Jump to content

Vai ir kāda programmiņa, ar ko pārkodēt krieviskos mp3 tegus?


ivo
 Share

Recommended Posts

Mēģināju ar Unicode rewriter - nestrādā :( Mēģināju arī ar iTunes - lielākai daļai dziesmu nemaz nepiedāvā konvertēšanas iespēju, kur piedāvāja - arī nestrādāja. Tādi paši vien ķeburi paliek.

post-57831-0-87129000-1359217738_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Esmu izlīdzējies ar AIMP3 iekļauto softu - tikai jādarbina čerez app locale, tad save un tālāk jau visi burti rādas kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Varētu sīkāk - kas tad īsti jādara iekš tā AIMP3, lai pārkonvertētu?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

AIMPam ir klāt utilīta - Advanced Tag Editor, ar to arī vienkārši iezīmē visu un saglabā, nekas nav jāmaina, tikai, kā jau teicu, jādarbina caur applocale, savādāk jāliek non unicode russian un jāpārstartējas.

 

(jau atverot, jāparādās pareizajām rakstzīmēm)

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

stulbs jautājums - ko nozīmē darbināt caur app locale?

Link to comment
Share on other sites

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=13209

 

Tev vajag šitas, tad uztaisi .reg failu ar šito:

 

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\Locale Russian]

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\Locale Russian\command]
@="C:\\WINDOWS\\AppPatch\\AppLoc.exe \"%1\" \"/L0419\""

 

lai var palaist ar peles labo pogu :)

Link to comment
Share on other sites

Nu nē, sorry, windows reģistrā nelīdīšu :(

Link to comment
Share on other sites

Tad uzliec pie lokālajiem valodas setingiem rus, bet tas ir čakars, jo jāpārstartē. Tici man, šī lieta tiek darbināta, lai nerādītos ķeburi, jau ilgus gadus, tas ir paša M$ ražots un ieteicams cilvēkiem, kas vienā akountā izmanto dažādus kodējumus vienlaicīgi.

 

Starp citu, reģistrā arī nemaz nav jālien, reg tikai uztaisa komandrindiņu peles izvēlei.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

AppLocale ir OK, ja ir XP.  Uz W7 var uzinstalēt, bet tā arī neesmu piedabūjis normāli darboties - pat caur AppLoc atvērtā Notepadā vienalga ķeburi (ar to pašu failu XP gadījumā nav problēma saglabāt kā UTF-8 un viss OK).

Link to comment
Share on other sites

Aoma - paldies, viss sanāca! Super!

Raivīc - nez, es lietoju win 8, darbojas. Tiesa gan, notepad neesmu mēģinājis konvertēt.

Link to comment
Share on other sites

Uz 7 jāinstalē saderības režīmā ar vecāku windows versiju, uz Vistas arī, plus uz to brīdi jāatslēdz UAC un nebūs nekādas starpības ar XP.
Uz 8 gan vēl neesu provējis, bet ja Ivo sanāca, tad acīmredzot arī uz tā šancē.

Link to comment
Share on other sites

man ir līdzīga problēma ar kirilicas tegiem - ielādējot mp3 failus Nokia telefonā, dziesmu sarakstā abrakadabra un hieroglifi. Ir risinājums Nokia norādot sistēmas valodu - krievu, bet man nepatīk ne krievu windowsi, ne krievu menuškas telefonos. Ja vēl Nokia sarakstā rādītu faila nosaukumu, tad pusbēda, ir pieejami tūļi, ar kuru palīdzību var mainīt nosaukumu lērumam failu uzreiz, bet šī lieto tieši tegus.

Link to comment
Share on other sites

Lapais, mēs tak vakar kopīgi atradām risinājumu. Tiesa gan, klausīts tiek ne uz Nokias bet uz iPod Nano 2 gen.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...