Jump to content

NewYorker pardod braketu preci


idiotz
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Vakar biju iegādājies sev jaunus džinsus, veikalā NewYorker. Pārnākot mājās izrādījās, ka izmērs neatbilst tam, kas rakstīts uz birkas un labā puse ir īsākā nekā kreisā. Čeku diemžēl nepaņēmu, jo likās ka viņš to ir ielicis maisā.

 

Vai vispār ir vērts braukt un prasīt, lai samazina pret ko citu?

 

P.S. preces vērtība 30 ls

Link to comment
Share on other sites

Ja zini laiku, cikos biji veikalā, tad var atrast videonovērošanas arhīvā. Izejot auditāciju, var atrast čeka kopiju, bet faktiski - prātīgāk ir samierināties ar aizmāršību un čeka nepaņemšanu / paļaušanos, ka pārdevējs to ielicis iepirkumu maisiņā.

PS. Tikai pasaki, ka džinsus nepiemērīji uz vietas veikalā, pirms nest pie kases un iegādāties.. Izmēri atšķirās US/UK un tā tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Esmu, bet tieši tie kurus mēriju bija nosmereti ar dubļiem un tāpēc paņem citus ar tādu pašu izmēru.

Aptuveni laiku arī atceros, kura biju iegādājies preci.

 

Bet baigā škrobe sanāk, ka pēdējie 30 ls tika samaksāti par neparko.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, paldies par informāciju. Varbūt sākumā ir vērts sazvanīt kādu menedžeri vai kādu citu personu?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt sākumā ir vērts sazvanīt kādu menedžeri vai kādu citu personu

Vienkārši mauc uz bodi mainīt!

 

baigā škrobe sanāk, ka pēdējie 30 ls tika samaksāti par neparko

Es nebūtu bikses pircis!

Link to comment
Share on other sites

Bet baigā škrobe sanāk, ka pēdējie 30 ls tika samaksāti par neparko.

 

Kur ripo dzīve :)?

Pēdējie 30Ls ,bet jāpērk džīnas iekš "NewYorker " :).

Tirgū tās pašas paņemtu daudz lētāk,bez fantastiskaā veikala uzcenojuma :).

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Ņujorkers... Es, protams, pats neesmu nekāda modes reference un drīzāk 30LVL ieguldu viskijā vai shēmplatēs, bet faken ņujoerkerī nudien pēdējos trīsdesmit latus guldīt nevajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau labā puse īsāka par kreiso, tad gan jau, ka baigi tas veikals nelauzīsies un samainīs, bet vispār es saožu trolli.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu, noteikti, ja viņi redzēs, ka tie tiešām ir viņu džinsi, tad viņi tev samainīs arī bez tā čeka.

kur gan vēl kaut ko tādu var redzēt, izņemot čigānus, kuri tirgo savus brendus.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējie 30Ls ,bet jāpērk džīnas iekš "NewYorker " . Tirgū tās pašas paņemtu daudz lētāk,bez fantastiskaā veikala uzcenojuma .

Es varbūt izmisuma pēc vēl kko njuujorkerii pirktu, ja patiešām nebūtu izejas, bet, lai pirkut tirgū...un vēl pietam džinsas... laikam jau katram uzskati par džinsiem un apģērbu atšķiras :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

ņujorkerī vispār, cik nu pāris reizes būts, BAIGĀS lupatas. Par reserved un cropp town ir labāk.

Tik neļaujies atšuties pie kases. Čeku gan prasīs, un bez tā pat PTAC neko nepadarīs, tā ka mēģini sarunāt.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Biju šodien aizbraucis uz veikalu, pastāstīju visu un beigās atnāca vecākā pārdēvēja un teica, ka šāda gadījumā bez čeka nemaina. Labi, ka par3vēja trāpījās sakarīga un simpātiska arī :-) beigās samainija.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...