Jump to content

Mūsu draugs NC pacēlies jaunos augstumos


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

superKrona

Man ne (mājas lapa 100 gadus, kaut kā jāpopularizē takš, citādi materiāls, laiks vējā), un arī komentē bieži zem sava iemīļotā nika.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Palasījos, man drusku pietrūka tā pirmatnējā cilvēka izteiksmes formas, kāda jēlība, kāds misspellots vārds (santimetrs).

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Katram ir kāds zīmols, ar ko rullēt. Foto un videorecepšu licēji ir vairāki, bet to visu lietu vajag parādīt ar odziņu, lai piesaistītu uzmanību un nepalaistu garām būtiskus sīkumus :)

Link to comment
Share on other sites

shtolcers

Es ar biju pārsteigts, ka tvnets kko tādu liek, bet patīkami, ka vēl cilvēki uzzina par fotoreceptēm.

btw. šonedēļ svinības, jau padomā mēlīšu salāti un cūkas stilbs alū, bet kkad citu reizi būs arī tesmenis un pauti  ;D omnomnom

Labots - shtolcers
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Da fotoreceptes.lv jau ir gadiem zināmas. Runa par to, ka pacēlies līdz TVnetam.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti , kā iet  kaķim Bongam ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Es ar esmu dažas no fotorecepēm izmantojis. Soļanka, piemēram, super sanāca :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

versatile

mani visvairāk sajūsmina definīcija "ēdienu blogeris" :D Kaut nu NC uzrakstītu kko par vīriešu drēbēm, būtu modes blogeris - varētu ar Jaroslavu uz vienām skatem iet :DJā, tas ir čalis

bet nu, receptēm cepuri nost - visi, kas kaut ko mēģinājuši, atzīst par dikti labām. Pats arī kko esmu laikam taisījis.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

shtolcers

Soļanku uztaisīju pirms 2 dienām. Vēl šodien ēdu, draugi gan atteicās, teica, ka esot nenormāla nieru garša.

Nākamreiz jāliek viena liela, nevis 2 vidējas un viena maza, tad būs ok. :D

Link to comment
Share on other sites

Nieres pirms tam 2 vai 3 ūdeņos jānovāra, līdz vairs nesmird pēc urīna.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Jaroslavu uz vienām skatem iet :D Jā, tas ir čalis

 

Nevar jau zināt, varbūt androgīnais princesE arī ar gatavošanu ir uz Tu... :mrgreen:

 

296355.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Ēdienu blogeris? Vai tad viņš nebija apaļā galda bruņinieks, brīvmūrnieks, pieredzējis zāles audzētājs un sertificēts kaķu eksperts?

Link to comment
Share on other sites

Apaļā galda bruņinieks diez vai, bet brīvmūrnieks bija/ir gan. Kā arī neslikts pavārmākslinieks.

Labots - Ōtomo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ir ok receptes, jams tur darbu ieguldījis. pats ar esmu šo to nomēģinājis - vistu čaina modē , koļetozas un citus labumus.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Bet ja tā nenopietni, tad Zjaka izbrīna pilnais topiks man atgādina vienu vecumvecu situāciju aņuku no šķiet BB brokastu audiokasetes "Stulbie aņiuki", pēc atmiņas...

Satiekas divi penši. Viens, lasot nekrologu avīzē par kādu viņu abu paziņu, saka otram: "Redz kā Pēteris izsities, par šo pat avīzēs raksta..."

:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Starpcitu, labai vakara izklaidei iesaku palasīt viņa tēvišķos un viedos komentārus tīņu portālā http://spoki.tvnet.lv/profils/normaalscilveeks - Bootā (pie pieaugušajiem) nobanoja, Cālī (principā pie pieaugušām meitenēm) nobanoja, tagad audzina Spokus (pubertātes vecuma tīņus). Mesija, ka es jums saku! Gaidu, kad pievienosies kādā bērnudārznieku grupā kā īsts fāterītis!    :D

Labots - Alkoholokausts
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ko piesējās, lai tak cilvēks darbojas.

 

Un uz to arī tēmu beidzam, lai arī cik "latvieši" mēs nebūtu. Piekakāt forumu ar stulbumiem nav māksla. Saglabāt svarīgo kontentu - tas ir kas cits...

Labots - biivers
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...