Jump to content

Overclock priekš GeForce 9500GT


Alantojs
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem !

 

Ķeršos uzreiz pie lietas . Jau iepriekš atvainojos par kļūdām, jo uz doto brīdi garumzīmes ir ar alt, bet pierasts pie ' un esmu pie svešas klaviatūras.

 

Nesen biju aizvedis pc uz remontu un arī pats atkal visu pārinstalēju klāt vēl 1gb RAM pieliku.

 

Sāku spēlēt tās pašas spēles, kas man bija jau uz pc un saskāros ar to, ka ir nelieli lagi pie tām pašām prasībām un relatīvi tukšāku un labāku (tukša hdd un ram ziņā) kompi , rakājos skatījos un ieraudzīju, ka video kartei rams tagad ir 512mb ( lai gan kad pirku viņam tāds rams arī bija ) , bet atceros, ka man uzradījās 1.2 gb.

 

Lejā pie signature vēl saglabājušies vecie speci :

Win 7 Ultimate 32-bit ; Ram - 2Gb ; Intel® Core™2 Duo CPU E8200 @ 2.66GHz ; GeForce 9500 GT 1.2 GB
Pixel Shader version 4 Vertex Shader version 4

 

Butība viss tas pats, bet rams tagad 3.1Gb un video ram ir 512 MB , kā varam redzēt vecajā bija 1.2gb , tagad domāju, ka tik nebija uzliks kāds overclock, jo palasīju, ka manai kartei crysis vajadzētu pie zemām prasībām knapi pavilkt, bet es spēlēju tīri normāli uz vidējām .

 

Tagad domāju vai ir vērts tagad mēģināt overclockot to karti, bet bail clockot tik daudz virsū.

 

Tagad novilku msi afterburner un kombustor .( priekš testēšanas un overclock)

 

Sākotnēji core clock bija uz 550MB, tagad uzliku 570, nekādus artifaktus pagaidām neuzrāda

Memory clock no 800 uzliku uz 830, viss itkā arī ok .

 

Temparatūra uzliekot stress test uzlec max uz 58

 

Vecajā kopī , ja nemaldos pie līdzīgiem testiem temparatūra bija ap 70, jebkurā gadījumā vairāk, nekā tagad .

 

Tātad man bija overclockota videokarte ? Es pats neatceros, ka to būtu darījis, bet varbūt to kāds izdarīja manā vietā.

 

Vai tas ir droši tagad atkal celt overclock ? un kāda ir starpība starp core un memory clock ?

 

Paldies! ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nopietni?
Pirmkārt, core clock un memory clock nemēra MegaBaitos.
Otrkārt, tu tik tiešām domā, ka kartes frekvences pacelšana par ~4% padarīs kaut ko spēlējamu?
30 fps vietā 31.2..
Aizmirsti, tai kartei nekāds overclocking nepalīdzēs. Vienīgais, ko tu tā panāksi - kartes aiziešana uz citiem medību laukiem.
Pie vecā paraksta ar videokartes atmiņu visticamāk esi vienkārši truli kļūdījies. Pat ja būtu, pieņemsim 1GB, 512MB vietā, tad tu būtu kārtīgs mārketinga upuris, jo šai kartei no 1GB atmiņas nav itin nekādas jēgas.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

dati tika ņemti no systemrequirmentslab (te bija 1.2 Gb) un arī citiem avotiem, un būtībā bija visur ap 1gb. , s

un jā, core clock un memory clock nav Mb, bet Mhz .

 

Nezinu vai overclock ko di'zi main'is un ja nobeigsies nobeiksies, pirkšu jaunu, kā nekā karte pati par sevi ir veca .

Link to comment
Share on other sites

1.2 Mb nevar būt, var būt 256Mb, 512Mb vai 1Gb, vai kaut kas pa vidu 768Mb, ja uz augša tad 1,5Gb. Respektīvi kaut cik jāatbilst binārajai cīparu rindai... Varbūt tas softs uzrādīja kopējo atmiņu, ko tā kartiņa "aizsit" no RAMa. Un vispār jāpapēta cik GT9500 lika onboard memory.... Pārāk neiespringstot google izmet 256 un 512... Varbūt tev bija: uz VGA - 256Mb + vēl izdalīts 1Gb no RAMa. 

Vienīgais kas nāk prātā, ka tagad tev atmiņa nestrādā dual-channel režīmā, kaut gan spēlēs, it kā, tas maz izpaužās.

 

Ta paņem iesit googlē savas kartiņas nosauku un redzēsi cik viņai reāli ir to Mb....

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Netā jau ir 512 un 1gb un 1gbaitīgās ir ddr2 un ddr3. Cik es pirku man vajadzēja būt 512.un ar tiem pašiem testiem un uz tās pašas kartes rāda dažādu info. 1.2gb liekas arī šaubīgs cipats, man max piedāvā tagad uzclockot uz 750 vai 760 kko, nezinu kā varētu reāli izpiest to 1gb un uzclokot 2x vairāk.

Bet tagad vēl paskatījos par oveclock un artifaktiem kas parādās, ja nemaldos man bija dažreiz baltie punktiņi (sniegs vai kā vinu tur sauca) tā itkā esot pazīme ka uzclokots pa daudz... Varbūt bija kāds softs kas man pats clockoja augšā to karti.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tas jādara? Nekas no tā nemainīsies. Tā karte ir lēna/veca kaka. Piešķiebjot viņai (pēc 512) sistēmas RAM, tā karte ātrāka nepaliks.

NEVAJAG TEV TO 1GB! 2x vairāk tu šamo arī neuzclokosi. Eh, atradies overclokeris...

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pdsemsg6zuggwb2icala.jpg

Jasna, systemrequirmentslab neprot noteikt overclockotu videokarti ...

uzliku core 630 un memory 930 . pagaidām pietiks.

Link to comment
Share on other sites

Bet tagad vēl paskatījos par oveclock un artifaktiem kas parādās, ja nemaldos man bija dažreiz baltie punktiņi (sniegs vai kā vinu tur sauca) tā itkā esot pazīme ka uzclokots pa daudz...

 

aha, pirmās pazīmes, ka kartiņa sprāgst nost un var skriet pēc jaunas, nebūtu klokojis veco vēl varētu pa kādu ceineri pārdot.

Tas 1.7Gb noteikti ir kopā ar izdalīto atmiņu no RAM. 

 

kādi tur testi.. ja jau softu nemāki izlasīt tad apskaties kas uz viņas tur rakstīts.

 

pirms kaut ko kloko padomā par dzesi, gan jau ka termopasta tur jau akmenī sakaltusi

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Termopasta mainīta kādus 2 vai 3 mēnešus atapakaļ. 

 

Runājot par to 1.7 Gb varbūt, bet bez clockošanas rādīja 512.mb

Vairāk nav tik būtiski, visu ko vajadzēja uzzināju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...