Jump to content

Philips TV audio draiveri


jazepo
 Share

Recommended Posts

TV modelis:   Philips 42pfl6687K

atskaņojot video failus caur zibatmiņu, ārējo cieto disku un wifi bildi rāda, bet neatbalsta lielu daļu lejuplādēto filmu skaņas formātus.

 

Jautājums sekojošs, vai ir iespējams televizoram iebarot kaut kādus audio draiverus un kā to izdarīt...? Gūglē izmeklējos arī šeit šo to palasījos, bet neko risinājumam neatradu.

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Softu meiģināju, arī tv apdeitoju.... pagaidām skraidu ar portatīvo un slēdzu caur hdmi, bet kam tad man smart tv? Uz vecā arī to varēju...

Link to comment
Share on other sites

bet kam tad man smart tv?

Pilnīgi loģisks secinājums - visas tās smart fīčas ir tikai un vienīgi mārketinga triks, lai patērētāju motivētu ātrāk nomainīt veco TV pret jaunu. Man personīgi vislabākais variants liekas pliks plazmas vai LCD panelis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest biivers

Ja nu akurāti specifisks formāts, tad vienmēr var konvertēt pirms skatīšanās. Ja vien "kaplis"nav aizvēsturisks, tas aizņems ~20min.

 

*kaplis - dators

Link to comment
Share on other sites

Ja ražotājs neatbalsta attiecīgos kodekus, tad nav cita risinājuma, lai filmas varētu skatīties no iebūvētā USB.

Teorētiski var mēģināta pats urbties cauri firmware kodam (mārrutks viņu zina kur to kodu dabūt), vai cerēt, ka kāds cits jau ir uzlabojis šī konkrētā televizora modeļa firmwari, bet varbūtība, ka kaut kas no tā sanāks ir tuvu nullei.

Nopērc kaut ko šādu un varēsi gan visa filmas skatīties no USB Flash, gan būs Tev savs Smart TV, ar iespēju skatīties filmas pa tiešo no tīkla šāres.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Nu nez.. paskatījos tā TV rokasgrāmatu.. atbalstītie formāti ir praktiski visi ejošie video/audio formāti.. problēma acīmredzot ir pašā "kačatajā" video/audio.

 

Pašam ir Samsung smarts.. un pa visu laiku ir bijis tikai viens video, ko neatskaņoja.. esmu barojis iekšā vvzinko un gan bilde, gan skaņa ir..

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
Nu nez.. paskatījos tā TV rokasgrāmatu.. atbalstītie formāti ir praktiski visi ejošie video/audio formāti
Arī AC3? Es lieku rubeli uz šito...
Link to comment
Share on other sites

@@Baigais Janka,

 Atskaņošanas formāti

• Konteineri : 3GP, AVCHD, AVI, DivX®, MPEG-PS, MPEGTS, MPEG-4, Matroska (MKV), Quicktime (MOV), Windows Media (ASF/WMV/WMA)
• Video kodeki : DivX®, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 Part 2, MPEG-4 Part 10 AVC (H264), VC-1, WMV9
• Audio kodeki : AAC, HE-AAC (v1/v2), AMR-NB, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, MPEG-1/2/2.5 Layer I/II/III (ietver MP3), Vorbis, WMA (no v2 l'dz v9.2), WMA Pro (v9/v10)
 
nop.. ac3 šis saprot..
Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, tad topika autoram jāsāk ar to, ka jāapskatās, kādi tad ir audio kodeki tām filmām, kurām uz TV skaņa neiet...

Link to comment
Share on other sites

DTS 

 

 

DTS tavs TV neatbalsta.. :D Un tas ir atrodams gan manuālī, gan augstāk minētajā support lapā pie FAQ. 

 

Q. Does my TV support the DTS (Digital Theatre Systems) audio format?

A. No. This TV does not support the DTS (Digital Theater Systems) audio format. If your TV receives a DTS signal via HDMI, it will not transfer this signal via its HDMI ARC (HDMI Audio Return Channel) or the ’DIGITAL AUDIO OUT´ (SPDIF) connection.

In order to hear the DTS audio signal, you need to connect the digital audio output of the source device to an external amplifier.

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...