Jump to content

Milzīgāks Tele 2 rēķins


Lapinsh
 Share

Recommended Posts

Problēma tāda, ka netīšām tikai pārtērēti 2 gb interneta. Vakar vēl viss bija ok, bet šodien rēķina summa jau 467.80 Ls. Pārtērēti 5 gb. Ja būtu 50 Ls vēl varētu samaksāt, bet šāda summa nu galīgi nav pa kabatai. Aizrakstīju Tele 2 un tagad gaidu atbildi, ko darīt tālāk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    9

  • CAP

    9

  • tumsasgars

    10

  • Lapinsh

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

zvani operatoram saki ka sanāca čēpē un lai pieslēdz papildus gb, laikam to pa 10Ls ar atpakaļejošu datumu. Viņi to var izdarīt, viss atkariigs cik saprotošu tu ar viņiem runāsi 

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris mēnešiem man bija LMT brīvība, bet 50 mb internets lika izvēlēties par labu Tele 2.

Link to comment
Share on other sites

467.80 Ls.

:o

 

Nu galīgi nepatīkama sajūta.

 

Vai tad nebija kādi kredītlimiti? Kas pa tarifu?

Link to comment
Share on other sites

Čābīga situācija!

Savulaik arī netīšām sanāca patērēt tos, tiesa gan tie bija MB un summa nebija tik liela nācās maksāt, bet nu ..

 

Nepiedāvā T2 kkādu limitu? Vai brīdināšanas sistēmu?

Aizrakstīji? Labāk manliekas zvanīt uzreiz!

 

Cerams veiksmīgi Tev izies šī situācija! ;)

Labots - kicker
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dodies uz tuvāko Tele 2 apkalpošanas centru un runā, gan jau ko varēsi sarunāt.

Man pirms pāris gadiem bija izdevies pārtērēt internetu, bet nu tur bija daļēja Tele 2 operātores vaina (numuru pārliku uz citu vārdu, internets netika pārslēgts, lai gan iepriekš numuram bija), to pamanīju tikai, kad atnāca SMS, ka tulīt tiks pārsniegts jūsu limits (50 Ls). Neko, aizgāju pie šiem, protams, teica, ka pats esmu vainīgs, bet nu sarunāju, ka atmaksāšu pa daļām. Šeit gan jāpiebilst, ka tie tomēr nebija 500 Ls.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Es saprotu, ka esmu vecs, glups, utt., bet tomēr jautājums - ko jūs čaļi dariet, lai ko tādu dabūtu gatavu? Ko ir jādara, lai šitā kačātu datus. Man kaut kā ar Bite 5,5 uz Lumia 800, un uzliktu Nokia Counter, mēnesī pat tos 500 MB iztērēt nesanāk. Pamatā visur ir sponsori ar wifi, utt. Bet e-pastam, netam, nu vēl kaut kam ikdienā nežēlojot, pietiek ar 500 MB atliektiem galiem. Kaut kā tā. Vārdu sakot - kas ir jādara, lai kaut ko tādu uzģenerētu?

Link to comment
Share on other sites

Liguma jabut default sumai pie kuras atsledz pakalpojumus. Ja nemaldos ta ir pec kaut kada ES piemera. Ja nesi nosutijis sms lai palielina limitu tad suti vinus gudri izrunāties. Man tas pats bija. Liguma rakstits ka pie 35 lvl atsledz . Bet to neizdarija. Rekins bija ap 160 lvl pateicu ka vairak pa 35 nemaksasu jo vini parkapa ligumu. Beigas to 160 vieta samaksaju 7 laikam.

Link to comment
Share on other sites

Pirmo mēnesi, kad tiku pie 2gb interneta vilku ļoti daudz spēlītes, gandrīz visas pēc kārtas, sēdēju netā katru brīvu brīdi un pa mēnesi iztērēju gandrīz 2gb.

