Jump to content

Vajadzīgs padoms media plejera izvēlē


a_viktors
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Ir vēlēšanās iegādāties aparātu ar kura palīdzību varētu skatīties filmas uz TV, kuras atrodas datora cietajā diskā. Kā obligāts nosacījums ir lai to varētu darīt izmantojot wifi. Ideālā gadījumā, ja to var izdarīt papildus arī no Androida telefona/planšetes.

Izmekējos netā vis visādus media plejerus (MAG-250, WD TV, Roku box, Warpia, u.c.), bet tā arī netiku skaidrībā vai ar tiem ir iespējams caur wifi sūtīt filmas no portatīvaā uz TV. Nu līdzīgi kā tas ir Apple TV. Cena būtu labi ja līdz 100Ls. IPTV klātbūtne ierīcē nav prioritāra.

 

Link to comment
Share on other sites

WD TV vai kāds no popkorniem, bet pēdējais būs dārgāks. Man WD TV šancē ideāli.

Link to comment
Share on other sites

a_viktors

IVO, vai tam WD TV nav nepieciešams papildus USB WiFi puļķi datorā spraust lai pārsūtītu datus uz media plejeri? Cik sapratu tad gan WD TV Live, gan WD TV Live Hub strādā kā serveri - sākumā iekopē filmu WD TV un tad skaties uz teļuka. Bet vai ir kāds aparāts kas pa taisno translē no PC uz Teļuku caur WiFi? Vai es vienkārši par daudz sasapņojos?

 

Sharlataan, Krāmēties ar kaut kādu papildus WiFi puļķi galīgi negribās.

 

Stepleri, cena bišku pa augstu.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka ar WD TV nav problēmu translēt, bet mēģinājis neesmu. Man nav slinkums sakopēt vajadzīgo kontentu ārējā USB cietnī un skatīties no tā, bez visādām izvirtībām.

Link to comment
Share on other sites

WDTV Live ir iebuuveets wifi.
Ja tev ir bezvadu ruuteris, kam piesleegts kompis ar shaareejamo materiaalu, tad kompim atsevishku wifi karti nevaag.

WDTV live hub - gan nav iebuuveeta wifi. Tam vajadzees klaat USB wifi adapteri. Jaaskataas liste ar atbalstiitajiem USB wifi puljkjiem.

Link to comment
Share on other sites

WDTV Live ir iebuuveets wifi

Vai tad? Vismaz manējam nav. Bet tagad laikam kaut kāds jauns modelis, tam varētu būt.



25 gb klučus

nafig vilt tādus klučus, full hd filmas parasti 10-12 Gb sver.

Link to comment
Share on other sites

a_viktors

Gestapo, vai pašam ir tāds?



Un jā 25Gb jau ir kaut kāds kosmoss, man uz teļuka 4-5Gb izskatās OK.

Link to comment
Share on other sites

Jā pašam.

Un man ir niķis skatīties retas filmas, kuras bieži ir atrodamas tikai vienā formātā, tāpēc tādi kluči nav retums, par 4-5 gb nezinu, neesmu provējis caur wifi laist, pie tam man pc un rūteris ir otrā stāvā, tv pirmajā :O

Link to comment
Share on other sites

wd live tv tikai pedejam modelim ir tas wifi iebuvēts, parastajiem nebija.

bet streamo arii no pc linka caur wd, parastos blurip vai xvid  var palurēt caur G network. 720p jau nevelk.

Link to comment
Share on other sites

a_viktors

Paldies visiem par atsaucību. Kaut kāds info ir, mēģināšu tagad saprast ko man vajag.

Link to comment
Share on other sites

Autoram - Smart TV ar vadu un bezvadu tīkls - arī 20GB video brīvi ēd no kompja caur wifi - TV pieslēgts ar vadu.

Varbūt ir jēga par tādu lietu padomāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...