Jump to content

Auto magnetola


Lampards
 Share

Recommended Posts

300k km nobraukts uz gāzi. auto norakstīts no apdrošinātāja puses. tā kā tavas tehniskās zināšanas kā zābakam

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, Murlo said:

300k km nobraukts uz gāzi. auto norakstīts no apdrošinātāja puses. tā kā tavas tehniskās zināšanas kā zābakam

pievaldi muti, smurguli

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
16 minutes ago, Murlo said:

pamato

vai tu zini, kaa tiek veidotas banku degmaisiijuma korekcijas un adaptaacijas?

kaa tiek veikti cilindru mehaaniskaas un kjiimiskaas efektivitaates testi?

vai tu zini, kaa tiek veidotas un apstiprinaatas sprauslu adaptaaciju kartes?

 

ja zini, turpinam sarunu. ja nee - piedod, nesalips.

 

p.s.jaa, uz Audi 80 - nekaadu probleemu. lieciet, brauciet.

Link to comment
Share on other sites

veidotas banku degmaisiijuma korekcijas un adaptaacijas? ?

skaidrs ar tevi. ja esi servisa darbinieks, tad pasaki kur strādā, lai pārējie uz turieni nebrauc

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
3 minutes ago, ju said:

kaspich, tu?

Juri, to tachu visi noskaidroja phone amplifiera teemaa..

Link to comment
Share on other sites

Oi, es tur nepiedalījos. Skaidrs, likies tā kā pazīstams :)

Man ar kādiem 150kkm ar gāzi nekādu pretenziju. Jā, droši vien modernākiem auto tur jau vairs nekā, jāaizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
2 hours ago, ju said:

Oi, es tur nepiedalījos. Skaidrs, likies tā kā pazīstams :)

Man ar kādiem 150kkm ar gāzi nekādu pretenziju. Jā, droši vien modernākiem auto tur jau vairs nekā, jāaizmirst.

vecaakiem taa situaacija, protams, ir labaaka. Nu, liidz briidim, kad/ja CO kati tiek nomociiti. Tad visa ekonomija veejaa..

 

Link to comment
Share on other sites

Nu man jau tāds pavecs auto Subaru Outback '15. Braucu ar LPG.

Vispār man tas jau 4. auto ar LPG.

Līdz šim nav novērotas nekādas LPG nevēlamas blaknes, ja neskaita maciņa taupīšanu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Iesacejs69 teica:

Nu, liidz briidim, kad/ja CO kati tiek nomociiti. Tad visa ekonomija veejaa..

 

Subaru Forester '07 pāri par 200 000 km uz šiltes ar LPG. Katalizatoram nav ne vainas. TA ar atgāzēm vuiss OK.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
15 minutes ago, Insekc said:

Subaru Forester '07 pāri par 200 000 km uz šiltes ar LPG. Katalizatoram nav ne vainas. TA ar atgāzēm vuiss OK.

mda..

driikst, nedaudz palaiuziishu Tavu paarlieciibu?

 

veicto TA [t.i.: idle un 2000 RPM BEZ slodzes] CO katu noslodze ir paaris % no gaitaa nepiecieshamaas.

tb., TA iziet tad, ja CO katu efektivitaate ir vien tie dazhi %.

Turpretii, gaitaa DME meera katu veiktspeeju reaalos apstaakljos [protams, ja vien meera - ja DME nav pilniiga limp mode deelj taa smirdelkja].

ja to veiktspeeja ir samazinaata, uz laiku tiek ierobezhota dzineeja maksimaalaa jauda, CO kati papildus tiek karseeti.

nu, ja ir kaa 99% ar EML priborkaa - jaa, tad DME pat vairs katu efektivitaati nemera.

 

protams. kaut kaadiem foresteriem, nemotoriem, ''ka tikai leetaak'' tas viss ir pajaat.

un jaa, kaa jau mineeju - veciem suudiem [lasi, ne DI] var to gaazi likt. kaut kaa jau brauks.

 

Link to comment
Share on other sites

Pēc fizikas un ķīmijas LPG ir ekoloģiskāka gan par benzīnu, gan par dīzeli. Un katu LPG nemaitā vairāk par benzīnu.

Tīri subvjektīvi nejūt jaudas samazinājumu ar LPG. Bet nu tas jau Subaru nemotoram ar 175 ēzeļspēkiem.

Tas, ka DI neliek LPG (liek,bet ĻOTI dārgi) saistīts ar to, ka lielākā daļa dīleru neatļauj likt LPG saglabājot garantiju. Patiesībā iekārta nav nemaz dārgāka izgatavošanā, cenu nosaka tikai taas, ka pagaidām vēl maz liek. Tam pašam Subaru Outback DI ir pieejams tikai sākot ar 2020 gadu.