Vakar nolēmu, ka gribu spēlēt vienu spēli, kurai ir nepieciešams papildus 1gb brīvas vietas uz atmiņas kartes. Tātad liela spēle, bet nu biju gatavs šķirties no tā 1 gb, jo mēnesis jau iet uz beigām un tikai kādi 200 mb vien iztērēti bija. Sāka viss tur lēnām kačāties, un telefonam aķis izlādējās. Piespraudu klāt, ieslēdzu, bet kaut kas bija nojucis un nācās pa jaunu vilkt. Viss apstājās pie 60% mistisku iemeslu dēļ. Kādas 30 min nekas nenotika, parādījās paziņojums, ka pazudis interneta savienojums. Izgāju ārā, iegāju iekšā vēlreiz, tas pats, nekas nemainās. Izdzēsu to spēli, nokačāju vēlreiz. Atkal pie 60% apstājās. Sapratu, ka nebūs un izdzēsu.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

 

dzīvē gadās visādi, redzkur tev izstāstīšu dzīves piemēru, notikās nepilnu gadu atpakaļ.

 

Paziņa strādā luksoforistos jelgavā, viens no bosiem,kautkas līdzīgs brigadierim.

 

Staigāja laimīgs ar kkadu SE walkmani, Firma arī rēķinu viņam apmaksā. nebija nekādu problēmu, tad firma kurā viņš strādā izdomāja, ka jāpērk viņam jauns telefons - nopirka.

Nepateikšu modeli, ja nemaldos kkāda xperia bija.

Mēnesis pagāja - rēķins tuvu 200Ls. I izrādās pats gudrais telefons pēc noklusētiem iestatījumiem pats kautkur internetā līda un kautko darija.

Nu un firma arī negribot caur strīdiem apmaksāja to rēķinu, kas arī atviegloja personas situāciju.

 

Es kautko nesapratu pareizi, vai kā? Ja kredītlimits uzlikts 50ls, kā rēķins var būt 500ls??



Autor, vai nav vieglāk tādas spēļītes pie tādiem vēl prātu čakarējošiem apstākļiem kačāt ar PC?

 

Tas tā,...nākotnei.

Link to comment
Share on other sites

Bija līdzīgi, tikai summa bija nepilni 40Ls.

Beigās viņiem apriebos ar savu uzmācību un samaksāju vien 5Ls.

Link to comment
Share on other sites

OO, mūsdienās 5 GB izmaksā 450 Ls!!! 9 sant/MB zvērs!

Nez cik vēl ilgi jāgaida, kad internets telefonā būs 5-10 Ls bez limitiem.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

To es arī nespēju saprast. Viņiem droši vien sistēmā uzstādīts, ka katras 24h tiek apkopota informācija, un tikai tad tiek slēgti izejošie. Vēl pirms stundas aizsūtīju īsziņu, bet pirms 10 min man Tele 2 atsūtīja, ka "nebūs vecīt".

Link to comment
Share on other sites

Varu tikai piekrist augstākminētajam par kredītlimitu, LMT agrāk bija 35Ls, TELE2 nezinu, bet nu nekur nav tik lielas summas, diez tas 42Ls Eiropas Savienības datu izmantošanas likums strādā tikai viesabonēšanā?

 

Lapinsh neuztraucies, viss beigsies labi, reāli vairāk par latiem 35 Tev nevajadzētu maksāt, ja vien nav mainīti līgumi.

 

Jā, TELE2 arī tikai 35Ls kredītlimits: avots http://www.tele2.lv/privatpersonam/klientu-apkalposana/maksajumi/kreditlimits/

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Tas ka viņi info apkopo reizi 24h Tevi (kā patērētāju) galīgi neintresē. Ja nevari pa labam ari viņiem vienoties aizej uz patērētājiem šie viņiem pizvanīs un vairāk par 50 tev toč nevajadzētu maksāt.

 

Mana situācija bija ar TELE2. Tik pārlasi līgumu.

 

Starpcitu kolēģi pie BITES neierobežots nets 5 LVL mēnesī. 

