Jump to content

Meklēju ultra/super slim bezvadu klaviatūru


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Hai,

 

Pēc ilgstošām pārdomām lēnām meklēju sev ideālo bezvadu klaviatūru, kurai jāpiemīt šādām īpašībām:

- standarta pilna ar ciparu tastatūru bez liekām multimēdiju pogām. 

- bez shutdown vai suspend pogām.

- izolēti taustiņi

- nav kompaktā ar saspiestām bultiņām, mikroskopisku enter/shift un nobāztu pageup/pagedown pogām. 

- vēlams ar AA akumulatoriem. 

- vēlams ar touchpad

- vēlams ar kirilicu

 

Apmēram šādi varētu izskatīties. Brīžam liekas, ka meklēju to, kā nemaz nav.

 

14951816-3d-render-of-black-and-white-ke

 

Esmu jau bodes izrakājis un nekas līdzīgs nav atrodams.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Labāk tomēr ar vadu, man jau bezvadu pele krīt nervā, mēdz vienkārši uz sekundi atslēgties un tad atkal ieslēgties, bača ar ātri izbeidzas, lai gan ir lādējamās

Link to comment
Share on other sites

Logitech Dinovo Edge ir kandidāts ( vidū ) : http://macbitz.files.wordpress.com/2009/08/p1000443.jpg
Pēc tā nosaukuma ražo 2 veidu klavieres - monstru ar visādiem pribambasiem (augšā) un tādu, kā lietoju (vidū). Barojas no AAA. Mīnuss - reizēm sanāk trāpīt uz "eject" taustiņa, kas izstumj DVD, nav "menu" taustiņa.
 
Nez, kas ir domāts ar "izolēti taustiņi", bet pieņemu, ka varētu būt domāti "chiclet". Pēc tā tad arī meklē, ja akurāt tādus gribas.

DAFUQ: ir visādas kompaktās un nekompaktās klavieres ar tačpadu integrētu sānos, lai pele nav jāgrābā. Sevišķi modē nākušie mazie HTPC paredzētie - sēdi dīvānā un diriģē savu mēdijkasti vai čato skaipā uz TV ekrāna. Logitech K400, piemēram.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Apple klavieres esmu lietojis, bet viņas neeksistē (vai pie mums netirgojas) pilnā variantā un nav Win pogas, ko ļoti bieži izmantoju. Tā kā esmu ļoti pieradis pie ciparu klaviatūras, tad uz kompakto negribu pārmesties. 

 

DAFUQ, tu gan no dzīves atpalicis :)  Kā pa nelaimi, touchpads samazina efektīvo laukumu un tā ir pēdējā ekstra.

Rapoo-E9080-Wireless-Keyboard-with-Touch

 

Piekoriģēju virsrakstu. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

DAFUQ, tu gan no dzīves atpalicis
DAFUQ: ir visādas kompaktās un nekompaktās klavieres ar tačpadu integrētu sānos

 

Tak es zinu, ka ir, vienkārši man nelīmējās kopā ar to bildi... :)

 

Apple klavieres esmu lietojis, bet viņas neeksistē (vai pie mums netirgojas) pilnā variantā un nav Win pogas

Pilnās ir tikai ar vadu. Un Win pogas neesamība - tur tak ir Win poga, tikai zem cita nosaukuma :) Un tā ir mazākā sāpe ar Apple klavierēm - Nav Printscreen - vot tas mani visvairāk uzvilka :) Un tās papildus 6 Fn pogas nestrādā un nevarēja piemapot neko viņām, jo Windā taču tādas nav :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tad vispār atkrīt Apple, jo izmantoju šo pogu vismaz 20x dienā. 

Nav Printscreen
 
Link to comment
Share on other sites

Labāk tomēr ar vadu, man jau bezvadu pele krīt nervā, mēdz vienkārši uz sekundi atslēgties un tad atkal ieslēgties, bača ar ātri izbeidzas, lai gan ir lādējamās

Man nekad nav bijušas problēmas ar manu MX1000 logitech bezvadu peli, kurai ir akumulators. Un klaviatūra man arī ir bezvadu, kurai 4 AA tur 2-3 mēnešus.

mx1000-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gyration GYM5600LKNO Elite Air , Logitech BT Illuminated Keyboard K810, Logitech Wireless Touch Keyboard K400,

un ar vadu , geimeru , bet .... Razer DeathStalker Ultimate

Link to comment
Share on other sites

nesen tepat forumā no viena biedra par Ls 13 nopirku jaunu logitech k400 bezvadu klavieri ar touchpad-u, bet bez iepakojuma. viņam tādas ir vēl.

nav ciparu papildklaviatūras, līdz ar to autoram neder.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Man nekad nav bijušas problēmas ar manu MX1000 logitech bezvadu peli

Jā, man arī tāda pele kaut kur mētājas - nelietoju un nevēlos lietot, viņa pati ir viena liela problēma, vairāk nestrādā nekā strādā. Tagad esmu palicis pie peles un klavieres ar vadu.

