Jump to content

Samsung Galaxy S3 mini


abolzz
 Share

Recommended Posts

Sveiki!
Tātad man ir problēma ar jauno telefonu (Samsung Galaxy S3 mini).
Problēma: man telefonā ir saglabāti numuri, bet kad kāds no viņiem man zvana vienmēr uzrādās kā "Nezināms".

Varbūt jūs man varat palīdzēt? Mēģināju likt priekšā +371, bet tāpat nekas nemainās.
Ļoti ceru uz jūsu palīdzību!

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir atzīmēts, lai telefons lieto gan sim, gan telefona atmiņu. Un, ņemot vērā, ka abās vietās ir saglabāti numuri, telefons nesaprot, kuru izmantot un rāda, kā nezināms. Risinājums: iestatījumos norādīt, ka tiek izmantota tikai telefona atmiņa.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Stingri ņemot ir kādas 3 vietas numuru glabāšanai - SIM, telefons un tas kas iesinhronizējas no Googles.

 

Te var tikai ar mēģinājumu un kļūdu metodi. Jāslēdz iekšā, ārā izmantotās numuru atmiņas, jāatceļ vai jāpievieno visādas Facebook, Tvitera sasiešanās. Jāskatās vai kādus mēslus netaisa Whatsappa, Skype sasiešanās.

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir ar loģisko saprātu, ne aparātu !

Zirgam tak skaidrs, ka netiek turētu kontakti vienuviet !

Labots - Klūnijs
Link to comment
Share on other sites

Jā Klūnij paldies par izsmeļošo atbildi!
Varbūt vēl kādi ieteikumi, man vienkārši nekad nav bijis android.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu pamēģini ielikt citu SIM karti un paskatīties kas notiek. Ja nenotiek tad pamēģini kādu kontaktu izdzēst un caur android telefonu gramatu ierakstīt pa jaunam, ja tad iet, nu tad skaidrs ka ar nummuru importu kaut kas ir aizgājis greizi un aparāts ir sapratis ka tie nav jālieto kā telefonu grāmatas nummuri

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...