Just now, raivix95 teica:

No auto rādžiņiem līdz Outback ar LPG. Boot stilā :D

Viss beigsies ar Audi 80, kā parasti.

 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
4 minutes ago, Insekc said:

Pēc fizikas un ķīmijas LPG ir ekoloģiskāka gan par benzīnu, gan par dīzeli. Un katu LPG nemaitā vairāk par benzīnu.

Tīri subvjektīvi nejūt jaudas samazinājumu ar LPG. Bet nu tas jau Subaru nemotoram ar 175 ēzeļspēkiem.

Tas, ka DI neliek LPG (liek,bet ĻOTI dārgi) saistīts ar to, ka lielākā daļa dīleru neatļauj likt LPG saglabājot garantiju. Patiesībā iekārta nav nemaz dārgāka izgatavošanā, cenu nosaka tikai taas, ka pagaidām vēl maz liek. Tam pašam Subaru Outback DI ir pieejams tikai sākot ar 2020 gadu.

 

 

 

es par ''bisku'' citu teemu meegjinaaju ko bilst. bet, laikam ne iistaa vieta, ne auditorija..

Link to comment
Share on other sites

energys

Mēģināšu bišķi par tēmu jautājumu ierakstīt :)

Kādu mēnesi- pusotru esmu piefiksējis, ka auto radio kaut kā štruntīgi ķer kanālus. Ja agrāk Liepājā un apkārtnē daudzus varēju klausīties bez problēmām, tad tagad kaut cik skan tikai SWH un nedaudz sliktāk XO (LR kanālus neesmu klausījies, bet piem, EHR un citi mūzikas kanāli galīgi neskan). SWH arī pazūd, ja izbrauc gabalu aiz pilsētas, bet āgrāk tā nebija.

Kā citiem Liepājas pusē nav nekādas izmaiņas uz slikto pusi novērotas? Ja nav, tad jādomā kur meklēt problēmu, kā novērst...

Link to comment
Share on other sites

Man līdzīgi, jo manam antena vienkārši nopuvusi. Uzčiniju "detektoruztvērēju" pa piečuku un vairs netraucē FM šņākuļošana. Tik vien, ka no rītiem jāpatērē lieka minūte, lai no telefona palaistu netu viņam.

Link to comment
Share on other sites

energys
Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

Man līdzīgi, jo manam antena vienkārši nopuvusi. Uzčiniju "detektoruztvērēju" pa piečuku un vairs netraucē FM šņākuļošana. Tik vien, ka no rītiem jāpatērē lieka minūte, lai no telefona palaistu netu viņam.

Pastāsti sīkāk, ko Tu uztaisīji?

Man protams kaitinātu katru reizi pirms braukšanas bakstīties telefonā, jo brauciens +/- līdz 5km :)

Man ir iebūvētais oriģinālais maģis, tāpēc pašam tur kaut ko panelī bez zināšanām sākt ārdīt nebūtu tas prātīgākais. Būtu parastais DIN vai kā viņu tur standarta, tad jau varētu izraut ārā un papētīt, kas notiek, ja kādu citu anteni pieslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Es savam rādžam netīšām biju nospiedis kaut kādu pogu /slinkums iet skatīties, kuru/ rezultāts bija līdzīgs - skanēja tikai pāris stacijas, to funkciju atslēdzot aizgāja viss normāli.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
6 minutes ago, aoma said:

Es savam rādžam netīšām biju nospiedis kaut kādu pogu /slinkums iet skatīties, kuru/ rezultāts bija līdzīgs - skanēja tikai pāris stacijas, to funkciju atslēdzot aizgāja viss normāli.

LOCAL.

 

tiesa gan, paarnjem sajuuta, ka shis ir nevis forums tehniskiem cilveekiem, bet shalles seejeejiem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , energys teica:

jo brauciens +/- līdz 5km

Tad Tev to noteikti nevajag. Man 45 km turp/atpakaļ. (kopā 90+)

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 1 minūtes , Iesacejs69 teica:

shalles seejeejiem.

Tā ir kāda jauna sekta?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Iesacejs69 teica:

tiesa gan, paarnjem sajuuta, ka shis ir nevis forums tehniskiem cilveekiem, bet shalles seejeejiem.

tevi, ar mazo t, te kāds īpaši aicināja?

