Jump to content

Pārvadājams saspiesta gaisa avots - kompresors?


hyk
 Share

Recommended Posts

Ir nepieciešams saspiesta gaisa avots "no auto bagāžnieka" - pārvadājams, pārnēsājams kompresors, vai "balons".

 

Prasības:

4 - 8 bar (regulējami)

0.6 SCFM

Autonoma darbība vismaz 1h

Vēlams lai ietilpst lielā sedanā.

 

Ieteikumi, piedāvājumi ?

 

Link to comment
Share on other sites

Variants ?

Slāpeklis 20l/200bar =3.8m3; cena ~13,- (+reduktors)   ~4h pietiks ..., ja 1m3/h  ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Kas tur ko montēt?

Iznomāsi AGA vai citā kantorī slāpekļa balonu, nopirksi reduktoru (~25,-) un citus sīkumus.

Teiksim Sanistal visu, ir AGA gāzes, ir parējo var sapirkt.

Es vispār darbam izbraukumos, piemēram argonu no 50l/200bar mazajos 5l, pats pildu.

Link to comment
Share on other sites

Man tas aparāts kam gaisu vajag dārgs, negribētos neko citu kā gaisu lietot, vēl kādi varianti ja izslēdz visas citas gāzes ir?

Link to comment
Share on other sites

 Diezin vai tavam aparātam tieši slāpeklis nebūs labāks par kāda noname kompresora saražoto gaisu.

Link to comment
Share on other sites

tā vien liekas, ka tev jādraudzējas ar ūdenslīdējiem, tie paši kačā vienkāršu vai mazāk vienkāršu gaisu balonos....

Link to comment
Share on other sites

Pirms gada šāda iekārta K-rautā tirgojās pa smiekla cenu.

Autonoma darbība vismaz 1h
, Stundu darbība,tkai bendzīna vai dīzeļa kompresors.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik % slāpekļa ir rūpnīcu saspiestā gaisa padevēs kas darbina pneimatiskas ražošanas iekārtas, pneimatiskos cilindrus utt?

Kādēļ ražotnēs sistēmām stāv dažādi gaisa filtri?

Link to comment
Share on other sites

 Rūpniecībā saspiestu gaisu vajag dažādās kvalitātēs. Pneimoautomātikai vienu tīrības pakāpi, instrumentiem ne tik būtiski.Ugunsnedrošās ražošanās, kur iespējama saskare ar produktu , tad tikai slāpeklis, vai izdedzināts gaiss.

Tāpēc jau mēs tev iesakām tīru slāpekli no baloniem.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers
Cik % slāpekļa ir rūpnīcu saspiestā gaisa padevēs kas darbina pneimatiskas ražošanas iekārtas, pneimatiskos cilindrus utt?

 

 

Mumsim darbā - 24 atmosfēras. Un kompresors pumpe to pašu piepirsto gaisu ko elpo visi - tkā kā rēķini pats, kāds tur sastāvs (es vakar ēdu desmaizes)

 

A tas saspiestā gaisa balons... tak nopērc jebkuru lētāko kompresoru iekš k-rauta, mājai  un drāzam vai vēl kur... un vadā rinķī... Par maz? Paņem kādu resīveri līdz, vadā laimīgs abus divus apkārt...

 

edit: Jacobs: parādi konkrētas iekārtas specifikas kur vajag "tīru gaisu". Jo pat mums, darbā 270k eiro vērtam trubu lokāmajam sūdam vajag - parastu gaisu, 4-12 atmosfēras.... nemaz nerunājot par daudz advancētākam cpu vadības iekārtā, kuras starpcitu - arī daļa darbojas uz gaisa spiedienu.            

post-57242-0-11957500-1359584547_thumb.jpg

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Tu domā vilni - tur teorētiski būtu jābūt kam savādākam... metināšanā arī gluži neizmanto smieklu gāzi... nesit ja kļūdos par pirmo. 

 

Es atsaucos vēlreiz uz savu postu. Es strādāju uz iekārtām kurām precizitāte ir ar 0.0005mm uz soli. Tās darbojas ar parastu saspiest/sapirstu gaisu, kuru tālāk vada tas pats pc ar to pšu slimīgo w2k. Visa darbība noris ar elementāriem elektromagnētiskajiem vārstiem, kas atkarībā no 80desmitajiem (konkrētais darba galds), nedzenā hidraulikas eļļu, bet gan to pašu gaisu...             

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

 Es taču rakstīju par pneimoautomātiku, kur regulatori un dažādi smalki 4-20mA convertori uz 3-15 PSI utml. korekti netrādās vai tiks bojāti no ūdens klātbūtnes gaisa vados.

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

ā, tad es atvainojos... biju parāk debils tajos laikos... bet patiesību ņemot, jā, ja tā padomā, tad es savā mūža esmu redzēji kaut kādu ersa iekārtu, kas darbojas no n2... tad arī varu publiski, daļēji atcelt savu prasību tam tur...

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Bagāžniekā resīvers, pie motora uz papildus siksnu, kompresoru. Līdz bagāžniekam aizvelk šļaukas.

Bet tas jau arī minējums, jo autors droši vien jau CIP strādā, un tā nepieciešamība ir valsts noslēpums.

Es par to, ka visiem būtu vieglāk, ja autors pateiktu, kādam tieši mērķim to vajag.

Varbūt pietiek nopirkt saspiestā gaisa baloniņu datorbodē, ar ko putekļus izpūst.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...