Jump to content

programma sazarotu testu veidošanai


Dzirnavnieks
 Share

Recommended Posts

Esmu mazpieredzējis datorlietas tāpēc aprakstīšu problēmu saviem vārdiem. Gribu izveidot testu, tā kā programmēt nemaku meklēju googles plašumos gatavu programmu kur atliktu ievietot jautājumus, atbildes, bildes un aiziet. Atradu tādas vairākas bet neviena neatbilda manām prasībām. Jo raugi, šīs programmas piedāvā klasiskos testus-

Piemērs

1. jautājums

a) atbilde

b) atbilde

2. jautājums

a)atbilde utt un beigās protams tabula cik % pareizo atbilžu utt

Bet es gribu izveidot testu blokshēmas veidā

 

                                                                     JAUTĀJUMS

                                                                    /                  \

                                                              ATBILDE 1           ATBILDE 2

                                                                    |                        |

                                                              JAUTĀJUMS      JAUTĀJUMS

                                                              /            \               /             \

                                                     ATBILDE1    ATBILDE2              ATBILDE3 nu kaut kā tā

Ja nevarat ieteikt programmu lūdzu vismaz pasakiet kā man pareizi noformulēt jautajumu googlei, kā gudra programmētāju valodā to nosaukt?



Tomēr apvienojot googli un pacietību atradu pats

Ja kādam vel vajag ir tādu programmu

LCDS (Learning Content Development System)

izstrādatajs Microsoft, atrodama majas lapā

 

 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...