Jump to content

Windows 7 32/64 bitu instalesanas problema


bayker
 Share

Recommended Posts

sveiki !

esmu nonacis pie problemas :

instaleju windowsu 7tito 32/64 bitu, versiju enterprise .

pie instalesanas sakuma ir iespeja spiest instal new un kautkas ar internetu saistits.

un zem ta ir ikona uz kuras var uzspiest un izlasit par to kadas prasibas ir vajadzigas, cik bitu versija utt vis par un ap windowsu.

tur ir rakstits kad man ir izvele starp 32 bitu un 64 bitu versiju bet instalejot man nekur netiek dota iespeja izveleties ...

un ta arii no 2vam reizem man abas ieinstalejas 32 bitu versija.

Kapec ?

vienkārši nesaprotu kur kautko vareja izveleties ?!?!

man procis ir amd athlon II x4 620 un vins ir 64 bitu 

pirms tam pie si pro4a bija virsu windows 7 64 bitu.

tapec problemam nevajadzetu but bet vinas ir !

 

vai ir kautkada vaina ar windowsu ? vai tas ir kautka atrisinams ?

Link to comment
Share on other sites

Pričom tur procis ?

sakuma ir iespeja spiest instal new un kautkas ar internetu saistits.
Ar internetu ne mazākā sakara.Ja no diska oficiālo tad nevar būt izvēles.Kādu nopirki tāds ir vainu 64 vai 32 kā saki :) (bet tas nav pareizi).Ja nozagi no līča tad mazums ko sarakstīs aprakstā.
Link to comment
Share on other sites

ir atsevišķi 32-bit un 64-bit instalācijas DVD.. kādu instalēsi tāds arī būs.. Neba instalācijas laikā piedāvās, ko instalēt..

Link to comment
Share on other sites

Nez, vai tēmas autors zina, ka Enterprise versija ir lietojama tikai uzņēmuma vidē ar aktivizācijas serveri?

Lai tas darbotos ārpus tās, šāds windows ir smagi salauzīts. Uzstutēts kāds līks aktivizācijas serveris, visbiežāk komplektā ar mazajiem draugiem.

Ja tik ļoti vajag VISU (tikai mīkstie lieto Home Premium, kruti džeki lieto Ultimate), tad novelc no mydigitalriver oriģinālo 64-bitu Windows 7 Ultimate SP1 ISO un pameklē netā pēc frāzes "windows loader ..."

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...