Jump to content

Latvijas Pasts pazaudējis starptautisku sūtījumu


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • marrtins

    9

  • Žaks Noriss

    8

  • e = d

    6

  • Volters

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man no decembra sākuma karājas 2 sūtījumi no Anglijas, un divi no Ķīnas... Un nezinu kurā galā problēma. Cerams, ka atnāks ar laiku.

Link to comment
Share on other sites

Arī ne par tēmu, bet par sūtījumiem un tracking vispār.

Parasti sūtījumu atrašanos skatos http://www.trackitonline.ru/ . LV pasta un arī Ķīnas pasta lapas darbojas lokāli - var atrast sūtījumu, ja tas ir konkrētajā valstī. Kaut kad decembrī Ķīnas pasts taisīja izmaiņas sistēmā un trackitonline (u.c. līdzīgi servisi) uz laiku zaudēja spēju iegūt informāciju no Ķīnas pasta.

 

Patiesībā visu cieņu par tiem frī šipingiem  :D Ko tur vispār var čīkstēt - tas 0,99$ tūdiņš tak nekādi nevar atpelnīt savas ceļa izmaksas.

Pieņemot, ka uz svētkiem daudzi centās sagādāt dāvaniņas no Ķīnas, pēc tā arī secinājums- ceļš no CN uz LV ir aptuveni vienāds ar LV muitas garumu = 7 diennaktis  ;)

Labots - marizo
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Šim sūtījumam, ienākot Latvijā, tiek iešķiebts Latvijas pasta numurs, kuru es nekur nevaru izzīst, kamēr neesmu saņēmis sūtījumu.

 

Mana pieredze tāda, ka tā tiešām gadās. Ir starptautiskie numuri, kurus piešķir, piemēram, DHL. Un tad arī DHL lapā var izčekot. Tikai ir viena problēma - ne visās valstīs DHL izsniedz sūtījumus. Jā, paka tiek nosūtīta ar DHL, bet Latvijā ne vienmēr tiek izsniegta no DHL.

 

Esmu 3x sūtījis no Vācijas lielākas/dārgākas pakas ar DHL un 2x tās man pieveda Exprespasts. Par šo interesējos pie paziņām Vācijā un gala rezultāts ir tāds, ka neviens velns nevar pateikt kā paka tiks izsniegta te uz vietas. Cena izsūtot nemainās, piegādes ātrums gan drusku staigā.

 

Kad Exprespasts saņem DHL paku, tad tiek transformēts trakinga numurs uz Exprespasta sistēmu. Vienu reizi zvanījos un meklēju, kaut kā uz dullo atradu trakinga numuru. Laikam zvanīju uz DHL Latvija, tie noskaidroja 20 sek. laikā ka paka būs caur Expresapastu, iedeva tel.nr., pazvanīju uz to numuru un man iedeva jaunu trakinga numuru, kas jau derēja Exprespasta lapā. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Vācijā DHL pilda arī parastā pasta funkcijas - saucamais "lētais DHL". Tā man viena paka no Vācijas reiz mēnesi nāca, un DHL suppporta meitenes komentārs bija - tas jau vēl ātri, viņi tās pakas Polijā pārkrauj, visādi gadās, divi trīs mēneši - normāli...

 

Par tēmu: pielikumā screenshots no twittera (lasīt no apakšas uz augšu) - iesaku tā arī darīt.

post-774-0-69962500-1357282696_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Tfu tfu tfu.. cik nu esmu sūtījis.. ilgāk par mēnesi nav vēl bijis.. no tās pašas Ķīnas/Honkogas.. pieļauju, ka kavēšanās ir dēļ brīvdienām.. visi taču esam cilvēki.. paši pūšas.. grib, lai citi strādā :D

 

Par to tracking numuru.. pārbaudīju savu vienu no Ķīnas numuru.. tiešām.. pasts.lv sistēma ar to pašu numuru arī uzrāda virzību iekš LV jau sākot no pakas nokļūšanas LV.

Link to comment
Share on other sites

Vakar atvēru vienu "case". Šodien pārdevējs atsūtīja tracking numuru.

Prece iegādāta 20.11.2012. Izsūtīta 22.11.2012.

Tad parādās tāda informācija:

23.11.2012. - "opening"

27.11.2012. - tiek izsūtīta

24.12.2012. - atkal "opening"

24.12.2012. - atkal tiek izsūtīta!

Forši - mēnesi mētājas Ķīnas pastā...

Link to comment
Share on other sites

Kad tur tiem ķīniešiem tas jaunaisgads sākas? Jūhū... Ballīteēē..  :party:  Ja neatnāks līdz janvāra vidum, tad gan jau tikai martā :dance:

Link to comment
Share on other sites

Kad tur tiem ķīniešiem tas jaunaisgads sākas?

 

2013.gada 10.februārī. :D Ap šo laiku laikam kko pasūtīt nav pat jēgas :D 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Decembra saakuma tika pasuutiitas 2 pakas no Chainas. Viena atnaaca, otru veel gaidu. Taa protams uz gada nogali ir normaala paraadiiba. Sveetki taču.

