Jump to content

Sony Cyber-shot DSC-HX10V HX10 Atsauksmes


Payne
 Share

Recommended Posts

kaut kur lasīju, ka hx10V ir sliktāka par HX9V. Gan bilžu kvalitātē, gan uzbūvē- nav vairs tas gumijotais grips. Pašam kā otrā kamera ir hx7V. Nevar sūdzēties. Protams, podziņas mazas,bet toties liels labas kvalitātes ekrāns. Fočē labi, ir GPS. Vienīgi biku, biku domā, kamēr maina režīmus.

Link to comment
Share on other sites

Hmm,tas gan nebūtu labi.

 

Varbūt vari atrast,kurā vietā,tas bija rakstīts,ka viņa sliktāka par iepriekšējo?

Link to comment
Share on other sites

tak googlē pats - pilns nets ar aprakstiem. vai dpreview - side by side. nekāda atškirība tur nav viņos - jautājums pa cik vari dabūt - ja pa250 - nu i nax...ja pa 170 - var domāt.

 

to es par 9 (kurš maksāja vairāk) . Jo 10 maksā tikpat cik 7 ( apm. 170ls) . tas jau aizdomīgi. ok. viņš ir jaunāks modelis - bet tomēr nekāda baigā atšķirība specenē nav 10 ja salīdzina ar 9. mīnuss - nevienam nav optiskais skatu meklētājs.

 

paskatījos piem. amazone co. uk - 10-tais maksā 148 puoundi, 9 - gandrīz 250 ...neskatoties uz to ka ir vecāks.

 

http://www.digitalcamerainfo.com/News/Head-to-Head-Sony-Cyber-shot-HX10V-vs-HX9V.htm

 

jo 250ls par kompakt kameru manā skatījumā ir perebors jebkurā gadījumā.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

nu kādi vienādi ? tu izlasīji linku ? 10 vairāk pikseļu, bet trokšņaināka bilde.. tev jau būs jābildē.

 

Conclusion

 

The HX9V is still the king of travel zooms, and with the HX10V now on the market, we expect the price of its outstanding older brother to drop, adding another “pro” to the growing list. The bump in megapixels has resulted in some major performance downgrades, leaving us with no reason to recommend the HX10V over the HX9V.

Link to comment
Share on other sites

Ir vēl HX20V modelis, kas saņēmis kaut kādu tur labākās kameras balvu.

Link to comment
Share on other sites

20 būs labāka, bet būs tajā pašā 200+ cenu kategorijā..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Diezgan vājprātīgi pirkt kompaktkameru par tiem pašiem 170Ls. Es ieteiktu nekāpt pāri 130Ls, piemeklēt vismaz 28 mm platleņķi, F2.8 vai mazāk, attēla stabilizāciju. Vēl kādu pietiekami lielu ekrānu ap 3" un viss.

 

Piemēram Canon A4000 IS.

Link to comment
Share on other sites

7.5 cm (3.0") TFT, Approx. 230,000 dots - canona ekrāns. kamoon, tādā ekrāna tu neredzēsi vai bilde ir asa vai nav...acu bendēšana. soņkām pie tāda izmēra ir 900 000 pikseļi. Tāds ekrāns ir garām. un par lēto kanonu korpusu kvalitāti es paklusēšu.

 

Teiksim ja pa 150 Ls dabū ar HD , daudz FPS, 3D (tas nu gan kam nu ir vajadzīgs - kam nav) , hdmi un GPS - imho labas aparāts. Man patīk izmantot šad tad HD video un GPS fīču. un sony korpsi šajā cenu grupā ir ļoti labi nostrādi. canons tur atpūšas.

Link to comment
Share on other sites

Nu labākās kompaktkameras tomēr ir un paliek Panasonic, tik dzirdēju, ka jamais zīmols esot emigrējis no Latvijas un kameras vairs īsti nav nopērkamas.

Link to comment
Share on other sites

nu labi, varat ieteikt tiesam ko lētaku? principā butu ļoti labi,ja būtu full hd

 

vēl pamaniju olympus sz-14 par 100ls, nav full hd bet ir 720p vai ir baigā atšķīrība video kvalitatē,un kādas vispār atsauksmes par to fočuku?

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu neklausīties Žaku, ja vien nav baigi spiedīgi ar finansēm. Laba kompaktkamera maksās 200 lati un vairāk. Pa 130 Ls var nopirkt sākuma līmeņa kameru, kura, protams, savu darbu darīs, bet parametri tomēr nebūs tādi kā 200 Ls līmeņa kamerai. Un kameru parasti pērk ne jau uz 1 vai 2 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Personīgi man nepatīk 18 megapikseļi, iestūķēti maziņā 1/2,3 collu sensorā. Vājā gaismā nekādu cerību.

Man pašam kā otrā kamera (bez spogulenes) pašlaik ir Fuji F550EXR . Šamējam vismaz ir 16 megapikseļi bik lielākā- 1/2" sensorā.

Platleņķis no 24 mm, 15x zūms, garajā galā- pa brīnumu, tīri pieklājīgs.

 

http://content22-foto.inbox.lv/albums/j/janisf/Vis-kas/F-550-360mm.jpg

 

http://www.dpreview....filmf550f500exr

 

Par savu tagadējo cenu (ap 120 Ls, bet pirms gada pirku pa 155)- pietiekami labs.

Bet vājā gaismā tāpat neviens ziepis nedos neko pieklājīgu... :beee:

 

Nupat nopirku Ebay "Fuji X-10" ar 2/3 " sensoru- tam jābūt cerīgākam (saņemšu nākamgad, tad varēšu novērtēt). Bet dārgs- LV ap 300 Ls.

http://www.dpreview....ws/fujifilm-x10

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pagājušā gada modelis. Šogad jau droši vien ir nākamie modeļi ar jaunākiem cpu, matricām, labākām bildēm pie augstiem iso.

Tā jau tas 550 izskatās ok, tikai f3.5, bet nu kopā ar zūmu zemāku laikam grūti dabūt.

Es personīgi sapratu, ka zūmu izmantoju reti vai vispār neizmantoju, nopirku ar mazu zūmu, bet ar f2.6. Bija jau powershot s100 ar f.2.0, bet nu tas cenā uzreiz bija x2.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Fuji X10 ir manta- video filmejot, attela stabilizators lieliski dara darbu, kamera ir atra un autsauciga, funkciju klaasts lielisks, objektiva gaismspeja lieliska, patik ari panoramas funkcija. Kopuma labs iespaids;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...