Jump to content

LIneage 2 tipa, bet mazāk resursu prasīga.


KaktitsMartins
 Share

Recommended Posts

Agrāk uz sava vecā labā 3.00 ghz P4 procesora un GF 6600 kapāju lineage 2 diez gan ļoti bez problēmām, bet tad, laika gaitā, tā spēle palika aiz vien smagāka un smagāka.. kādu gadu vai divus neesmu spēlējis bet pēdējā laikā sāk atkal gribēties ko tādu paspēlēt, bet panest to tādu, kāda tā tagad ir ar savu P4 ir šaušelīgi grūti (kaut gan esmu pārsteigts, ka vispār var pavilkt tik daudz, cik tas pavelk :O  ). 
Spēlēt uz kāda chronicles 4 servera arī īsti negribētos - been there done that. 

Vai variet ieteikt kaut ko tādu, ko varētu lādzīgi paspēlēt? Cik saprotu, WOW ir vieglāks.. (?) Kas vēl?
 

(tikai, lūdzu bez "Pērc jaunu kompi, muļķi" vai kaut kā tāda. Esmu students :p )

Link to comment
Share on other sites

Nesmīdini tautu tu domā jo jaunāka spēle jo mazākas tai ir prasības pret datora resursiem? Es domāju tavam datoram būtu pat grūti tikt galā ar jaunāko WOW jo tam arī aug prasības pret sistēmu. pat ja esi students, tomēr ieteiktu pameklēt ko labāku jebkurš dators pat par 50ls būs vismaz 3x labāks par tavējo...

 

Un kopš kura laiak students nevar strādāt, lai piepelnītos?

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

KaktitsMartins

Es nesaku, ka jaunāka spēle prasīs mazāk resursus (kaut gan tā teikt nebūtu gluži nepareizi - ne obligāti jaunāka spēle jātaisa masīvāka. Interesantas var būt arī spēles ar zemāku grafiku.. ). Lineage 2 ir jauna .. varbūt sākotnēji wow ir jaunāks, nezinu, nestrīdos, bet lineage 2 visu laiku iznāk updati un paliek smagāka :D 

Link to comment
Share on other sites

Nu domāju ko relatīvi aktuālu un tādu spēli, kas derētu tev ieteikt būs grūti. ja tavam kompim ir S775 tad varu tev pa mazām naudām piedāvāt PentiumD Dual cori varēsi vismaz daudz maz jaunas spēles paspēlēt uz min grafiku.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

lord of the rings online vilks ja njemsi zemas rezolucijas paku

 

pievieinojies ridermark serverim un samekle ingame perkons vai XIII Division kinu (letinju braliba) un viss midle earth tev bus valja

Labots - Perkons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...