Jump to content

Iesakiet Samsung TV līdz 400ls


Fuurija
 Share

Recommended Posts

iečeko:

 

 

Nosaukums UE-46EH5300WXXH  UE-40ES6300SXXH  UE-40ES5700SXXH 

 

p.s. wifi iebūvēts nebūs gan nevienam, būs jāpērk puļķis. Samsung ar iebūvēto wifi liekas, vismaz tajā cenu kategorijā, nemaz nav..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tieši samsung, kas vainas pārējiem?

Link to comment
Share on other sites

Mja ja jau Samsunj piekritejs, tad nu sorry vai nu 6 vai 7 vai pat 8 vinas visas rada vienlidz kakaini

Link to comment
Share on other sites

Te var piekrist - samsūds ir tas kantoris, par ko neko labu nevar pateikt. Vienīgais, kas viņiem kaut cik sanāk - telefoni.

Link to comment
Share on other sites

@@ivo, oj.. nu nevajag daudz gudri stāstīt.. samsung nav ne vainas.. pašam ir bijuši gan telefoni, gan ir TV un pat ledusskapis..

 

Un, ja autors konkrēti vaicā.. tad atbildē nav jāsaņem.. fuj.. takš tak tūds un kakains.. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports

personīgi man nepatīk kā samsung pārsātinatas un izsmērētas krāsas. pats nesen paņēmu philips. sony bija pa dārgu, noliku blakus philips un samsunga sestās sērijas un izvēli nebija ilgi jādomā.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2
nu ja, galvenais jau cena un dizains, jo tie kas tiecas peec kvalitaates un jaunievedumiem noiet pa burbuli

 

Patausti jefiņ Samsunga astotās sērijas korpusu un tad runā muļķības par kvalitāti.Un šitie jaunievedumu un pirmfīču slavētāji filipsiem un sonī paši beigās nonāk pretrunās,pēctam apgalvojot,ka teļukam neko nevajag iekšā,ka tik labi rāda.Korejiešu giganti noliks visu savās vietās un tie pārcenotie ķīniešu ražojumi-filips aizies dabiskā nāvē,cerams.

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Mr.Sports
Jaunbiedri 7 raksti Pievienots Vakardien, 17:32 http://www.ekoshop.l...UE40EH6030WXBT# protms kad nopērku 5 seŗiju, tad parādās arī 6 sērija pa ļoti labu cenu ;D

 

 šim modelim ir daži mīnusi: par maz usb un hdmi pieslēgumvietu, nav smart tv un all share, hibrīda led apgaismojums (lielu atšķirību nejutu, tik korpuss biezāks), nav vistas kāja kā pārējiem sestajā sērijā.

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kādu tad beigās izvēlējies TV? Kādas atsauksmes?

 

Pats meklēju ap Ls 400 TV, nevaru izlemt kādu ņemt.

 

Ko iesakiet?

Link to comment
Share on other sites

 Kādu tad beigās izvēlējies TV? Kādas atsauksmes? Pats meklēju ap Ls 400 TV, nevaru izlemt kādu ņemt. Ko iesakiet?

 

Kādu izmēru domā? Kādas vēlmes? Es esmu Philips piekritējs , jo bilde ir dabiska un protams Ambilight.

Labots - Mr.Sports
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...