Link to comment
Share on other sites

Ha! Mans rekords ir ~ 4 mēneši. Nopirkts/izsūtīts ap 10. janvāri (it kā labs laiks, ne?), bet saņemts aprīļa vidū. Pa to laiku vēl saņemta arī februāra beigās pasūtītā lieta, ko pārdevējs izsūtīja neatnākušās vietā.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Kā reiz šodien ienāca. Manam gan uzlīmēts LV tracking numurs, skatoties pēc tiem - 14.12. bijis NY štatā, 02.01. saņemts LV (ne LasVegasā, bet RIX). Kas pa vidu - figviņzin...

 

Tagad gaidu vienu liberiņu no Čainas vēl :)

Link to comment
Share on other sites

Lasot radās šaubas par to kā šobrīd izsūtīt paciņu. Pārdevu Iphone 4 un jāsūta uz Īriju. Cik saprotu paciņas mazās apdrošināt nemaz nevar. Kā labāk izsūtīt šo preci? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi ātri, droši bet .... dārgi, tad sūti ar kādu no lielajiem kurjerpastiem: DHL, UPS, Fedex u.c. Es sūtītu ar EMS (Latvijas pasta eksprespastu). Pēdējais pievīlis nav ne reizi un cena puslīdz adekvāta. Parasti liekus jautājumus arī neuzdod. Savulaik esmu sūtījis vairākus Iphonus uz Katāru ar DHL. Nācās "piemiegt ar aci" meitenei pieņēmējai, jo itkā nevarot sūtīt baterejas (kuru no iphona ta neizņemsi) Bet nu citādi viss notikās perfekti un ātri. 

 

P.S. Mazās paciņas (sīkpakas) LV pasts automātiski apdrošina līdz 25Ls, tā ka Tev, iphone vērtību rēķinot, īpašu drošību nedos.

Labots - UN1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Jasna, kādu mēnesi tagad neko nesūtīšu, iespējams pat divus

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tikai šķirba, ka DHL var apdrošināt, bet EMS nevar.

Link to comment
Share on other sites

Var, bet pa baisi mazām summām (ap 80Ls) un atkarībā no valsts. Piemēram, uz UK, šķiet, nevarēja.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
EMS sūtījumi netiek apdrošināti un tajos pārsūtāmā satura kopējā vērtība (vērtību sūtītājs uzrāda Pavaddokumentā E1) nedrīkst pārsniegt: dokumentiem - 24 LVL, precēm - 80 LVL.

 

http://www.expresspasts.lv/lv/nosutisanas_iespejas/

Link to comment
Share on other sites

īsti nesaprortu, DHL mājaslapā man rāda, ka lai aizsūtītu telefonu uz īriju man jāšķiras no 56Ls. :/

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@ArtūrsB, tā arī ir!

 

P.S. izskatās, ka paka atradusi īsto ceļu un nonākusi galā. Gāja gan teju mēnesi... EMS izsekošanas rīks neko neuzrāda, ka paka būtu galā. Tomēr tīri sporta pēc Pastu vajadzēs pačakarēt. 

Link to comment
Share on other sites

pasutiju svētku laikā divas paciņas (22.decembris) no ķīnas, abas tika izsūtītas 24.decembrī , vienu šodien jau saņēmu, uz otru gan, šķiet, ka nāksies gaidīt līdz martam, pēc trakcing numura otro iekš lv vēl nevar atrast :p , godīgi sakot, mani pat drusku pārsteidza, ka pirmā paka atnāca ātrāk... cik, atminos , kad 11. gada decembrī pasutiju pāris itemus, tie vispār atnāca uz marta vidu / aprīļa sākumu... , tiesa, pat toreiz es ieliku pozitīvu vērtējumu :) 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

ebaja ķīniešu pārdevējs jau nav vainīgs, ka pasts tik lēnu strādā. par ko viņam likt sliktu feedback?

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

ir, nedataisītas,personas, kas to izdara, kur, gala rezultātā, tirgotājs tiek apčakarēts un ja tas sāk atkārtoties, tad tirgotājs uzliek, ka uz Latviju nešipos... pats iekritu uz vienu tirgotāju - bija nepieciešama prece ko tirgo tikai viņš un gala rezultātā norādīts, ka uz LV nešipo, prasīju kāpēc- pazūdot, ļoti bieži, izsūtītā prece... 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Man te tāds interesants gadījums ar Amazon paciņu.

Pasūtīju pa 9.95 +5.72 GBP telefona maku (nav nodoklis). Šodien pastkastē iemests, uz paciņas ir pasta nodaļas zīmogs, bet mala ir atplēsta. Man doma, ka nesējs gribējis palūrēt vai, kas vērtīgs un nolēmis, ka nav vērts.

