Jump to content

TP-LINK TL-WR543G problēma ar rūteri + LTC modēmu.


mucenieks
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem foruma aktīvistiem. :)

 

post-95313-0-49476100-1357554849_thumb.jpg

 

Tatad lieta sekojoša - pēc rūtera restartēšanas pazuda kontakts starp LTC HUAWEI modēmu un TP-LINK rūteri. :(

 

LTC modēms strāda un internets ir ja sprauz vadu pataisno PC a ja gribu laist caur rūteri nekas labs galā nesanāk, nezinu kapēc jo pirms rūtera restarta viss darbojās ideāli.

 

Tātad kas par vainu - LTC man piešķīris Dinamisko IP adresi (adrese kura mainās), uzstādot manu rūteri un Dynamic IP rūteris visu laiku pieprasa IP parametrus no LTC modēma, bet neko nesaņemj, izskatas ka iekarās. un VSJO, 

 

post-95313-0-56474400-1357554847_thumb.jpg

 

post-95313-0-28675600-1357554848_thumb.jpg

 

Redziet?!! -  Visu laiku ir tie zilie burti >>> Obtaining Network Parametrs... <<<

-) MAC adrese ir klonēta.

 

post-95313-0-32987300-1357554850_thumb.jpg

 

-) LAN adresres mainiju.

-) DCHP = OFF gan ON

-) izmēģināju daž ne dažādākos veidus, bet NEKĀ :( :( :(

 

Varbūt kāds var palīdzēt pareizi saslēgt šīs divas ierīces kopā.

Labots - mucenieks
Link to comment
Share on other sites

Uztaisi rūterim reset un konfigurē no jauna. Ja tad nestrādā, tad problēma ir vai ar patch kabeli, kas savieno modemu ar rūteri, vai arī rūteris ir metams.

Link to comment
Share on other sites

mucenieks

rsatrteti viņi ir daudz. bez meliem viss maz 20 reizes katrs. :D (nabadziņi)  Vai tas rūters var palikt metams del viena restarta.? 

Un es mēģināju caur wifi pieslēgties ar viņu, un viss aizgāja, atrada gan dinamiskas ip gan visu pareju, a caur wan nesanak. :(

Link to comment
Share on other sites

Viņi ir metami jau no rūpnīcas. Vai tad tiešām ir lētāk nopirkt mēslu, pačakarēties, izmest nevis nopirkt uz reiz labu mantu uzlikt ,nokonfigurēt un aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

mucenieks

Man vairāk interesē ka man atrisināt problēmu, nepērkot jaunu rūteri, vai nez ko vēl.

Link to comment
Share on other sites

atstāj pieslēgtu lai nokofigurē no attāluma. manas domas ja nelidz vadu maiņa rūteris metams

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

pamēģini upgreidot firmwāri rūterim, pašam ir kādi 5 tp-link rūteri viss strādā lieliski, vienam 3g rūterim bija problēmas - neatpazina 3g lmt usb puļķi, upgreidoju un viss tip-top.

ja nepalīdz tad vados meklē vainu, vai tiešām ražotāja brāķis. liekas, pat ka tieši tādi modeļi man strādā bez apstājas jau kādus 1,5 gadus :)

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

mucenieks

kāds brāķis, kāds vads.?  Viss strādāja lieliski ar šo verķi, līdz viņu restartēju, un tad sākās problēmas. :/ un ltc dinamiska IP samainijās.

Link to comment
Share on other sites

kāds brāķis, kāds vads.?

A kādu atbildi Tu gribēji saņemt? To, ka maita Lattelecom Tev rūteri sabojāja?
Tak tie "lētie" rūteri, ar Lattelecom internetu sāk strādā uzreiz, bez kādas konfigurēšanas, ja vien lietotājs jau nav paspējis "aizsit" visas piešķirtās IP adreses. Un ja Tev pēc reset tomēr nestrādā, tad ir 3 iespējas: beigts vads, beigts rūteris, vai izmantotas visas IP adreses (nav atbrīvotas).
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vareetu buut veel roku lenjkjis, bet nu nenjemos spriest. Deelj viena reseta jau ruuteris nenoklaajas.

Link to comment
Share on other sites

mucenieks

Roku leņķis.? Doma ka civēks kurš ikdienā strādā ar HTML kodiem un JAVA scriptu būtu ar tik liektām rokam ka nemak rūteri saslēgt vai nokunfigurēt..? Huawei modems man nedod IP, pārējais viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Huawei modems man nedod IP, pārējais viss ir ok.
LTC modēms strāda un internets ir ja sprauz vadu pataisno PC

Ja jau pa taisno strādā, tātad modems dod gan IP adresi un problēma ir rūteri`, vadā vai "aizsistajās" IP adresēs. No modema viedokļa, rūteris ir tāds pats dators, kā tas kurš ir pieslēgts pa taisno.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Par roku leņķi... ņemu savus vārdus atpakaļ. Nebija jau nekur rakstīts par tavu nodarbošanos! Ar TP-linkiem man ir bijis visādi. Ir bijuši mēsli un brāķi, kam uz garantiju laiks, ir bijuši labi aparāti, kas ilgi kalpo.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kur minēts, ka rūteris ir svaigs un veikalā pirkts?

Link to comment
Share on other sites

mucenieks

Saprotu ka TP-LINKS ir mēsls, bet man viņs jau 4 gadus vilka, tikkai savas vainas pēc es viņu restartēju ar reset pogu, kura atrodas rūtera otrā pusē, un no ta laika viss sākās, viņi vairs negrib dzīvot kopā. :(

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pamēģini uzlikt jaunāko firmwari!



Man viens Airlive rūteris kaploja, kalpoja un vienā dienā pēc Repeater režīma nomaiņas uz Client režīmu, palika pusdzīvs. Reizēm iedod IP reizēm neiedod!. Tā kā brīnumi notiek :hunter:

Link to comment
Share on other sites

mucenieks

Arī programmatūras versija ir mainīta. Laikam būs jāsauc meistars, vai jāpamēģina cits rūteris. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...