Jump to content

Radeon HD 7850 2 GB GDDR5


bayker
 Share

Recommended Posts

sveiki visiem !  :)

 

esmu nodomajis pirkt video karti Radeon hd 7850 ar 2gb atminu 

man rodas saubas vai vina ir pietiekama jaunakajam spelem kas tagad ir ?

ka arii spelem kas iznaks tuvakajos menesos ?

 

jo to kad vina vils AC3 nav saubas bet Crysis 3 ?

 

protams speles gribu lai iet uz ultra vai viss augstakajiem uzstadijumiem, jo savadak jau nav baiga atskiriga no konsoles !

 

tad man rodas interese ko jus gudraki par mani varetu man ieteikt/pastastit ?

 

:shok:

Link to comment
Share on other sites

alō? par ko mēs runājam, procis, plate un rāmis vairs nav nozīmīgi, pietiek ar 7850 uz celerona?

Link to comment
Share on other sites

alō? par ko mēs runājam, procis, plate un rāmis vairs nav nozīmīgi, pietiek ar 7850 uz celerona?

 

Šeit kāds piemin CPU,RAM'u un MB ? Nu nevarēsi te "izcelties" ar gudrībām, brien tik tālāk ! 

Konkrēts jautājums par Video !

Labots - Klūnijs
Link to comment
Share on other sites

Labāk tad Sapphire HD7870 :) Nopirku un nenožēloju :p

Link to comment
Share on other sites

Klūnij un no kurienes izrāvām tos 55 fps? Tur ne tuvu nav tāds skaitlis spēlējot ultra/1080p multiplayeri pat ar dažām opcijām nogrieztām, tuvāk kādiem 20-40 fps , kas galīgi nav komfortabli. Un jā man ir crisis 3 mp alpha.

Mazākās kartēs bf3 ir bez problēmām pāri 60 fps ar šo gpu, lielākās pie 90fov vajag nedaudz labāku.

Labots - Simsons2
Link to comment
Share on other sites

paldies visiem!

 

Vai 7850 ir labaka par GTX 660??

 

Ir doma spelet tikai Single payer uz ultra uzstadijumiem!

Link to comment
Share on other sites

Cik labi vilks spēli nav atkarīgs tikai no videokartes atceries - savādāk vēl procis bottleneckos. Izšķirtspēja arī svarīga. 1080p Crysis 3 Ultra 60 fps lai vilktu ganjau kādu HD 7950 OC, ja ne HD 7970. Atceries arī to, ka fps nav noteicošais kā spēle izskatīsies, frame latency arī svarīgs, kas AMD kartēm ir sliktāks nekā nvidias kartēm. Un arī nav jēgas salīdzināt vienu OC karti ar citu stock karti, ja salīdzina tad salīdzina stock ar stock un oc ar oc.

Link to comment
Share on other sites

stock ar stock un oc ar oc. OC 7850 > OC gtx 660 , abas pie stock 660gtx būs labāka. Frame latency nav izdomājums bet ļoti reti kurš pamanīs atšķirību. 2) ATI jau strādā pie next drivera kas samazinās to.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...