Jump to content

Bloķēts no adreses


Ready
 Share

Recommended Posts

Tā tad, nesen laikam tiku nobloķēts no kādas adreses un nevaru izdomāt veidu kā esmu nobloķēts. Vēlos atkal piekļūt šai adresei, bet nemāku sevi atbloķēt (diezgan grūti izskaidrot) Neesmu bloķēts ar IP adresi, jo no otra datora brīvi varu piekļūt adresei. No datora uz kura neiet šī adrese lapai varu piekļūt izmantojot tikai wap adresi. Esmu mēģinājis iztīrīt kešatmiņu chromei. Esmu mēģinājis aplūkot adresi izmantojot citu browseri (mozilla) esmu aplūkojis hosts.txt failu, kurā arī nekā neatradu, ir kādas idejas? ar bloķets es domāju, ka vienīgais ko es redzu ir balta lapa šajā adresē. 

Aplūkojot lapas elemtu, izmantojo chrome, pie Matched CSS Rules vienīgais ko redzu ir : 
 

 

 

user agent stylesheetbody { 
display: block; 
margin: 8px; 
}

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Atbilde jāmeklē citur - nevis kā, bet kāpēc?

nevaru izdomāt veidu kā esmu nobloķēts
 
Link to comment
Share on other sites

vēl kādas idejas?



Biju skolā, kur ar portatīvo pieslēdzos wi-fi. Tiku bloķētajā adresē, nekas vairs nebija, baltu lapu neredzēju, viss strādāja. Tagad atkal mājās un tas pats. Tā tad tas nav saistīts ar manu datoru, bet es pat nezinu ar ko. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tu gan esi aptaurēts. Neesi aizdomājies, ka tava IP adrese var būt bloķēta piekļūšanai šim konkrētam saitam? Es tak iepriekš prasīju, ko tādu tajā saitē esi sadarījis, bet tu izlikies guļam meklējot maģiskus padomus. 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu bloķēts ar IP adresi, jo no otra datora brīvi varu piekļūt adresei.

  Khmmm, šo varētu sīkāk ? Tev abi datori aiz rūtera ? Jo citādi jau IP dažādas.  Visticamāk, Mežavecim taisnība.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Abi datori ir aiz viena rūtera.

 

No datora, kura tiku bloķēts neiet adrese, bet iet, kad pieslēdzas ar citu netu.

No otra datora, kas ir pieslēgts pie tā paša rūtera iet adrese.

Labots - Ready
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...