Link to comment
Share on other sites

Kādu gadu vai vairāk atpakaļ paziņam bija līdzīgi - pārgāja no LMT uz teli, uz 2 gadiem noslēdza līgumu, kā arī paņēma samsungu, no viedtālruņiem nejēgdams ne bū ne bē.
Tas "gudrais" aparāts, ticis pie laba neta, 20 minūtēs novilka kredīta maksimumu - 70 Ls un nekavējoties tika atslēgts, lai gan summa tika pēc pāris dienām samaksāta, atpakaļ pieslēdza tikai nākošā mēneša pirmajā datumā, plus 3 lati par pieslēgšanu. Murgs ne operators, redz, pārdevējs esot  bijis "aizmirsis" pabrīdināt, ka phons bez lietotāja ziņas ņemsies pa internetu. Varēja jau kasīties, bet šis nav tāds cilvēks.
Bet kā var šitādas summas sastrādāt, gan nedaudz izbrīna, nav tač vairs 90-tie...

Link to comment
Share on other sites

Kā kā? Pats tak raksti 20min

 

Ar to es biju domājis autoru, paziņam ta neļāva tos 70 pārsniegt, momentā atrubīja.

Link to comment
Share on other sites

"Starpcitu kolēģi pie BITES neierobežots nets 5 LVL mēnesī. "

 

pastāsti par šito sīkāk! izklausās jauki

Link to comment
Share on other sites

man domāt autors vļip očkarik ... ja tev ir operators, kas nebrīdina par tuvojošām briesmām (kā piem.Bite) , un pats kaut biku nekontrolē darbības, nu tad arī sāc krāt naudu ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Gan jau kāda kļūda tur radusies jābūt visam ok, kredītlimits nostrādās un būs tie 35Ls vai 50Ls ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

man domāt autors vļip očkarik ... ja tev ir operators, kas nebrīdina par tuvojošām briesmām (kā piem.Bite) , un pats kaut biku nekontrolē darbības, nu tad arī sāc krāt naudu ...

 

 

Man prātā nekad neienāktu kačāt spēles pie mobilā neta... Tak aizej mājās, pieliec pie vada, lai baterija nav tukša ,un ar wifi nokačā...

Labots - labiitis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet te runa par TELE2.

Šie ļautiņi ari nemīl brīdināt par šādām šaizēm.

 

 

 

Par BB no bites

Tā ari grozos ap tiem 10 GB jau kādu gadu. Pateriz vel nav lamājuši.

Citi operatori neko labāku tāpat nevar piedāvāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

diez tas 42Ls Eiropas Savienības datu izmantošanas likums strādā tikai viesabonēšanā?

ES regula attiecas tikai uz viesabonēšanu.




Pirms pāris mēnešiem man bija LMT brīvība, bet 50 mb internets lika izvēlēties par labu Tele 2.

Tele2 tarifs par MB pēc atļautā limita beigām nozīmē aiz uztraukuma negulētas naktis, ka tikai nepārtērējas, un arī šī limita nesasniegšanu. Tiklīdz sasniedz, tā rēķins simtos.

 

LMT Brīvība piedāvā neierobežotu datu apjomu. Tie piesauktie 50MB ir ar lielāku ātrumu. Pēc tam ar zemāku ātrumu pumpē kaut 20GB, kā te dažiem ļautiņiem forumā ir izdevies.

Ja gribas ar lielu ātrumu darboties internetā, par papildus samaksu var izmantot papildus pakalpojumus "Internets telefonā 3" vai "internets telefonā 5". Pēc to atvēlētā MB daudzuma izsmelšanas nekāds papildus slēptais tarifs GPRS trafikam Latvijā netiek piemērs. Nulle ir un paliek nulle.

 

LMT Brīvība ir kā kabeļtelevīzija: samaksā fiksētu mēneša maksu un galvu nelauzi.Tu esi brīvs savu laiku veltīt, kam vēlies.




Aizrakstīju Tele 2 un tagad gaidu atbildi, ko darīt tālāk.

Pie šādas summas kaut kas ir jāsarunā, citādi ardievu jaunais televizor!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Piekrītu VIL. Brīvība pārsit visus tos megapriekus un zeltus.

 

Ne viss ir zelts, kas mutē spīd! :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Viens kolēģis forumā laiku pa laikam ieliek savu rēķinu ar 10-20GB trafika un pliku brīvību.

