Jump to content

Problemas ar Procesoru!


WNKsmilga111
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Pie jums vēršos tikai tāpēc ka visur esmu mēģinājis risināt savu problēmu ar dažādiem padomiem, bet tie nav līdzējuši.

 

Tātad problēma ir šāda. Man uz sava datoru ir jāstrādā uz mazas jaudas režīma jeb "Energījas taupīšana" bet kad skatos uz citiem datoriem tur es redzu ka visiem ira uzlikts uz "Balanced". Tad kad es sev uzslēdzu "Balanced" režīmu tad man ventilator kurš atrodas uz procesora sāk ļoti skaļi griezties tai pašā laikā dators ir ātrs bet pēc piecām minūtēm dators izslēdzas ārā. Lūdzu paskaidrojiet kāds kāpēc tā.

 

Veidi kurus jau esmu mēģinājis priekš problēmas risināšanas: 

  • Putekļu izsūkšana no visa datora.
  • PC pārinstalēšana
  • Pielikt vel vienu ventilatoru dzesēšanai.

 

Mani datora dati:

 

OS: Windows Vista Home Premium

CPU: AMD Anthlon X2 64 2.5 ghz

Video karte: ASUS GT 520

Mātesplate: DDR2

RAM: 2 gb

 

Moshka problēma ira OS, bet es nesaprotu to kāpēc viņš slēdzas arā kad uzlieku balanced.

 

 

Paldies jau iepriekš :)

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Tu viņu atskrūvēji un iztīrīji, vai tikai pasūci apkārt ar paļisosu? Termopastu nomainīji? Vk u.c. draiverus pēc reistala uzliki? Ar live CD/USB vari iebūtot kādu linuku, tad zinās vai nav os.

Labots - Forumisimus
Link to comment
Share on other sites

WNKsmilga111

Es pilnībā visu iztīriju no putekliem. Draiveri ir visi, bet ka man pareizi saprast Ar live cd iebuutot linku

Link to comment
Share on other sites

99,99%, ka CPU pārkarst - kūlera paātrināšanās un datora izslēgšanās jau ir nepārprotami simptomi. Gan jau zem kūlera filca zābaks un termopasta arī sen jau izkaltusi un izbirusi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...