Jump to content

Windows 8 Pro buy 30 euro


RoginskisLV
 Share

Recommended Posts

versatile

nav pilna, puse pašam jāpieprogrammē...

Tur tak it kā pat latviski viss aprakstīts - pats šomēnes vismaz divus datorus aplaimošu ar šo.

 

Īsumā - labs darījums, ja ir jau kāda esoša, legāla win licence.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Mugrs, ne Upgrade asistants.

Pateica, ka Latvijā (reģionā, kurā esmu) online purchase nav iespējams! (?) Čo za ... ?

Tad palaidu uz datoram kuram jau griežas win8 un šis pateica, ka dzelzis nav savietojams ar win8 :D

Link to comment
Share on other sites

Jau "sen" izmantoju šo iespēju. Viss notika bez problēmām. Versija pilna, bet Upgrade, t.i. vajag kādu W7, Xp, Vista atslēdziņu.

Link to comment
Share on other sites

Upgrade, t.i. vajag kādu W7, Xp, Vista atslēdziņu
vēlos pievērst uzmanību, ka atslēga vajadzīga tikai formāli - pierādot pirkuma legalitāti attiecīgajām iestādēm. Pašā pirkuma procesā esošās Windows versijas atslēga netiek pārbaudīta. 

Pateica, ka Latvijā (reģionā, kurā esmu) online purchase nav iespējams! (?) Čo za ... ?
tāda reakcija parasti ir laižot no OS, ko nav paredzēts apgreidot (tostarp no Windows 8)

Tad palaidu uz datoram kuram jau griežas win8 un šis pateica, ka dzelzis nav savietojams ar win8
Ja kompis darbina Windows 8 Developer Preview, tas paziņojums ir patiess - jau Consumer Preview nevarēja uzlikt uz daudziem pavecākiem datoriem, kas normāli darbināja Developer versiju. 
Link to comment
Share on other sites

Pats upgreidojos no kaut kādas win7 krievu versijas, kas pagaidu kārtā bija uzmesta uz kompja. Rezultātā tas windows instalācijas menedžeris pats pārbaudīja kompi un nokačāja man krievu versiju, ko lietot ir visai neizturami (ja es par to maksāju naudu). Situāciju atrisināju, atkārtoti nokačājot instalāciju, izmantojot atsūtīto atslēgu no kompja ar angļu win7 versiju, viss strādā un vēl legāli.

Link to comment
Share on other sites

Oki. Tad jautājums tālāk. Kā un kur notiek samaksas process? Jautājums aktuāls tāpēc, ka, ja pērkam iestādei... ?

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Šis cenas piedāvājums privātpersonām un maziem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams jaunināt līdz piecām ierīcēm. Maksāšana notiek ar bankas karti. Pēc apmaksas, tiek atsūtīts rēķins. Lai veiktu maksājumu, kartei jābūt aktivizētai fīčai iepirkties netā (arī ne-lv neta veikalos).

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

pagājušonedēļ atjaunināju draudzenes tošibu un šodien savu hp , atjaunināts tika win7 home un win7 pro uz atbilstošajām 8 versijām. Pateikšu atklāti - sākumā skatījos skeptiski, bet, konfigurējot draudzenes datoru, iepatikās pāris funkcijas, šī iemesla dēļ atjaunināju arī savu datoru, tagad ilgāk lietojot arvien vairāk un vairāk sāk iepatikties papildu fīčas + aplikācijas, piekam. datora ielāde ir ~6 sekundes no bios skrīna līdz lock skrīnam (pin ievadei) 

 

Rezumē: pagaidām + ir vairāk nekā mīnusu, bet to vairāk redzēšu pēc ~mēneša lietošanas.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Žaks Noriss

Lejupielādē apgreida asistentu un tur ir diezgan grūti palaist garām maksāšanu.

Link to comment
Share on other sites

intersect07

Nu es nezinu, man bija pirātiskais Win7, un es nopirku to Windows 8 Pro upgrade + pasūtīju recovery diskus un man nevajadzēja ievadīt nekādu win7 seriāli. Un pēc tam es arī izdzēsu WIN7 partīciju.

Link to comment
Share on other sites

Šim pašam upgrade asistentam pie maksāšanas var ievadīt kodu un dabūt atlaidi, ja pareizi atceros, no EUR 30 uz 14 USD. Akcija beidzās līdz ar janvāri, tātad to var darīt vēl tikai pāris dienas.

Kāds var pamēģināt šādu kombināciju. Strādās, visticamāk, tikai pirmajam braucējam un malējam.

