Jump to content

Interneta cloud serviss bilžu uzglābāšanai


Tasteris
 Share

Recommended Posts

Apsvēru iespēju pārnest savas bildes mākonī. Kādus servisus jūs ieteiktu? Fotografēju ar ziepju trauku vai telefonu, tāpēc vajag salīdzinoši nedaudz vietas, teiksim kādus 10+ Gb (protams var arī vairāk). Būtu  labi, ja serviss ļautu ērti skatīties bildes, nesamazinātu tās, ļautu veidot tegus u.t.t. Kādas ir citas iespējas, ko sniedz šādi servisi (sharing neinteresē)?

Labots - vintars2
Link to comment
Share on other sites

Iesaku Google Pluss.

Var augšuplādēt bildes un video neierobežotā daudzumā, augšuplādē kaut vai savu filmu kolekciju :)

http://goo.gl/VJqn7

un ir viegli kopīgot albumus, bildes ir viegli apskatāmas (Nospiežot space bildes rādīs fūlscrīnā) un informācija ir ļoti drošās rokās (nojaušu, ka būs spameri, kuri par mani smiesies un ieteiks spama karaļvalsts inbox.lv pakalpojumus, bet tā jau katra paša izvēle):

http://goo.gl/Cjpfn

http://goo.gl/k8fph

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pašlaik testēju owncube risinājumu. Patīk. Ir Android aplikācija ar automātisku upload no telefona. Ātrums OK.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

magone98, vai Google+ var ērti lejupielādēt, teiksim, kādu savu albūmu uz datora oriģinālajā izšķirtspējā? Atradu  šo "All photos uploaded in Google+ will be automatically resized to 2048 pixels (on their longest edge) and won't count towards your free storage quota."

Labots - vintars2
Link to comment
Share on other sites

Kas tā par modi pēdējā laikā visu par mākoņiem saukt?

Agrāk varēja iztikt ar "serveris" vai vienkārši "hostings"...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Google+ (kas faktiski ir Picasa, bet ja reģistrējas G+, tad iestājas tie teorētiskie neierobežotie apjomi) piedāvā neierobežotu bilžu bekapu tikai tad, ja garākā mala nepārsniedz 2048 pix. Bekapam ja nu viss totāli brūk un 10 x 15 izdrukai der.

 

Pats lietoju Picasa/Google+ tikai un vienīgi kā bekapu un šārēšanai internetā. Mājās visas bildes stāv uz 3 diskiem, bet tāpat katras 2 nedēļas visu sadzenu Picasa servisā. Mierīgāk guļas.



http://support.google.com/picasa/answer/1321133/?hl=en

Link to comment
Share on other sites

Google Drive bezmaksas dod 5Gb. Vai varu izveidot vairākus kontus un nošarot starp tiem visu informāciju. Vai ir kādi zemūdens akmeņi šai pieejai?

Link to comment
Share on other sites

http://goo.gl/k8fph

Reku, labajā pusē vēl-->Lejuplādēt albumu. Lejuplādēsies .zip formātā. 

Un jā, izšķirtspēja ir samazināta līdz 2048px garākajai malai un proporcionāli samazināta otra mala.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal cita problēma ar google kontiem. Man jau sen bija konts, balstīts uz apollo e-pasta adresi. iepērkot android trubu, nācās piespiedu kārtā izveidot gmail e-pastu un sanāca otrs konts. Gribētu tagad tos kontus tā smuki apvienot, bet google nepiedāvā tādu īsti labu risinājumu, kā visus datus samest vienā un likvidēt otru - nevajadzīgo.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

nu tagad dropbox piedāvā 2GB + 16GB, ja ielūdz draugu (tiko atnāca spams) +500MB par katru installu, kuru veic draugs. Ja bilžu nav pārāk daudz, tad ar neslikti, tik nepapētīju vēl vai tur nav kādi laika ierobežojumi tiem extra GB

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jep, savienot googles kontus nevar. Man bija tieši tā pati problēma, nācās @inbox.lv vienkārši izdzēst. Interesanti, ka, piemēram, Youtube kontus (viens ar @inbox un otras ar @gmail) izdevās ļoti veikli sapludināt.