Link to comment
Share on other sites

Tak auto iesācējs un arī laikam visā citā iesācējs. Man ir iebūvētais mašīnā, neesmu baigi iedziļinājies, ko tur katra poga nozīmē, jo visa vadība ir dublēta arī uz stūres.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
5 minutes ago, ggg97 said:

tevi, ar mazo t, te kāds īpaši aicināja?

ne tev lemt to. tas, ka esi piestāstiis 8000 ostus ar suudu, nav nekas varens. svoboden.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Iesacejs69 teica:

ostus ar suudu

:good::biggrin:

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
Just now, aoma said:

Tak auto iesācējs un arī laikam visā citā iesācējs. Man ir iebūvētais mašīnā, neesmu baigi iedziļinājies, ko tur katra poga nozīmē, jo visa vadība ir dublēta arī uz stūres.

palasi manu blogu, speciaalist :

https://www.draugiem.lv/caraudio/

 

veel gribi pameeriiities?

Link to comment
Share on other sites

Viņš tevi tūlīt ar bankām noliks un teiks, ka gāze bojā dzinēju un tu neko nesaproti. Un audio vadi, kurus karsēja jaunavas vispār ir hi-tec, bez maz vai uz aizmugurējā sēdekļa brauc pūtēju orķestris

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

eu, smulji, juuus lepojieties, ka neko nejeedziet no auto audio, mashiinaas jums nav nekas krutaaks kaa ''magnetola'' pa 30 EUR, bet dzineeja darbiibu saprotiet tikai tik daudz, ka ''tur kaut kas griezhaas'? :D

un tad juus draudziigi viens otram uzsitiet uz pleca, sak - jaa, tam loham 3 joslu fronts ar proci.. jaa, vinjsh sheemas maak. no skanjas ko sajeedz.

bet mes esam krutaaki - jo nejeedzam neko. Mees toties 8000 postus ar pilniigu suudu Boot forumaa esam piestāstiushi. kruta, ne? :D

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Iesacejs69 teica:

palasi manu blogu

 

Citēt

v n k mocmoc!

Citēt

otstoinjiku

Citēt

mega fiicha

Citēt

patopiit

Citēt

lazhas

Citēt

drotiem

Citēt

faak

Citēt

suuduku

Citēt

v n k nogalina

Īsteni profesionāls blogs, prieks lasīt!

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
14 minutes ago, 138 said:

 

Īsteni profesionāls blogs, prieks lasīt!

o, jopta, garumziimiites nav? nu, nabadziitis!

ljauj, uzmineeshu - neko no tur rakstiitaa nesaprati. oi, pavisam traki.. apraudaajies arii?

 

labi, Endzliin, ubedila. Ir veel viens blogs:

N53series.blogspot.com

 

par sho arii kas sakaams?

Labots - Iesacejs69
Link to comment
Share on other sites

Zinātu citu kāds viņš pūkains klātienes komunikācijā, jā vēl kolu aizved. Vai tā vairs nav taisnība?

 

Bet, @Iesacejs69, skaidrs, ka te lielākā daļa labi, ja saprot atšķirību starp kondesatoru un tranzistoru, tad starp divtaktnieku un četrtaktu motoru. Tā viš i. Tāpēc jau ir forums, lai kaut ko pajautātu, ko nezina. Ja jautātājs negrib pēc tam saņemt atbildes un tās izprast, tad tā jau tiešām ir jautātāja problēma.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
8 minutes ago, ju said:

Zinātu citu kāds viņš pūkains klātienes komunikācijā, jā vēl kolu aizved. Vai tā vairs nav taisnība?

 

Bet, @Iesacejs69, skaidrs, ka te lielākā daļa labi, ja saprot atšķirību starp kondesatoru un tranzistoru, tad starp divtaktnieku un četrtaktu motoru. Tā viš i. Tāpēc jau ir forums, lai kaut ko pajautātu, ko nezina. Ja jautātājs negrib pēc tam saņemt atbildes un tās izprast, tad tā jau tiešām ir jautātāja problēma.

jaa, es varu buut arii puukains. ne par to ir staasts.

staasts ir par to, ka cilveeki, kas nejeedz praktiski neko, ir gatavi noknaabat katru, kas te uzrodaas.

vinji nejeedz neko, vinjus neinteresee nekas, vinji nedara neko, kas buutu par teemu. bet, skat - stilistika pieklibojot da garumziimes nav samargotas jutiigajam eksemplaaram.

ja palasa, kaadus te ''padomus'' dod shie umnjiki ar 9000 postiem, iisti nevar saprast - raudaat vai smieties..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Lai nesāktu jaunu tēmu vaicāšu šeit,un tā:Automagnetolā ievietojot usb  zibatmiņu aar mūziku,ik palaikam parādās uzraksts:frmt read un uz brīdi pazūd skaņa...kas tas par gļuku?Paldies :)))

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Leo teica:

kas tas par gļuku?

Pameklē YT "car USB Format Read error" , varbūt ko noderīgu atradīsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...