Jump to content

Cik veselīgi telefonu izmantot kā 3G modemu?


Bender
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Lieta tāda, ka kaut kas bija noticis manam 3G modemam un pašlaik tas ir garantijas remontā... tikmēr vietā man iedeva kaut kādu vecu modeli, kurš nespēj savienoties ar 3G tīklu.

 

Pievienoju savu HTC Desire X ar USB kabeli pie PC un ar speciālu applikāciju to izmantoju kā modemu.

 

Gribēju pajautāt vai tas ilgtermiņā var kaitēt telefonam, tā baterijai vai kā savādāk ietekmēt kaut ko? Vienkārši vienmēr atrodas pie strāvas un tāpēc mazliet uztraucos.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Kaa wi-fi hotspotu izmantoju divus telefonus, HTC Trophy kādu pusgadu un tagad Lumia 710 jau kādus 7 mēnešus, katru dienu vismaz 6 stundas, tiesa, turu pie lādētāja, jo tas diezgan rij baču.. JA neskaita to, ka ja notik intnsīva datu plūsma (300KB-1,3MB/sek) tad telefons paliek mazliet silts... Bet nu bačenei izmaiņās tok nejūtu..

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Es, savu s2 caur wifi slēdzu klāt un turu pie lādētāja. Rekords ir 5.6 MB. Ar bateriju nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

12ls un no LMT neierobežots datu daudzums

Izmantot telefonu šādi ir ļoti neveselīgi. Ja ir pieslēgums ar mazu datu apjomu. :sorry:

 

mēģināju bez baterijas - dega indikātors sarkanā krāsā, bet pie dzīvības nevarēja dabūt. oh well, iztikšu tad

Link to comment
Share on other sites

oh well, iztikšu tad

Telefons ir paredzēts zvanīšanai un datu lietošanai. Ja baterija kādreiz izbeigsies, apmainīsi.

Link to comment
Share on other sites

Rekords ir 5.6 MB
Kas tas,pa sesiju?Es ap 300MB pa dienu tērēju ar telefonu uz datoru.Kāds ta Tev ātrums?
Link to comment
Share on other sites

Man lapsis Acer vismaz 5 gadus stāvēja pastāvīgi tīklā. Bača vēl tagad tur vismaz stundu. Tagad man ir superduper DELL, pēc kāda laika pastāstīšu, kā šitam bača tur, jo arī pie tīkla visu laiku. Man ir Nokia N79, 6 gadus vecs, bača tur vismaz 4-5 dienas. Par veselību? Iespraud to baču sevī, un pajātā sev, kā ar veselību? 

 

Sorry, pieGdiena!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...