Dropbox arī ir daļējs risinājums, bet vajag smagi strādāt, lai savāktu tos extra 16 GB.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tagad pieteicos arī Flickr akcijai (Holiday gift), kas dod bezmaksas pro kontu uz trīs menešiem. Ja pareizi sapratu, tagad varu augšupielādēt tur visas savas bildes bez ierobežojumiem, bet, ja piemēram, man pēc 3 gadiem nobruks cietais, tad varēšu visu izgūt par USD 7 par trīs mēnešiem (standarta pro cena), vai arī visu laiku izmantot flickr ar bezmaksas konta ierobežojumiem (samazināta bilžu izšķirtspēja, upload līdz 300 Mb mēnesī).

 

 

Bet neapvienojot tos google kontus tikai bekapam var taču izmantot? Vai tur kādi ierobežojumi, piemēram, kā man bija ar yahoo - nebiju uz pastu gājis ilgāku laiku un šis izdzēsa visas manas 1000+ vēstules

Labots - vintars2
Link to comment
Share on other sites

Uz trīs gadiem, piemēram, jau normāla summa

Link to comment
Share on other sites

versatile

flickr pēc noklusējuma rādīs tikai pēdējās 200 bildes. Man bija par maz, tāpēc nācās nopirkt Pro

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es laikam esmu aprobežots, bet man tas Flickr galīgi nepatīk. Viss bija OK, tad Yahoo pārņēma vai ko citu uzdarīja ar Flick un tagad jaucās kopā Yahoo un Flickr konti. Man ir ieviesies kaut kāds apburtais loks, ka vienīgā iespēja ir izdzēst vienu no kontiem un visu sākt no nulles.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai šogad tas vēl ir, bet pagājušajā gadā Sony telefonu lietotāji, piereģistrējoties box.com, dabūja 50Gb uz mūžu.

Labots - locoone
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es ar pamazām skatos. Kā ir ar SkyDrive? 7 GB dod, ar nav maz. Kā tur ar palielināšanu un citām lietām, bildes nesamazina?



A agrāk nebija 25 GB?

Link to comment
Share on other sites

25 iešķieba lietotājiem, kas jau kādu laiku tur ir reģistrējušies.

No wp7 bildes automātiski augšupielādē, mainot izmēru. Metot caur browseri, var ieķeksēt "Don't resize". Foldera sinhronizācija liekas, ka nemainīja izmēru.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai šogad tas vēl ir, bet pagājušajā gadā Sony telefonu lietotāji, piereģistrējoties box.com, dabūja 50Gb uz mūžu.

Apstiprinu. Nupat piereģistrējos box.com un palaižot Box apsi no savas Sony Xperia P, tiklīdz ielogojos box.com

uzreiz izleca paziņojums ka mans konts ir apgreidots no 5GB uz 50GB :)

Paldies! 

Link to comment
Share on other sites

820 lumiā integrētais sydrive ir pielāgojams,ja žēl datus,var taisīt resize.

P.S 5ls gadā par papildus 20gb.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Es to pašu DropBox lietoju (un jā - mākoņi tur ņipričom :). Iraid aplikācijas dažādām OS. Ja uz Androīda telefona fočē - var iemest, ka kā noknipsē, tā pa taisno brauc uz DropBox. Šāringi, šmāringi, sinhronizācija utt., utjpr. Windowsā smuki kā folderis parādās, ērti var kopēties. Viens mīnuss - iekš Win neredzu iespēju atsevišķiem folderiem uzlikt sinhronizāciju "on demand", tas riktīgi kretinē. Pārējais OK.

Link to comment
Share on other sites

Man tas box windows klients normāli nestrādā (arī ). Izveidoju Windows vidē mapi, kuru jāsinhronizē ar box, iemetu tur 5,7 Gb failu. Sinhronizējas ilgi un dikti (kaut man darbā ļoti labs interneta pieslēgums), un tagad nez kāpēc onlainā ir 5Gb. No vienas mapes izvēlēs kārtībā faili netika sinhronizēti (tie 700Mb).