Link to comment
Share on other sites

Autoram tiktiešām ļoti specifiska vajadzība.

Tuvākais ko atradu ir šis http://www.amazon.co.uk/Saitek-Wireless-Illuminated-Trackball-Multifunction/dp/B0045YR758/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1359491474&sr=1-1

Vai arī http://www.amazon.co.uk/Rapoo-Wireless-Ultra-slim-Stainless-Touchpad/dp/B008S7IMGG/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1359491293&sr=8-1

Vai vēl http://www.amazon.co.uk/Wireless-Keyboard-Integrated-Numberpad-Functions/dp/B004HFU56S

Tomēr klavas acīmredzami pilnīgi neatbilst autora prasībām.

Pieļauju ļoti lielu iespēju, ka autors arī uz šīm ir skatījies: tante google man palīdzēja, ar necik lielu meklēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Katram ir savas klaviatūras. Tās visas ergonomiskās un mehāniskās rada lielu troksni. 

 

Pagaidām vienīgais variants, ko esmu atradis ir Genius SlimStar i815. RU burtiņus pašam nāksies līmēt. 

 

klaviatura_+_mysh_genius_wireless_slimst

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Translitu izmanto tie, kas nav iemācījušies ar rakstīt ar standarta RU klaviatūru un nevēlas to darīt.

 

Arī bez uzlīmēm var rakstīt, bet brīžam sanāk atcerēties dažus retākus burtus.   

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Bija viens kantoris, ka tos burtus gravēja vai kā tur, tobiš bez uzlīmēm. Protams tas sadārdzina pirkumu.

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju šo te. Manām vajadzībām pietiek. No tildes uz datora vairāk ļaunuma nekā labuma, nelietoju jau n-tos gadus.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām vienīgais variants, ko esmu atradis ir Genius SlimStar i815.
 

 

Ja šitai klavierei tas pats taustiņu mehānisms, ka tai, kuru es pirms kāda laika nopirku, tad viņai mēdz ķerties daži taustiņi, ja netrāpa precīzi pa vidu.  Tā arī nebija no prestižā gala. kaut kāds Mediatex, vai tamlīdzīgs. Tapēc pastāv varbūtība, ka mehānisms tas pats. Es to savu klavieri atdevu mātei. Pirms pirkt, derētu rast iespēju viņu mazliet pagaņjāt.

Link to comment
Share on other sites

meklēju sev ideālo bezvadu klaviatūru

 

 

Pagaidām vienīgais variants, ko esmu atradis ir Genius

 

 

Beidz ākstīties... 

Labots - DAFUQ
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

DAFUQ, nu vismaz tuvināti. Protams, ka Genius klava nav no tām labākajām un topika mērķis noskaidrot vēl kādus variantus. 

 

ggg97, uz šī grābekļa tieši negribētu uzkāpt. Reiz bija šāda Gembird - smuka, daudz fīču, bet izpildījums katastrofa, daudzi taustiņi nespiedās, ķērās un ļoti trokšņaina.

klaviatura_gembird_kb-9140l-ru_usb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

O, tā jau cita lieta :) Protams, cipars arī vairākas reizes augstāks. 

 

Cik sapratu no apraksta, liekot lādēties pa dienu uz palodzes, var vispār aizmirst par akumulatoriem. Laba fīča.

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt nav nekas labāks un drošāks par vadu, ja vien nav situācijas, kad izmantošanas veids nepieļauj vada esamību.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ivo, man skapī ir vēl 3 vecas dažādā kondīcijā esošas klaviatūras ar vadu. Tuvākiem 20 gadiem pietiks, ja kaut kādu iemeslu dēļ bezvadu nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Jā, man arī tāda pele kaut kur mētājas - nelietoju un nevēlos lietot, viņa pati ir viena liela problēma, vairāk nestrādā nekā strādā. Tagad esmu palicis pie peles un klavieres ar vadu.

Tas ir kā nestrādā? Man nekādas problēmas ar viņu nav, spēlēm vai fotošopam ideāli. Precizitāte arī ļoti laba uz jebkādas virsmas. Custom taustiņi arī salikti uz papildus pogām, kas atver jau tabu vai aizver tabu exploreri. Es nekādas problēmas viņai neredzu.

Link to comment
Share on other sites

Man ir k400 ar touch un kirilicu. Klaviere draņķīga, touch arī draņķīgs. Bet nu, kā te citi teica, pie media pc piespraust un no dīvāna interfeisu operēt - ir OK.

 

Starp citu, kaut arī ofic nav savietojama ar mac, viss strādā, arī skaņas regulācijas pogas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...