50MB ir tikai tas apjoms, kur ātrums netiek ierobežots līdz 64Kbps. Ar ierobežoto ātrumu epasti, webs un aplikāciju apdeiti ies rūkdami.




LMT 'Brīvība' būtu lieliska, ja tur būtu kādi vairāk par 50 MB, teiksim +1 GB par 8 Ls

 

Ir pieejami 2GB par 11.99 Ls.

Link to comment
Share on other sites

pat 500MB būtu ideālis ~80% vai pat vairāk lietotāju padomājat par to VIL 

 

nav tač visiem 5'' televizori kur skatās youtubu augām stundām :) 

 

 

 

nu nu VIL 64kbit ir reti un tas šeiperis ir par šerpu vai kas jo ~pusi laika ir mazāks ātrums vai pings debesīs no telefona ar SSH normāli nevar strādāt par citām lietām nerunājot 

 

un cik lieli ir tavi app updeiti ? 300kbit ? paris MB vismaz un kamē  tos ar tiem knapi 64kbps novelk ir jau vakrs klāt un baterija tukša :/

 

priekš exchange gmail un twitter fona updeitiem der citam nu gan :| švaki 

Link to comment
Share on other sites

Ir pieejami 2GB par 11.99 Ls.

 

Hmn, ko īsti biji domājis ar 2GB par 11.99Ls, man par to ciparu sanāk Brīvība + 2GB dati par papildus 4.96Ls/mēn = 11.95Ls/mēn.

Pieslēgums PIrmais sanāk dārgāks, jo tur jau cenā maksa par viedtelefonu. Ok, sapratu mana kļūdiņa, droši vien, Tu arī domāji to pašu ko es tur tik 4sant. starpība :)

 

nu nu VIL 64kbit ir reti un tas šeiperis ir par šerpu vai kas jo ~pusi laika ir mazāks ātrums vai pings debesīs no telefona ar SSH normāli nevar strādāt par citām lietām nerunājot

 

Pilnīgi piekrītu, kādu dienu ielikšu ekrānšāviņu vai arī speedtest rezultātu, kur no tiem 64Kbit/s ir labi ja ~30-40Kbit/s un bieži ven pats speedtest crašo, tad augšuplādi nevar noteikt tad vispār internal server error :(

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Njā tā ir problēma. 

Bet LMT nostāja gan jau ka tas pa brīvu lai pat nemēģinam pukstēt nepatīk pērkam GB klāt :D 

Link to comment
Share on other sites

Jā, 50mb mazliet pamaz, būtu vismaz 500, tad točna pietiktu. Bet dēļ tā jau neiešu uz Tele2 vai Biti, man stabila zona vistālākajā nostūrī dziļi mežā ir svarīgāka par ietaupīto latu.

Link to comment
Share on other sites

Visiem šitiem milzīgo rēķinu īpašniekiem ir sakāms tikai viens : ar galvu ir arī jādraudzējas..

500 MB, kas ir BITEs piedāvājumā par 5.55, pietiks lielākajam vairumam.

manabite.lv ir arī lietotājiem visai draudzīga izmaksu kontrole.

Pat reklāmās kladzina, ka, iztērējot visus brīvos MB, tev atnāks sms.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vispar jau Tele2 to kredītlimitu, ja, laikam, laikā maksā rēķinus, pa kluso paceļ. Man arī pēc papīrlīguma, kas ir slēgts pirms gadiem sešiem - kredītlimits ir palielināts no Ls 45 uz Ls 200. Protams, ka par to nekāds brīdinājuma SMS vai papīra gabals nav pienācis. Bet visu to var labi redzēt piereģistrējoties www.manstele2.lv

Link to comment
Share on other sites

Pat reklāmās kladzina, ka, iztērējot visus brīvos MB, tev atnāks sms.

Kamēr lasīsi īsziņu, piečuks būs pieskrējis klāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, un kamēr lasīsi īsziņu ārzemes, piemēram, Krievijā, sotaks būs pieskrējis klāt. :(

Reāli ārzemes ir bīstamākais rēķina bieds vienīgi glābj ES regula par to max. 42Ls summu.

 

Lapinsh Tu mūs lūdzu informē kā Tev tur iet ar to TELE2.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...