 

AKCIJAS KODS:
BJ-GWTD-KB8J-GWDD-6P7                                                        

Labots - Sky_High
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu un  - ko dod šis kods? Kā tikt pie pirātiska softa, pie tam bez maksas, te visi zin, bet akcijā nopirktais W8 būs legāls tikai, ja tev būs legāla W7 pirkšanas dokumenti, vai oriģinālais DVD, ko uizrādīt BSA un EP. Tas, ka no M$ viedokļa viss OK - instalēsies un aktivizēsies, vēl neneozīmē, ka legāls.

Link to comment
Share on other sites

akcijā nopirktais W8 būs legāls tikai, ja tev būs legāla W7 pirkšanas dokumenti, vai oriģinālais DVD, ko uizrādīt BSA un EP

 

Nevēlos tevi apbēdināt, bet ne visi lieto nelegālu Win7.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

#Sky_High:  Arī tevi nevēlos apbēdināt, bet - akcijas kods tiek iedots vienam, konkrētam W7 seriālim. Pat ja izdosies ar to nopirkt vairākus W8 - legāli tas būs tikai, ja ir arī legāls W7.  (Pie tam - nav zināms, vai viena koda gadījumā atkārtoti netiek iedots tas pats seriālais). Savukārt tiem, kam ir legāls - nav problēmu pašiem dabūt kodu. Esmu nopircis pat divus, katru ar savu kodu (lejupielādējis un DVD pasūtījis gan tikai vienreiz) - savam un meitas datoram, jo abus ar W7 iegādājāmies gada beigās.

 #CAP: Ne vienmēr privātpersonai legalitāte vajadzīga tikai priekš M$.  Ja tev, piemēram, individuālais uzņēmums un tas reģistrēts dzīvoklī - VID un EP var mierīgi ierasties ciemos.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

kā īsti ir ar to akciju līdz janvāra beigām?

jānopērk- tas skaidrs.

bet vai es tagad nopirktu windu varu aktivizēt kaut vai decembrī?

Link to comment
Share on other sites

Pacelšu vēlreiz šo tēmu. Tā kā pēdējā diena šodien, nolēmu iegādāt win 8 pro atjaunināšanas versiju, lai atjauninātu sievas laptopu (virsū legāls win7 home pr. 64 bit., nāca kopā ar kompīti). Win7 bija angliskais bet tika puslegāli latviskots.

Kompītis - ThinkPad Edge 13 (0196-5PG) SU7300(1.3GHz) 2GB RAM 250GB 5400rpm HD 13.3in 1366x768 LCD Intel HD Graphics Intel 802.11bgn wireless Bluetooth 1Gb Ethernet UltraNav Camera 6c Li-Ion Win7 Home Premium 64.

Tagad jautājumi:

1. Vai viņš man automātiski atradīs un novilks latvisko versiju, vai arī win8 pro ir multivalodu atbalsts?

2. Vai labāk darbināt jaunināšanas vedni, pirms tam atjauninot win7 kā rekomendēts ražotāja lapā? Vai tomēr taisīt tīru instalāciju, formatējot HDD? Vai viņš vispār atļaus tīru instalāciju?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Tīru instalāciju (formatējot HDD) veic izvēloties veidot instalācijas flash/dvd. No tā iebūtojas un formatē. Attiecīgi - nekādi Windows 7 jauninājumi nav vajadzīgi. Windows 8 Pro saskarsnes valodas lejupielādē un maina pēc vēlmes - viens restarts un kompis "Start" sauc par "Sākums"

Link to comment
Share on other sites

Man tas vednis piedāvāja izveidot flešu ko arī izdarīju. Tātad labāk tīra install? Vismaz BIOS taču vajag atjaunināt, vai ne tā?

Jā, un kā ar draiveriem? Droši vien no ražotāja lapas jāņem tie paši kas win7 paredzēti, vai ne?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

 Nu ar tiem W7 ir kā ir. Tiesa, man tikai viens dzelzis pagaidām tāds, kam nav W8 atbalsts - TV karte Gigabyte, Tiger2 Hybrid TV Card, ver. 1.3.3.5.  Nu pietiekami laba gan TV skatīšanai, gan mājas lietotāja līmeņa video digitalizēšanai no VHS u.c. analogajiem avotiem (tieši šim nolūkam iegādāta). Uz XP un W7 bija OK, priekš W8 draiveru nav. Instalēju W7 draiveri - instalējas, līdz brīdim, kad windows sāk lamāties, ka draiveris nav M$ serificēts. XP un W7 šādos gadījumos pietika pateikt, lai instalē vienalga - uz W8 šito nepiedāvā. Neesmu vēl dziļāk racies, gan jau šo var apiet, bet vienalga čakars :(.

 Tā kā pagaidām ir gan W7, gan W8, gan Mint - problēmu nav.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...