Jump to content

Aptauja "Degvielas aizstājēji" (priekš ZPD)


admix
 Share

Recommended Posts

Tātad man tāds mazs lūgums.

Jūs varētu aizpildīt šo aptauju priekš mana ZPD, tas aizņems mazāk par 5 minūtēm.

Variet pildīt, ja nav grūti, vairākas reizes pēc kārtas un padot citiem caur twitteri un citiem portāliem. :D

Links uz aptauju - https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEZhQ3dFY2pKelVMbWNVcUFETjFZNmc6MQ

Paldies, jau iepriekš, neaizmirsiet pakrāt postus un iepostojiet te kautko, piemēram, "izpildīju 50 reizes", tādā veidā paceļot šo topiku uz augšu, lai citi varētu redzēt. :D

Link to comment
Share on other sites

būtu ērtāk anketu noformēt tabulas veidā. tur taču vienādi varianti visos jautājumos. un man šī aptauja ir par sarežģītu neko nesaprotu.

 

bet, kā jau jebkurš normāls cilvēks,  labprāt baruktu ar mocīti, kas darbojas uz kodolģeneratora enerģījas, nevis benzīna.

Link to comment
Share on other sites

kiril, Tavs nākotnes mocītis visticamāk būs ar elektromotru, bet elektroenerģiju attiecīgi jau ražos iespējams kāda no "alternatīvajām" enerģijām vai tas pats vecais atomreaktors. Braukt ar atomreaktoru starp kājām laikam tikai kirilam var ienākt prātā. 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vai man obligāti tur vajadzēja pielikt tagu. Man jau šķita acīmredzami. Un ne jau es to izpīpēju.

Ja jums būtu iespēja, kuru(-us) no minētajiem degvielas aizstājējiem Jūs izmantotu? *...    Ūdeņradis    Kodolenerģija

 

forums ir tizls. pirmajā rindā rakstīju " vajadzēja pielikt ( sarcasm ) tagu "

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, "dižais" internets saka, ka ar kodolenerģiju darbināmu mašīnu jau plāno uztaisīt kāds uzņēmējs no Austrālijas, un ar to varētu braukt vairākus gadus no vietas, ir tikai jāizdomā, kā šo radioaktīvo degvielu varētu droši uzglabt, kā arī tur jau daudz tā radioaktīvā elementa, piemēram, torija nemaz nevajag un nav jau jāizmanto plutonijs, lai ilgi varētu darbināt auto.


P.S. Šis zinātniski pētnieciskais darbs ir tikai priekš vidusskolas līmeņa (ZPD veidošanas iemaņu pilnveidošanai nākotnes vajdzībām)
P.S.S. Paldies par ieteikumiem :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es labprāt mocīti darbinātu ar Urāna stienīšiem ap kilogramu svarā katrs. :pooh_honey:



Aptauju aizpildiju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...