jump to content

Palīdziet atrast jaunu VHS atskaņotāju


ArnisS
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Meklēju kaimiņiem(pensionāru pārim) VHS atskaņotāju uz kura varētu skatīties kasetes(kuras viņiem ir sakrājušās daudz).

Meklējot ar salidzini(punkts)lv lētākais variants ir uz 250ls .... WTF? tiešām šādas cenas tagad??

Pašam mājās ir trīs vhs pleyeri kuri smidzina lietutiņu kā traki un nav īsti lietojami/remontējami.

Atceros vēl skolas gados(2006-2009) bija klasēs dvd, vhs combo pleyeri un man liekas to cenas bija divciparu skaitlis....

 

Zooo..... varbūt kāds zin kur var iegādāties vhs atskaņotāju par saprātīgu cenu?

Link to comment
Share on other sites

Paskaties labāk iekš ss.lv

Kāpēc pirkt par bargu naudu veikalos jaunu, man liekas ka vairāk tādus neviens neražo, ja var nopirkt netā lietotu labā stāvoklī.

Iekš ss.lv redzēju pat jaunu Panasonic vai kāda bija tur firma VHS + DVD kombo par pieņemamu cenu.

Iesaku - paķemmē ss.lv

Link to comment
Share on other sites

Njāāā.... paldies.. cerēju gan atrast jaunu.. bet laikam nāksies meklēt ko lietotu.. :( pladies

Link to comment
Share on other sites

konvertēšanai vajag videomaģi + pensionāriem parasti nav laika un prasmju šādām izdarībām

Link to comment
Share on other sites

Tās filmas nevar nopirkt netā + Maksimas DVD/USB, vai arī tās ir ģimenes video?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pašam jau vairākus gadus ir combo LG RC185.

Lietoju reti-man pietiek;var pat ar adapteri vhs uz datoru pārdzīt....

Tika pirkts Verners24.lv

cena pat bij zem 100ls,kā tagad-nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Vai tad tiešām tik grūti paņemt kādu vhs kaseti un paskatīties ko iekš ss.lv piedāvā - pēc tam aizbraukt un paskatīties, kā rāda? Tiešām? Vai arī tagad penzionāriem piedāvāsim nevis pārdesmit latus vērtu agregātu, bet nu jau simtos skrienam... Moš vēl kāds iesaka paņemt resīveri un skandu komplektu pie viena.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

atceros savu beidzamo VHS, sitiens ar dūri viņu spēja atdzīvināt pēc negaidītas pauzes :dornis:

es varētu aizlaist uz laukiem, sameklēt to kasti un uzdāvināt autoram, bet par kvalitāti nevaru atbildēt

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

konvertēšanai vajag videomaģi + pensionāriem parasti nav laika un prasmju šādām izdarībām
Ir tak kantori, kas to dara... jeb vairs nav?  
Link to comment
Share on other sites

Pārdzīt no VHS ir vērts tikai ģimenes arhīvu, vai ko citu svarīgu. Vecas filmas jau nu točna nav vērts. Visu tak var atrast internetā un labākā kvalitātē. Dzīt uz DVD nu arī ir garām. DVD, tāpat kā VHS, ir praktiski miris standarts. Man te sanāca vienam pensionāram ņemties ar tādu pašu problēmu. Šis gribēja lai VHS maģi remontēju. Es protams tādu cenņiku ielauzu, lai atšujās. Beigās nopirka SAT uztvērēju ar ieraksta funkciju un oi cik priecīgs. Visas vecās VHS kasetes izmeta niskastē. Vecāki cilvēki vienkārši jāmotivē pāriet uz jaunākiem formātiem.

Link to comment
Share on other sites

Vēl ir.

 

Vispār interesētu tāds kantoris, ir kāda konkrēta infa? Cenas?

Kādas 3 kasetes jāpārdzen būtu.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Provideo jau vēl ar to nodarbojas. Oficiālās cenas gan nezinu - jāzvana un jāprasa. Bet esmu redzējis viņu pārdzīto uz DVD - ir OK (cik nu tādam VHS ir) kvalitāte.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Vispār interesētu tāds kantoris, ir kāda konkrēta infa? Cenas?

kopālētāk

hmm, nezinu gan vai tā tiešām ir? 

varbūt ka es varu pārdzīt, jo man tieši viens tāds kombo mētājās

Link to comment
Share on other sites

Nu, es tomēr gribētu uz labas tehnikas ar kaut kādu apstrādi, lai dabūtu max kvalitāti, cik nu tas iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Kā reizi vislabākā kvalitāte būs pilnīgi bez jebkādas apstrādes. Vajag labu Svideo VHS magnetafonu, jasaslēdz Svideo vadu un jādzen datorā kā nekompresēts AVI fails. Tad būs maksimālā iespējamā kvalitāte. DVD jau ar savu kompresiju sačakarē bildes kvalitāti vēl papildus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...