Link to comment
Share on other sites

Samsung galaxy note 10.1 dropboxā dod 50gb uz 2 gadiem. HTC desire x turpat deva 23 vai 25gb arī uz 2 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 Terminētie apjomi sux. Man bija laikam 23 GB no HTC jaunās Sense versijas akcijas. Izbeidzās. Škrobe.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man pātīk Yandex.Disk,uzcepu arī nelielu aprakstu par dažām interesantām fīčām kas ir yandex servisam,box ar tikko paņēmu uz provi,bet vai nu dēļ liela cilvēku pieplūduma uz haļavu izlikās ka webs iebremzē šiem.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau citi teica, tad Box uz doto brīdi dala 50GB pa velti, bet cik ir sanācis dzirdēt, tad Box'am augšupielādes ātrums esot sūdīgs un max faila izmērs var būt 250mb. Ja ir tikai bildes, tad jau tas netraucē, bet ja ir arī kādi video (piemēram, bērna pirmie soļi utt), kurus gribās saglabāt un nepazaudēt, tad ar to 250mb limitu varētu būt sūdīgi.

 

Es pats sev ar meklēju kādu variantu, kur glabāt bildes un privātos video un uz doto brīdi skatos SkyDrive un Google+ virzienos. Man 10 gadu laikā ir iekrājušās  bildes+video tuvu pie 100GB tā ka man gribot negribot nāktos maksāt. Uz doto brīdi izmantoju Carbonite (kas principā bekapo visu PC un ir par maksu), bet ar viņu čakars gadījumos ja pārinstalē datoru vai nopērk jaunu un augšupielādes ātrums vienkārši sucks.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds zina, kas tas par ģļuku, ka BOX solīto 50GB vietā tomēr iedeva tikai 5.0 GB.

Vai tur pēc tam kaut kur jā-ugreidojas? Tāpat nesapratu, kāpēc mani pielika pie "Business" klientiem?

Pierģistrējos ar @inbox.lv adresi

Link to comment
Share on other sites

Terminētie apjomi sux. Man bija laikam 23 GB no HTC jaunās Sense versijas akcijas. Izbeidzās. Škrobe.

 

Vai tad par naudu vietu nevar nopirkt?

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
nu ta saņem terabaitu par velti!

Aha, aha - kā sieru peļu lamatās?

 

 

[..] BitTorrent has no obligation to store any Materials that you upload, post, email, transmit or otherwise make available through your use of the Services (“Your Content”). [..] BitTorrent has no responsibility or liability for the deletion or accuracy of any Materials, including Your Content, the failure to store, transmit or receive transmission of Materials, or the security, privacy, storage or transmission of other communications originating with or involving use of the Services.

 

 Vai tiešām nevienam nav bail, ka rītā izvēlētais mākoņserviss (it sevišī visi tie bezmaksas labumi) būs ciet, un no datiem ne čiku ne grabu? Mūsdienās, kad normāls PRIVĀTAIS kostings + SVN maksā kapeikas mēnesī, uzlādēt visu savu dokumentūru, finanšu lietas un homemade pr0n uz publisku mākoni šķiet bezatbildīgi... :/

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Mākoņus var turēt tikai pie kompānijām, kas nav uzradušās vakar un pec nedēļas vai gada nenosvīdīs kā rīta rasa.
Tādu nemaz tik daudz nav - M$, Google, etc, no vietējiem tas varētu būt inbox. Uz jauniem spēlētājiem es skatos ar īpašu skepsi - sākumā ievilinās ar lielu bezmaksas vietu, tad, ja labi ies, uzliks par lietošanu maksu, vai pretējā gadījumā pazudīs, ka ne gailis pakaļ nedziedās, ar visiem datiem un ķer nu vēju laukā.

Pie tam pārnest pavisam ir liela muļķība, var turēt kā rezerves kopiju un ik pa laikam sasinhronizēt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...