Ja muita skatās, tad tak atver normāli/aiztaisa normāli un liek zīmogu? Bet laikam jau būs bezjēdzīgi mēģināt ievest normālu kārtību un kādam ziepes sataisīt?

 

Bilde: http://fotohost.lv/images/t665n0slnbaahfo0r8e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Alkoholikjis

Pēdējā gada laikā man no ebay nav atnākuši 6 no 10 sūtījumiem. Pazūd praktiski visi sūtījumi no Ķīnas/Honkongas, kuriem nav tracking number. Atnāk tikai pēc resend. Tagad jau vairāk nekā mēnesi gaidu 2 mazas paciņas, kuras visticamāk atkal ir pazudušas. Tā ir kļuvusi par sistēmu, nezinu kurā posmā tas notiek.

Link to comment
Share on other sites

Šodien pienāca no Honkongas 2.novembrī izsūtīta parka :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien saņēmu 6 paciņas, kas bija pasūtītas laikā no 3.-27.novembrim. Un pastā redzēju vēl pāris cilvēku, kas bija ieradušies pēc līdzīgiem sūtījumiem. Tā ka gribētos ticēt ka svētku bremze ar sūtījumu kavēšanos būs cauri...

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Pievienojos pakas pazaudējušajiem - novembra beigās pasūtītās pāris pakas ar sīko elektroniku un detaļām tā arī nav atnākušas. Kas par desām pastam? Man likās, ka es viens tāds, jo līdz šim n-tos gadus viss bija nācis kā pieklājas.

Link to comment
Share on other sites

versatile
t mala ir atplēsta. Man doma, ka nesējs gribējis palūrēt vai, kas vērtīgs un nolēmis, ka nav vērts.

Come on... Laikam neesi redzēis vaļā vērtu sūtījumu :) Normāls defekts transportēšanas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Esmu pastā redzējis muitas attaisītas pakas - tās bija smuki aizlīmētas ar zaļu skoču un pāri vēl uzraksts "Latvijas Muita".

Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris dienām saņēmu paciņu no HK. Deklerācijā- metal jewelry, $10 vērtībā. Visa augšējā paciņas mala smuki agriezta vaļā. Saturs, kas ietīts burbuļplēvē un ar skoču notīts gan neizskatījās taisīts vaļā.

Labots - fest
Link to comment
Share on other sites

Savam točna redzu, ka no Ķīnas ir izgājis. Nu tak ir iesprūdis pie mūsējiem? Vai ne?
Tava paciņa rīt iznāks no muitas. priecājies! ;)

 

ir bijušas pakas , kad LV zīmogs ir 2 mēneši atpakaļ uzspiest - kur tā paka ganās tos 2 mēnešus - hvz) ;
nu jau kādu gadu LP liek lokālos trakinga numurus LC123456789LV pēc kuriem var izsekot pakas kustību Latvijā. tas ir forši. ja pakai jau ir EMS trck num, tad atstāj oriģinālo. man ir sistēma, kas tracko manus sūtījumus un informē par izmaiņām.

 

mailtrack.png

 

plānoju šo piedāvāt kā servisu vai vismaz ievietot githubā līdz februāra beigām. ja man piemirstas, pabakstiet.

 

man, starp citu, pakas parasti tiek sūtītas un pienāk tieši decembra beigās un janvārī. nekāda vaina.

Labots - kirils
Link to comment
Share on other sites

10.12 un 18.12 no HK izsūtītas 2 sīkpakas.

 

Vēlāk(18.12) izsūtītai pasta zīmogs 29.12(HK) un 14.01(LV).

Vecakā vēl nav atnākusi!

Link to comment
Share on other sites

03.12 pasūtīta paciņa no Vācijas - vel nav atsūtīta, bet 01.01 tika pasūtītas vēl divas paciņas no Vācijas - šodien saņemtas. Visi sūtījumi no viena pārdevēja.

 

27.12 pasūtīta paciņa no HK - vakar saņemts

Labots - D3nY
Link to comment
Share on other sites

Njā... LP rullē!

09.01.2013. pasūtīts.

Saskaņā ar Singapūras pasta sistēmu: 10.01.2013. izsūtīts;

13.01.2013. nogādāts LV.

 

Tālāk skatāmies Latvijas Pasta sistēmā:

13.01.2013 - saņemts šķirošanas punktā

13.01.2013. - nosūtīts uz muitas iestādi (kāpēc?? Reālā vērtība 16 USD, kas ir zem 22 EUR un singapūrietis droši vien uzrādījis vēl mazāku vērtību. Paciņa noteikti nav lielāka par cigarešu paciņu)

16.01.2013. - saņemts šķirošanas punktā.

Un? Šodien 18.01.2013. - pastnieks nekādu ziņu neatnesa! WTF?

Tracina šī bezdarbība... No Singapūras atbrauc 3 dienās, bet no lidostas līdz centram - pāris nedēļas??

Link to comment
Share on other sites

Šodien beidzot saņēmu 2 novembrī pasūtītās paciņas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...