Jump to content

ASUS P5Q3 Deluxe/WiFi-AP @n nestartējas


ronis
 Share

Recommended Posts

Info no AIDA64

 

Sistēmas plate Asus P5Q3 Deluxe  (2 PCI, 2 PCI-E x1, 3 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Dual Gigabit LAN, IEEE-1394)

CPU tips DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz (9 x 333)

Sistēmas plates mikroshēmu komplekts Intel Eaglelake P45

Sistēmas atmiņa 4096 MB  (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)

2x Aeneon AEH860UD00-13HA08X 2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM  (9-9-9-24 @ 666 MHz)  (8-8-8-22 @ 592 MHz)  (6-6-6-16 @ 444 MHz)

Videokarte NVIDIA GeForce GTX 560 Ti  (1048256 KB)

Barošanas bloks ocz600SXS(600w)

Cietais diska WDC WD740HLFS-01G6U0 ATA Device  (74 GB, 10000 RPM, SATA-II) sistēma uzlikta

Cietais diska WDC WD5000AAKS-00WWPA0 ATA Device  (500 GB, 7200 RPM, SATA-II) dati

 

Problēmas ar ko saskāros:

brīžiem neuzrāda kādu no cietajiem vai cd-rom (pēdējā laikā nav manīta)

no trijiem interneta savienojumiem uzrāda tik vienu (pēdējā laikā nav manīta)

kad izslēdz kompi (Shut down) reizēm izdomā pats restartēties un tā 10 reizes,kamēr apnīk un izslēdzu baroklim power pogu.

Patstāvīgais niķis - izslēdzu kompi. Kad velme ieslēgt, kūleri griežas, bet pīkstiena nav un nekas tālāk nenotiek , kamēr neizslēdzu barokļa power pogu. kad atkal ieslēdz, smuki startējās.

 

Variantu nav daudz?

Servisā apdeitoja biosu, kādu nedēļu gāja.

Tagad biosu apdeitoju pats, bet nekas nemainās, varbūt biosā kādi setingi jāmaina?

Mainīt plati, kādu? diezko liela izvēle nav. (lētākais variants) 

Kautko domāt par par i5, i7 + plati, žel naudu izmest, jo itkā ātruma ziņā viss apmierināja.

 

Iesakiet savas idejas!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

termalais

Personigi es noteikti ņemtu i5 jo no i7 milzīgas jēgas nav. Rekomendēju i5 2500k un p67 chipsetu un un evo dzesi . Un neaizmirsti kad veco cpu varesi pàrdot.

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

Šeit tev neviens nepalīdzēs. Viss ko šie speciālisti māk ir muldēt pa riņķi un ieteikt pirkt jaunu dzelzi. Rekur viens jau ieteica ņemt i5 pusdistrofiķi jo viņš starp i5 un i7 atšķirību nejēdz (nevis tādas nav).

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Patestee ramu. Man vienai platei pie liidziigiem simptomiem rams bija pie vainas. Plate jau labaa gala, var pachakareeties un vainu pamekleet.

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

Savukārt man pie līdzīgiem simptomiem pie vainas bija beigta pele sistēmblokā, apskaties vai tev nav tāpat!

 

109.jpg

 

 

RAM jātestē citā datorā, jo ja ir beigta plate vai CPU tas pats Memtest86+ var mest kļūdas.

Link to comment
Share on other sites

Kad velme ieslēgt, kūleri griežas, bet pīkstiena nav un nekas tālāk nenotiek , kamēr neizslēdzu barokļa power pogu. kad atkal ieslēdz, smuki startējās.

Pamēģini ar citu PSU,aizņemies no kāda ,ja pašam nav :).

Link to comment
Share on other sites

DFI-Partyboy

Varbūt beigsiet cirst bet uzreiz ieteiksiet cilvēkam paņemt pliku mātesplati un pilnīgi citu CPU, RAM, PSU un video un tad skatīties kas notiek? Citādi tā RAM raustīšana, barokļa mainīšana ir pilnīgi garām kamēr nav zināms ka mātesplate nemirst.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja pa nopietno, tad šādi man pele nosprāga vienā elektriskajā plītī. Izcepās starp fāzēm!

 

Savukārt man pie līdzīgiem simptomiem pie vainas bija beigta pele sistēmblokā, apskaties vai tev nav tāpat!

 

Par to, ka rami būtu jātestē pie citas sistēmas, tas tak būtu tikai loģiski un mazam bērnam skaidrs!



Cpu ir pie vainas labi ja 1% gadijumu!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Man bija kas līdzīgs.Arī nesu pie meistariem! Apnika!!!!! Pats izpētīju. Atradu barošanas blokā uzpūtušies kondensatori! Nomainīju barokli un visas problēmas beidzās. Ja tev nav problēmas ar krievu valodu tad paložņā pa krievu forumiem. Tur tu iegūsi vairāk informācijas,jo latviešu forumos māk tikai muldēt tukšu. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...