Jump to content

Windows 8 un e-pasti


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Varbūt kāds var padalīties pieredzē ar e-pastu konfigurēšanu zem windows 8. Izmantoju defaulto win 8 programmiņu un hotmail.lv pasta kontu ar pievienotu apollo.lv kontu.

It kā viss strādā, bet ir 2 problēmas:

1. e-pasti nāk ar palielu aizkavēšanos - 10-15 min.;

2. nav notifikācijas. it kā liku notifikāciju vienīgajam hotmail kontam, bet diemžēl to vai ir vai nav jauns e-pasts redzu tikai kad ieeju e-pastos.

 

Kā risināt situāciju?

Link to comment
Share on other sites

Vai laiks ir no pienākšanas Apollo vai Hotmail?

Kādu pārbaudes intervālu uzliki?

Pārbaudi vai pasta aplikācijai ir dotas permīcijas rādīt paziņojumus.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka laiks ir no pienākšanas Apollo, jo to hotmailu jau reāli neizmantoju, vakar tik biju spiests viņu izveidot, lai pārnestu e-pastus uz jauno datoru caur microsofta mākoni.

Pārbaudes intervāls - hvz, neatradu kur viņu vispār var konfigurēt.

Permīcijas rādīt paziņojumus uzliku, bet man nelaba aizdoma, ka tā fīča attiecas tikai uz Hotmailu. Apollo konts it kā ir iekš tā paša hotmaila, bet paziņojumus nerāda.

Link to comment
Share on other sites

1. e-pasti nāk ar palielu aizkavēšanos - 10-15 min.;

 

Ja tu izmantotu viņu Outlook web app, tad tam pievienotie konti tiek čekoti reizi stundā bez nekādām iespējām to mainīt. Viņi kaut ko lieto, vai ne? Kāda jēga no tāda servisa?

Ko varu tev ieteikt? Nepievieno Apollo kā papildus kontu, bet forwardē meilus no Apollo uz savu native MS kontu + filtrs. Apollo var atstāt kā send only kontu. Ja Apollo nevar forwardēt, tad uztaisi Gmail, pievienoto tam Apollo kontu un forwardē no Gmail - savas 10 minutes gan tas tāpat prasīs.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Ja tu izmantotu viņu Outlook web app, tad tam pievienotie konti tiek čekoti reizi stundā bez nekādām iespējām to mainīt. Viņi kaut ko lieto, vai ne? Kāda jēga no tāda servisa?

 

Tā arī izskatās, jā es lietoju tieši  Outlook web app.

A nav iespēja viņam normālu e-pasta programmu uzstādīt, līdzīgi kā windows live mail uz win 7?

 

Pats idiotiskākais ir tas, ka cilvēks ir vienkārši spiests apkarināt sevi ar vairākiem pilnīgi nevajadzīgiem e-pasta kontiem. Iegādājies android trubu - esi spiests uzveidot gmail e-pastu, iegādājies iPad - lūdzu, gribi negribi, jāveido āboļa epasts. Tagad vēl microsofts to pašu sāk piekopt... nu cik var... zb jau :(

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas ir ThuderBird, gan jau darbojas, bet jebkurā gadījumā - kā es uz viņu noeksportēšu esošos e-pastus no hotmaila?

Edit: paskatījos, tas taču mazila, nē nē, es pa gabalu no tā kantora...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Un kur problēma pievienot pa taisno apollo.lv kontu ar IMAP Mail programmai?

Link to comment
Share on other sites

A nav iespēja viņam normālu e-pasta programmu uzstādīt, līdzīgi kā windows live mail uz win 7?

Win8 pie appiem pēc noklusējuma ir arī Mail app, vari lietot to.

Link to comment
Share on other sites

Un kur problēma pievienot pa taisno apollo.lv kontu ar IMAP Mail programmai?

lattelekoms noslepenojis konfigurācijas uzstādījumus, nekur nevaru atrast. imap.apollo.lv neder. vai arī noklusētie porti neder.

Link to comment
Share on other sites

tos jau mēģināju, negāja un porti tur nav norādīti

 

 

Paldies, tiem, kas palīdzēja, viss sanāca! Izņēmu ķekšus no čekboksiem "serveris pieprasa SSL" pie gan pie IMAP servera gan pie SMTP un viss aizgāja.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

OK, bet tegad nākamais [stulbais] jautājums - kā panākt to, ka izdzēšot e-pastu outlook web app, viņš pazudīs arī no apollo servera? Pilnīgu visu saņemto e-pastu dzēšanu no servera nevēlos, jo lasu e-pastu arī telefonā.

Link to comment
Share on other sites

atlans, to es zinu, mana problēma ir iekš tā, ka es nevajadzīgos mailus izdzēšu savā e-pasta programmā, bet uz servera viņi paliek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kellerman

Thunderbirds un MSO Outlooks gan notifikāciju uztaisa sekunžu laikā, nezinu kā tie to panāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...