Jump to content

Windows 8 - kādi + un - ?


katnisa:)
 Share

Recommended Posts

KaktitsMartins

Varu kā plusu pievienot to, ka ir jūtams uzlabojums veiktspējā. Īpaši spēlēs to var just - ja uz šiem pašiem dzelžiem (Pentium 4 HT 3.00 Ghz, GF6600, 1GB RAM) ar win 7, piemēram, Portal 2 nebija iespējams paspēlēt, tad tagad, ar win8, strādā pat uz tīri pieņemamiem grafiskajiem iestatījumiem.. ļoti dīvain, pašam neticās, ka OS tik ļoti ietekmē, bet fakts.
Ar "start" pogas neesamību apradu un izveidoju pinned file explorer un pinned control panel tajā pašā stūrītī uz taskbar, kas, principā, arī ir viss, ko no start pogas vajag. Metro start arī atveras bez aizķeršanās un tur arī ir visi shortcuts (ja esi salicis) ko var atrast zem start pogas.

Link to comment
Share on other sites

Es tikai nedēļu atpakaļ nonesu nost XP, pavisam nopietni :)
Dzelži it kā svaigi, XP biju atstājis kā trešo sistēmu pieraduma pēc, pa defaulto ir w7 un Linux, bet iekš windows 8 man nepatīk lietotāja kontrole no M$ puses, lai jau daudziem patīk savu pliko d spīdināt pa puspasauli, aizbildinoties ar to, ka nevienu tā neinteresē, man tas nav pieņemami, tāpēc tuvākajā laikā sistēmu nemainīšu.
8-to gan esmu mēģinājis tikai uz virtuālās mašīnas bet uz analogiem uzstādījumiem nekādu pārākumu par 7-to neesmu matījis.
Vispārējās sajūsmas iemesls varētu būt, ka, uzliekot pavisam svaigu astotnieku, jau zināmā mērā piegruzītais septītnieks, loģiski, ka liekas lēnāks.

Link to comment
Share on other sites

iekš windows 8 man nepatīk lietotāja kontrole no M$ puses, lai jau daudziem patīk savu pliko d spīdināt pa puspasauli, aizbildinoties ar to, ka nevienu tā neinteresē, man tas nav pieņemami, tāpēc tuvākajā laikā sistēmu nemainīšu.

 

Lokālo kontu izmantojot, viss strādā tieši tāpat, kā uz W7, WV, WXP un neviens neviena krāniņus neredz.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir ar windows iebūvēto sistēmas vērtēšanas sistēmu? Uz 8 vispār ir?

Noskaidroju - IR.  Vai rezultātus uzrāda labākus salīdzinot ar 7to?

Labots - lusis987
Link to comment
Share on other sites

Vai rezultātus uzrāda labākus salīdzinot ar 7to

 

Ja tu datoru nokrāsosi zaļu, tas kļūs videi draudzīgāks?

Link to comment
Share on other sites

Uzliku šodien. Patīk. Metro interfeisam nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

Un kur problēma lietot parasto Skype Desktop versiju?

Link to comment
Share on other sites

Man pagaidām reāli kretinē tas, ka vairākas programmas, piemēram interneta pārlūks, e-pasts u.c. ir atveramas tikai pa visu ekrānu, nevis nelielā logā.

Link to comment
Share on other sites

Aizbrauc ar peli uz augšu - kursors paliek par ķepiņu, un aizvelc tad apsi uz vienu vai otru ekrāna malu.

Diemžēl tā var darīt tikai ar 2 apšiem.

Link to comment
Share on other sites

Un kur problēma lietot parasto Skype Desktop versiju?

 

 

Kaut kā pat nebiju aizdomājies, ka var lietot parasto.

Labots - enyfox
Link to comment
Share on other sites

Klau, tas tā visiem te, kas sūdzās - uz Windows 8 Desktop var lietot visas tās pašas programmas, ko uz citiem Windows (var mainīt loga izmērus, atvērt vairākus logus utt), bet tās ko var dabūt Windows Store strāda tikai Modern UI (metro) vidē (parasti strādā full screen vai var atvērt 2 reizē, kas sadala ekrānu noteiktās proporcijās).

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Iegādājos portatīvo kopā ar windows 8 liels pārsteigums man bija ka windows 8 produkta atslēga ir integrēta BIOS un uz uzlīmes atslēga nav uzdrukāta.

 

http://reviews.cnet.com/8301-33642_7-57554240-292/windows-8-moves-to-bios-based-product-keys/

 

Bet lietošanā ir tikpat ērts kā windows 7 to metro jau var neizmantot :D Subjektīvi liekas ka palicis ātrāks nekā win7

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Starp citu pamēģiniet labo peles klikšķi kreisajā ap. stūrī. Tie kas te pino exploreri un control paneli... :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...